Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altunuz , imjohnnystark , returnity Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir - 20 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
349.712
Cevap
2.721
Favori
21.314.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Aynı serzenişleri indirimler için de bekleriz

Bu arada Trine 1,2 ve 3.oyuna sahip olanlar Trine 4'ü 28,50₺ alabilirler Trine: Ultimate Collection paketi ile.Haber veren Kedi Kardeşime teşekkür ederim
    https://store.steampowered.com/

• humbleda hangi kartı denersem deneyeyim card declined diyor çözen var mı bu sorunu?
  • Ozaman düz abonelik satın alacaklar bari verdiğimiz linklerle alsınlar hayra geçmiş olurlar. bir konu mu açsam napsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 7 Ekim 2019; 14:10:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende 1 adet COD:WWII için talibim,isteyene steam üzerinden 20-25 tl aralığında oyun gönderebilirim
  • en son bundle daki oyunları eşit kabul edersek ki ne kadar doğru olur ayrı konu, 3 oyun üzerinden bundle fiyatını 3'e eşit bölmek gerekir diye düşünüyorum. birlikte bundle alacaklar bunu göz önüne alsın bence. 15 tl veririm, 20 liram var gibi şeylerle sonuca ulaşılmaz.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    hocam haklısınız veya değilsiniz demiyorum da şöyle de bir durum var, o 20 tl veririm diyenler bir teklif sunmuş oluyor karşılığında kabul eden adam da buna rıza gösteriyor. bence pek bir problem yok. oyunun değeri steam veya başka bir yerdeki fiyata göre de bakılmamalı diye düşünüyorum. cod oyunları hep gereksiz pahalılar çünkü.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    3 oyunu eşit kabul ediyorsan sadece cod alanın 1/3'ünden daha az vermesi normal çünkü 4 oyun daha eklenecek bundle'a.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Kötü oyunda olabilir . Bence cod 30 35 tl olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Tek oyun için kimse 30 - 35 TL vermez. O parayı verecek adam gider tek başına alır zaten. Ben tüm paketi aldım ama sırf COD alacak olsaydım 35 TL falan vermezdim. 7 oyunu alan taraf fazla parayı öder.
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    tanıtım oyunlarından zaten kötü olacak o oyunlar, 7ye bölün yazmadım ki. bir taraf 1/3 diğer taraf 2/3 + 4 oyun alınca eşit olmuyor o yüzden biraz daha az olabilir anlamında dedim. (tanıtım oyunlarını eşit kabul edince)

trade piyasasında ise cod diğer oyunların 2 katı değerinde şuan. (6$-3$-3$) hatta insanlar 3 oyunu 15$ civarına falan alıyor humble multi alımı tamamen engellemiş heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Ekim 2019; 18:22:39 >
    Mantıksal olarak Paket içeriği 6 adet oyun satıcının kendisine 1 ide alıcıya düşüyor bence bu duruma yarı fiyatlar istemek bariz fırsatçılık ki oyunun dışarda nekadar olduğu önemli değil bulunulan pakette nekadar olduğu önemli şahsen ben codw2 oynamış olsam 20tlden verirdim key olarak burdakilere şuan tam tersi 20tl den beklemedeyim

• spyro için de ben 20 lira teklif edeyim o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

iptal olmadı mı peki? yeni hesabı tespit ediyordur heralde sistem benim yukarıda yazdığım iptal olmuş, kendi refini kullanmak ile yeni hesap açıp başka ref kullanmak arasında fark olmaması lazım aslında.
    Sir Sherlock hocamla yaptık karşılıklı referans vererek aldık oyunları. İkimizin hesabına da eklendi 47.5, şu anlık bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJKBLADE -- 7 Ekim 2019; 19:5:36 >
  • benim dediğim de o zaten burada yardımlaşma amaçlı yapıldığı için 1/3'den biraz daha az fiyatta olması gayet normal.
  • BJKBLADE B kullanıcısına yanıt
    hocam bu bakiyenin hesaba eklenmesi için ne gerekiyor? ben aldım paketi az önce, bir link verdi bana. bu linki ne yaparsam geliyor o bakiye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

hocam bu bakiyenin hesaba eklenmesi için ne gerekiyor? ben aldım paketi az önce, bir link verdi bana. bu linki ne yaparsam geliyor o bakiye?
    Başka bir arkadaşın o linkle aylık paketi alması gerekiyor. Ayrıca o kişi yeni hesapla ve ilk defa üyelik alıyor olması gerekmekte

Bu dediğini ben de yaptım arkadaşlara almak için. Farklı bir mail ile yeni hesap açtım ve farklı bir kredi kartı kullandım. Ana hesabımdan refli link ile aylığı satın aldım herhangi bir şey olmadı ama bunu bilmiyordum. Sanıyorum tespit ederlerse hesabım banlanır. Ana hesabın içinde kalan oyunları gift link yapıp kaydetsem mi bilmiyorum. Gerçi ban olursa içinde kalan oyunları da patlatırlar.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    kredi kartı ile mi aldınız hocam, hangi tür kartı denersem deneyeyim decline yiyorum.
  • Cod 2 oyununu diğer 6 oyunla eşit görmek dogru değil. Multiplayer oynanabilen popüler bir fps. Gerçekten isteyen bu fiyatları bir daha bulamayabilir. Bu durumda en iyisi karşılıklı referanslı linklerle komple bundle almak. Tekli olarak oyun isteyenler pek anlaşamayacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ile aldım evet ana hesapta mastercard yancı hesapta da world visa vardı galiba. Belki ben aldıktan sonra önlem koydular bilemiyorum. Arkadaşların bahsettiği günden önce almıştım sanıyorum.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.