Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , kullanıcı adı giriş Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bildiğim kadarıyla(yanlışsam düzeltin) ilk defa referans linkiyle üyelik alırsanız referans kişiye 47.5 lira (8dolar) para storeda kullanılması için veriliyor.Daha önceden monthly aldıysanız olmaz, yeni hesap açılacak yani. Ayrıca ilk defa satın alacaksanız bir de indirim oluyor %20. 10.80 dolara alıyorsunuz. Referansınız da 47.5 lira size geri kazandırıyor. Store pahalı olduğu için nasıl yapılır bilmiyorum arada indirimden denk getirmek lazım sanırım.
  • Humble deki son çıkan aylık bundle key olarak mı veriyor oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu tür birşey daha önce de vardı maile onay için link gönderiyorlardı oradan onaylayınca düzeliyordu diye hatırlıyorum, gelmemiş mi?
    İşte hocam aynı IP yahut aynı kredi kartıyla bu tür işlemler yapanlar yahut dolandırıcılar için ek önlem getirmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundle aklımı çelmedi değil. Cod için bile alınır aslında. Arada kaldım.
  • Arkadaşlar humble almayı düşünenler bende call of duty var ben diğer oyunlar için alacam sadce call of duty için almayı düşünenler bana ulaşsın
  • Arkadaşlar humble dki oyunları almak istiyorum ama anlamadım 1 ay lık falan diyo 1 aylık abone olunca son verilen ww2 paketi tamamen benim mi oluyor yoksa aylık mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osmanlı06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ww2 için ben alıcam diperleri umrumda değil

• Arkadaşlar ww2 kasım diyo. ekim oyunları farklı bir aylık üye likde hangi oyunlara sahip olacam acaba

• Anaoglu kullanıcısına yanıt
    ödediğin an şu an açık olan 3 oyunun keylerini alacaksın, 1 kasımda + 4 tane oyun eklenecek ayrıca. (ücretsiz humble hesabına gelecek onlarda, şuan gizli sadece 1 kasımda belli olacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ekim 2019; 15:42:2 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tşkr ederim.key leri nereye yazacam acaba

• Anaoglu kullanıcısına yanıt
    steam'e
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Üyelik bitince de oyunlar steam da kalıyormu yoksa oynamak için tekrar üye olmakmı lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    kalıyor, ödedikten sonra iptal edin zaten yoksa diğer ay tekrar ücret çeker.
  • Referanslı humble linki veren para kazanıyor ama o linki kullanıp üye olan kişiye hiçbir faydası bulunmuyor. Dolayısıyla kazan-kazan bir durum yok. Neden böyle bir kafaya girdiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kalıyor, ödedikten sonra iptal edin zaten yoksa diğer ay tekrar ücret çeker.
    1 kasım' da 4 oyun daha eklenecek gibi gözüküyor. 1 kasım' a kadar tekrar para çeker mi?
  • çekmiyordur sanırım uzun zamandır almıyorum monthly, iptal etsen bile o oyunların parasını ödediğin için alacaksın zaten. gelecek ayın ödemesini iptal etmiş oluyorsun, açılacak oyunlar bu aya ait. açık tutmanın bir mantığı yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ekim 2019; 16:46:3 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Genelde üye olanlara steam takas gruplarında 2 csgo keyi veriliyor. yani mesela linkimden üye olursanız bana 47 lira bonus gelecek humble store için. ben size 20 lira vereceğim. Zaten 60 lira civarına alıyorsun 20 lirası geri geliyor 40 liraya aylık üyeliği alıyorsunuz. İşler böyle yürüyor internet camiasında. Ama humble storedan nasıl kar ederek oyun falan satılıyor bilmiyorum o kısımda cahilim.
  • ne kadar şimdi bu humblebundle 10 dolar mı? görünce ağzımın suları aktı da nolur 10 dolar deyin :D hiç almadım humble bundle bi de RDR2'nin fiyatı belli mi bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 5 Ekim 2019; 17:51:20 >
  • aylık ödemeyi, banka kartıyla aldım, key gelmedi, hatta alım yaptığım hiç gözükmüyor. tekrar denedim, 2 defa para çekti, yine de alım ve key gözükmüyor. desteğe yazdım,cevap da yok.ne yapmalıyım ? bu nedir ya ?
  • g-sync kullanıcısına yanıt
    mailinize bakın, telefon / mail onayı isteyebiliyorlar. maildeki linkten iptal edilebiliyor direk birini onaylayıp diğerini iptal edersiniz.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.