Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , Alnemu , emrahkaplan5534 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 35 Misafir - 35 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: m-99

Kredi kartı ile aldım evet ana hesapta mastercard yancı hesapta da world visa vardı galiba. Belki ben aldıktan sonra önlem koydular bilemiyorum. Arkadaşların bahsettiği günden önce almıştım sanıyorum.
    Iki kartta aynı kişiye mi aitti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Aynı serzenişleri indirimler için de bekleriz

Bu arada Trine 1,2 ve 3.oyuna sahip olanlar Trine 4'ü 28,50₺ alabilirler Trine: Ultimate Collection paketi ile.Haber veren Kedi Kardeşime teşekkür ederim
    https://store.steampowered.com/

Hadi ya biz gittik 50 tl ön sipariş verdik tüm oyunları vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    İade edin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

İade edin o zaman.
    Arkadaş bana hediye olarak yolladı ben geri versem 2 tane indirimli fiyata alabilir mi?
    edit:iade ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaGLe Power -- 7 Ekim 2019; 22:43:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Herkeste geçerli olur mu bilmiyorum ama halihazırda humble aylık üyesi olan arkadaşlar için bir taktik vereyim. Üyelik sayfasından aylık üyeliğimi iptal etmek istiyorum butonuna tıkladığınızda ikinci aşamada size gitmeyin 3 dolar indirim verelim teklifi yapıyor.

Böylece 9 dolar 51 tl civarına bundleı alabilirsiniz . edit : pause etmeye kalkarsanız da 2 dolar indirim veriyor.
    Arkadaş sağolsun bahsettiği yöntemle aylık paketi 9 dolara aldım. 53 lira civarı çekti. Fakat hali hazırda 9 dolara alınabilen bir paketin içinden bir oyunu, (paket hala satıştayken) forumda 50 liraya satmaya çalışmak bence etik değil. DH'i fırsatlardan haberdar olmak için takip ediyoruz enayi yerine konulmak için değil.
  • Ben de cod wwii bundle almak istiyorum ama pek anlamam bu işlerden. Bir tane hesap açtım şimdi yeni bir hesap açmak için karşılıklı referans denilen olayı yapacak varsa benimle iletişime geçsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WBC kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar şu anda 5.84 tl ve bundle 12 dolar yani 70 tl. sizin 9 dolar dediğiniz aylık bundle üyesiyken humble bundle'a 'bırakırım bak seni diye tehdit edip' 3 dolarlık indirim kopartarak oluyor. Ve siz mesajınızda etik değerlerden bahsederken HumbleBundle'a blöf yaparak bi anlamda yanıltarak indirim alma açıkgözlülüğü yapıyorsunuz. Bu durumda kendinizle çelişmeniz tam bir ironi.

• netrex2 kullanıcısına yanıt
    HB resmi bir satıcı bende bir müşteriyim. Yaptığım açgözlülük değil bakın başlık adına fırsat diyor ve satıcı bu fırsatı bana kendisi yaratıyor. Fiyat hatası bulup 100 tane sipariş versem dediğiniz gibi ironik bir durum olurdu. Fakat ben resmi satıcının bana legal yoldan sağladığı fırsatı kullanıp ürünü alabileceğim en uygun fiyata almaya çalışıyorum.Bu durumda hem o karlı çıkıyor hem de ben. Tekrar yazayım paketi 9 dolara aldım, 53 lira civarı çekti kartımdan. 53 liraya 3 ana oyun ve ay sonu eklenecek oyunlarla 7 , 8 civarında oyuna sahip olacağım. Etik bulmadığım konu ise yardımlaşmak yerine bu durumdan haberi olmayanların enayi yerine konulması.

Bakın mesela key/gift satışına arkadaş şöyle bir başlık açmış.Olaydan haberi olmayanları haberdar etmek istemiş ve elinden geldiğince yardımcı olacağını söylemiş.Ayrıca hemen altında diğer bir arkadaş daha önce yaşadığı durumu yazmış.Ben başlığı açan arkadaştan tarafım.https://forum.donanimhaber.com/oyun-alicak-arkadaslar-bi-baksin-cok-onemli--140278391

Açgözlülük konusunda da istediğinizi düşünmekte özgürsünüz.Bana göre böyle bir durumu paylaşmak ve legal yoldan kullanmak değil bu durumdan haberdar olmayanlardan faydalanmak açgözlülüktür.

Bu konuda daha fazla konuşmaya gerek yok çünkü ne siz beni ikna edebileceksiniz ne de ben sizi. Boşuna başlığın altını kirletmeyelim.Sağlıcakla kalın

• 10€ ya Mass Effect Trilogy alınır mı sizce?
  • Arkadaşlar sevgiliden ayrılık sonrası kafa dağıtmalık oyun önerirmsnz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Arkadaşlar sevgiliden ayrılık sonrası kafa dağıtmalık oyun önerirmsnz
    https://store.steampowered.com/app/611790/House_Party/
    https://store.steampowered.com/app/751440/VR_Kanojo__VR/
    https://store.steampowered.com/app/563760/VR_GirlFriend/
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/1096910/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 8 Ekim 2019; 0:5:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Arkadaşlar sevgiliden ayrılık sonrası kafa dağıtmalık oyun önerirmsnz
    Rise son of rome , bol bol kesip biçersin kafan dağılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamer777 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam tşkr ederim

• gamer777 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam tşkr ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: WBC

Arkadaş sağolsun bahsettiği yöntemle aylık paketi 9 dolara aldım. 53 lira civarı çekti. Fakat hali hazırda 9 dolara alınabilen bir paketin içinden bir oyunu, (paket hala satıştayken) forumda 50 liraya satmaya çalışmak bence etik değil. DH'i fırsatlardan haberdar olmak için takip ediyoruz enayi yerine konulmak için değil.

Alıntıları Göster
    Humblebundle'ı tırtıklamaya kılıf arıyosun, bi de gelmiş burada laf yetiştiriyosun millete. Uyanık seni. Güya kendini haklı çıkaracaksın ya değil mi? Bi defa herkes kredi kartı kullanamayabilir veya çeşitli nedenlerle üyelik açıp kartla alışveriş yapmak istemeyebilir. Bu durumda nasıl oyun alacak? kişi kendinden bilir işi demişler. Yani sizin aklınız hep insanları kazıklama üzerine çalıştığı için sanırım satış bölümündeki herkesi aynı şekilde etiketliyorsunuz. Ve yine büyük marifetmiş gibi Humble'ı nasıl (tabiri caizse'tokatlayarak') atlattığınızı burada savunuyosunuz. Kendinizle çelişiyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

10€ ya Mass Effect Trilogy alınır mı sizce?
    Trilogy tüm seti kapsamıyor dahil olmayan DLC'ler var. Oyunlar da indirim döneminde 2.5 euro görüyor o yüzden trilogy için 10 euro ucuz değil. Ben 1-2'yi set olarak Steam'den aldım onlar da origin key verdi tek satın alma ile hem Steam'de hem originde oyuna sahip oldum. 3.oyunu da origin üzerinden 2.5 euro'ya almıştım.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Yav hocam ne kadar art niyetlisiniz. Ben yazdıklarım eğer satışınıza zarar verirse diye reklamınızı yapıyorum siz de beni baya kötü biri sandınız. Belki almak isteyen çıkar. Ayrıca keşke çocuk olsaydım yazdığınız cevapları görmeseydim.Ben etik bulmuyorum dedim düşüncemi belirttim sanki hakaret etmişim gibi davranmayın. Kötü söz falan yok.Rica ediyorum
    benim yüzümden daha fazla kirletmeyelim başlığı.
  • Neden bu konuda her zaman kavga oluyor? Stres atmaya buraya mı geliyorsunuz?
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Önemli olan niyettir ben alırsam kendim kullanırım satarsamda piyasa fiyatından satarım o anki, iyi niyet suistimal etmek bize yakışmaz. Paketi beğenmedim sadece codw2 satın alacağım eline geçerse yaz bana hakkını veririm. :)

• Özür dilerim. Bu konu hakkında konuşmuyorum artık. Doğru dediniz

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.