Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11826. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.466
Cevap
2.719
Favori
21.284.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • tekrar gibi olacak ama kusura bakmayın. referans işiyle falan uğraşmadan spyro keyini satmak isteyen var mı acaba? insanlar genelde cod için alıyor da ondan sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Humble Monthly için karşılık refarans yapabileceğim birini arıyorum PM.

edit: alınmıştır.
    hala geçerli arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 6 Ekim 2019; 23:10:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

hala geçerli arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Hocam bu referans işi karşılıklı olmadığı için çok sıcak bakmıyor millet. Sadece referansına tıklanan kişi bir şeyler kazanıyor, diğer taraf düz ödeme yapmış oluyor
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    İki taraf da kazanıyor. Biz forumdan bir arkadaşla yaptık. İki taraf da ana hesaplarından referans linki yolluyor. Yeni hesap açılıp bu referans linkiyle oyun alınıyor. Bu sayede hem ana hesaba 47,50 geliyor, hem de aylık abonelik alınmış oluyor
  • iptal olmadı mı peki? yeni hesabı tespit ediyordur heralde sistem benim yukarıda yazdığım iptal olmuş, kendi refini kullanmak ile yeni hesap açıp başka ref kullanmak arasında fark olmaması lazım aslında.
  • Humb la bütün oyunları aldım ama spyro ne yapacaz anlamadım elmas topluyorum amaç ne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://store.steampowered.com/app/821800/ADRLabelling_Game/ Herkese tavsiye ediyorum F/P bir ürün.
  • sahiden bu ne saçma bir şeymiş ya. yanlış anlamadıysam sadece araca sticker yapıştırma simulasyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

iptal olmadı mı peki? yeni hesabı tespit ediyordur heralde sistem benim yukarıda yazdığım iptal olmuş, kendi refini kullanmak ile yeni hesap açıp başka ref kullanmak arasında fark olmaması lazım aslında.
    Telefon numarası ile doğrulama istediler sadece. Onu da yaptım. Silinme falan olmadı
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Bu tarz uygulamaların neden yapıldığını şu uygulamanın altındaki açıklamadan anlayabilirsiniz
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.richpeoplesclub.blackdiamond&hl=en_US

Açıklama şu şekilde:

Are you rich and successful? You want to buy expensive app just because you can?

Maybe you want to impress your poor friends? Show them widget that they do not own and never will.

Or maybe you want to make a gift for your girlfriend, who happens to own an Android device? Why buy flowers, when you can buy virtual jewelry - an excellent solution!

In any case, this widget is just for you! One of the most expensive apps on the Market, that does absolutely nothing, except showing the world how rich and awesome you are!

Buy now and join rich people's high class society!

Comes in different versions, please check other widgets that fit your wallet best. Or maybe try to collect them all!

Check news often: each week more and more luxury items will be published only for You - Rich People!

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    vallahi doğru, adamlar kendi ürünlerinin altına açık açık yazmışlar. ayrıca bu tür uygulamaların korsanı falan da yoktur şaka maka. çünkü pratikte hiçbir işe yaramadıkları için kimse bunu apk olarak sunmakla da uğraşmaz yani o kadar para verip gerçekten eşsiz bir ürüne sahip olmak münkün.
  • Humble düzgün bir bundle verince konu bile canlandı. Umarım eskisi gibi bundle vermeye devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Tranquillity hocamın şu serzenişinden sonra Humble insafa gelmiş olmalı ki hemen ardından iyi bir paket sundular.
  • Hepsiburada aldığım 3 TL lik Steam kodu var ne kadar eder acaba :)

• paşa1978 P kullanıcısına yanıt
    3tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 7 Ekim 2019; 7:40:35 >
  • sroad kullanıcısına yanıt
    APK'sını da yapmışlar ve alan var. 10+ indirme yazıyodu sanırım orda tam hatırlamıyorum ama. enayi çok yani
  • Steam beklemedeki bakiye tahmini ne kadar sürede erişime açılır?

Rockstar games launcher'dan oyun iade eden oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WW2 için talibim.
    Grup varsa katılırım
    Edit:key/gift satışında maşallah pazarlar açılmış.
    50-60 koymuşlar.
    Steam ana base fiyatında koysadınız,ayıp olmuş yani.
    Adam gibi fiyat verecek gruplar arıyorum,kazıklanmak istesem gider flash tv den bal alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 7 Ekim 2019; 9:23:55 >
  • 3 TL lik Steam kodu var ilgi alanında olmadığı icin 2 tlye verecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşa1978 -- 7 Ekim 2019; 11:15:42 >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    24 saatte normal bakiyene geçer.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.