Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir Kullanıcı, 27 Masaüstü Kullanıcı
241.661
Cevap
1.812
Favori
11.206.020
Tıklama
Giriş
    4087 Mesaj
    Arkadaslar dun oyun oynarken oyundan dustum ve ekrana sifrenizi degisti tekrar girin diye mesaj geldi. Bende alala ne oluyo die steamden sifremi unuttum yaptim ve yeni sifre olusturdum. Sizdede varmi boyle bi sacmalik. Olay dun gece oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Yarbay
    19134 Mesaj
    aktif bir gamepass üyeliğimiz varken aşağıda ki teklif yine duruyor mu acaba? (2 aylık ultimate 11.80)
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/

bununla birlikte almayı düşünüyorum 5 aylık 41 liraya geliyor 2sini alınca
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass/CFQ7TTC0KGQ8/000D

önce 3 aylık olanı almam gerekiyor çünkü ama onu alınca diğeri kayboluyor mu o önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Ağustos 2019; 14:15:59 >

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj

Kaç gb hocam?
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Mesajımda da dediğim gibi 1 aylık gamepass aktif ettim. Xbox uygulamasında 2 aylık ultimate görünüyor fakat almaya çalışınca hata veriyor. Tek aylıkta ise alınabiliyor. Store üzerinde ise 2 aylık görünmüyor bile.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139756551

@gamerxir,

Standart editionu yüklemeye çalıştığımda 10mb birşey indirdi. Girmeye çalışınca da çok erken geldiniz uyarısı veriyor.

Tekrar edit,

@b0Ni gönderdiğin linkleri gizli sekmede baktım. Normal aboneliğin varsa 3 aylık 29 TL gamepass pc ile 2 aylık 11 tl olan ultimate'ler alınamıyor. En azından bendeki 1 aylık gamepass pc'de görünmüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushComeBaby -- 28 Ağustos 2019; 14:40:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör gamerxir

Steam sürümü ne zaman açılır acaba ve ne zaman oynanabilir olacak?
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2017'ye kadar bütün serilerini almıştım. 2018'i de alıp iade etmiştim. 2019 almadım hep aynı diye. ama bu sene oynayasım var çok fena. Touch biraz daha az ayrıntılıymış. Sürükleyici olur mu konusunda endişeliyim. Oynayıp fikir beyan edebilecek olan varsa çok memnun olurum
    |
    |
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    3885 Mesaj
    Dying light 29.70 den daha fazla düştü mü yoksa en fazla bu kadar mı düştü şimdiye kadar
    Birde enhaced sürümde türkçe dil varmı resmi olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dostlar merhaba pc için xbox gamepass ultimate alınabiliyormu 11,80 fiyatı var? Yoksa bu sadece konsol için mi var? Hizmet bu sayfada ama pc diye bir ibare yok https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3aoverviewtab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 28 Ağustos 2019; 16:48:54 >
    477 Mesaj
    merhaba PUBG steam versiyonu almak istiyorum 2 dir %50 kampanyasını kacırıyorum alternatif nerden alabilirim yada ne zmn indirim olabilir yaklaşık 47tl geliyordu.
    |
    |

Evet token keyleri bozuluyor steamin, yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum onların backendinde.
    |
    |
    erkahn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Süreyi uzatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4087 Mesaj

Eyv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    naklow12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Binbaşı
    1455 Mesaj

https://www.xbox.com/tr-tr/xbox-game-pass#join
    Ultimate hem pc hem konsolu kapsıyor. Linke tıkladığında solda ultimate bölümünde pc+konsol+gold ibaresi var bakabilirsin.
    |
    |
    Witcher3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@RushComeBaby

şimdi 2sini de aldım bende sorun olmadı. daha önce hiç almayıp gamepass almayı düşünenler varsa sıra ile bunları alırsa toplam 41 liraya 5 aylık ultimate almış oluyorsunuz.

önce 3 aylık game pass'i 29 a alın >https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass/CFQ7TTC0KGQ8/000D
    sonra 2 aylık ultimate'i 11.8e alın >https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/

sonuç olarak 5 aylık ultimate olacak.

|
    |
    Bahsedilenler: RushComeBaby , b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
  • Yarbay
    14266 Mesaj

Sağol üstad şimdi soldakine üye olunca 11,80 e gamepass alıp pc den gears 5 oynayabilirmiyim kesin?
    |
    |
    Bahsedilenler: mustang_88
    1533 Mesaj

İçeriği nedir tam olarak hangi oyunların olduğunu gösteren bir sayfa bulamadım.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    whisper242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2956 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Aynen, olmayanlar için güzel fırsat oluyor bu şekilde. Bende aylık uzatma çıkıyor sadece. Neyse zaten amacım Blair Witch ve Gears 5 oynamaktı. Şimdi 1 aylık ultimate aldım, mevcut aboneliğin üstüne koyarak 28.10.2019 tarihine kadar ultimate olarak güncellendi.

-dehşet-,

Evet dediğiniz gibi mevcut süreye eklendi, ultimate oldu.

@gamerxir,

Gamepass'ı ultimate olarak güncelleyince oyuna da güncelleme geldi. 59 gb indirme yapacak Gears 5.
    |
    |
    Bahsedilenler: -dehşet- , b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör gamerxir
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yarbay
    5733 Mesaj

Gears 5 in Steam fiyatı düşmüş.Düz oyun 92 lira(229 liraydı) Ultimate Edition 119 a düşmüş
    https://store.steampowered.com/app/1097840/Gears_5/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 28 Ağustos 2019; 21:3:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Terminator T-800
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.