Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
241.444
Cevap
1.809
Favori
11.180.768
Tıklama
Giriş
    4333 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PURECAUCASIANWHITE

bir ara 25-30 civarına görmüştüm ama çoğu kişi popülerliğini yitirdi çok oyuncu kaybetti diyor balance problemleride fazlaymış.
    Belki mount and blade 2'i beklemek isteyebilirsin
    çok teşekkürler
    |
    |

he still waiting for god's choice
  • Yarbay
    19114 Mesaj
    epic'den indirim zamanı control alan varsa incelemeler yayınlandı, gayet iyi genel olarak. 39 liraya almıştık

OpenCritic - 85 | 94% Recommended [Cross-Platform]
    MetaCritic - 85 [PC]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Ağustos 2019; 17:1:43 >

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Teğmen
    208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: konays

Hiç fallout oyunu oynamamış birine tavsiye eder misiniz?

Alıntıları Göster
    Ben etmem, oynayacaksan new vegas oyna..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: konays

Hiç fallout oyunu oynamamış birine tavsiye eder misiniz?

Alıntıları Göster
    Daha önce bethesda rpglerinden sadece skyrimi oynadim, şu an fallout 4 de 60 saati geçmişimdir. Ben tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Ağustos 2019; 18:27:22 >
    |
    |

büyük ve boş open world haritaları,bulletsponge yaratıkları,hissiz kötü fps oyunlarını,sıkıcı grind görevlerini,hiç unique olmayan npc'leri,zoraki dandik senaryoları seviyorsan kesinlikle öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliusStrasser -- 26 Ağustos 2019; 18:46:5 >
    |
    |
    konays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Assassin's Creed Odyssey The Fate of Atlantis'in 1.bölümü uplay'de 1 Eylül'e kadar ücretsiz

Orijinalden alıntı: Mega Therion

mordhau fiyatı 50 tl. Steam'da en çok ne kadar düştü bunun fiyatı, görünürde bir indirim bekliyor musunuz? Ona göre alayım diyorum.
    Hiç fiyatının düştüğünü görmedim. Fena oyun değil türü seviyorsan öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Forumda bazıları oyunun gameplayine bakıp kötü bir oynanışının olduğunu söyleyip kötü çıkacağını söylüyordu bende o yüzden pek yanaşmamıştım tabi puanlar bir yana o konuda keşke alsaymışım diyorum ama optimizasyonu da pek iyi durmuyor maalesef o yüzden ben düzelene kadar bekleyeceğim muhtemelen düzelene kadar da Steam'e çıkmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Balance -- 26 Ağustos 2019; 19:19:39 >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

preorder'da %10 indirim vardı onun dışında indirime girmedi. oyunun o büyük hype'ı bitti sadece kendi kitlesi oynuyor artık, (çıktığında 50k aktif oyuncusu oluyordu şuan 5k civarı) daha önce chivalry falan oynamadıysan eğlenemeyebilirsin herkes oyunun allah'ı olmuştur çünkü 4 ayda. skill çok önemli oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Ağustos 2019; 19:22:29 >
    |
    |
    Mega Therion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
  • Yarbay
    19114 Mesaj

oyunun sistem gereksinimlerini düşürdüler yakın tarihte optimizasyon problemi olmayacak büyük ihtimal.

eski >https://store.donanimhaber.com/5d/3e/0b/5d3e0b4309593daabd6e7e6370e55c51.png
    yeni >https://store.donanimhaber.com/bc/82/fb/bc82fbb31f521627b58bfa724e94ee37.png

forsen oynuyor şu an ;https://www.twitch.tv/forsen
    |
    |
    The Balance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: daddycool30

Assassin's Creed Odyssey The Fate of Atlantis'in 1.bölümü uplay'de 1 Eylül'e kadar ücretsiz
    Ben Season Pass'e sahibim. İçeriyor değil mi yoksa almama gerek var mı

İçeriyor.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Misal ben Two Worlds II'yi kötü Steam yorumlarından dolayı almaktan vazgeçmiştim. Sonra bir ara Listede oynayacak oyun kalmayınca ve indirimde indirime girince, tip olarakda biraz sevdiğim RPG'lere benzetince yine aldım. Oyun gayet eğlendirdi beni ve kötü asla demem.
    |
    |
    RushComeBaby

Windows Store üzerinde preload yapılıyor mu, bilgisi olan var mı. Blair Witch için soruyorum.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Test Drive Unlimited

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    saintroyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3354 Mesaj

Burnout Paradise'a da bir bak.
    |
    |
    saintroyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

millet indirmiş oynuyor birde aboo

Aynı durum..Bende de 28 yazıyor.Yarın saat 1 gibi açılır bizim saatimizle diye yazmıştı bi arkadaş.
    |
    |
    lyldz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
HızlıCevap
Reklamlar
seo paketleri
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.