Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bugia Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
241.444
Cevap
1.809
Favori
11.180.845
Tıklama
Giriş
    221 Mesaj

Primal çok farklı hocam. Zaten diğer seride de ( 1 2 3 4) bi hikaye devamlılığı olduğunu düşünmüyorum 1 oynamıştım sadece çıkanlara bakıyorum ön izlemesine bi ilişki kuramıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Haplo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En son yaz indirimi yarış etkinliğinde level kasmıştım ama steam topluluk kurallarına aykırı hiçbir şey yapmadım eminim.

Orijinalden alıntı: m-99

Steamde bu aralar level seviyesi düşürülen oldu mu hiç ? Durup dururken 83 leveldan 73e düşürdüler. 10 level silinmiş nedendir anlamadım.

En son yaz indirimi yarış etkinliğinde level kasmıştım ama steam topluluk kurallarına aykırı hiçbir şey yapmadım eminim.
    iade yaptıysan token silinmiştir yapmadıysan supporta mesaj at
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yüzbaşı
    275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Steamde bu aralar level seviyesi düşürülen oldu mu hiç ? Durup dururken 83 leveldan 73e düşürdüler. 10 level silinmiş nedendir anlamadım.

Evet, yukarıda yazdım 1-2 mesaj öncesinde. İade yapınca tokenler silinip levelim düşmüş. Halbuki bakiye olarak iade istemiştim.

Ben de iade yaptım. Blair witch ve Vampire bloodlines 2i iade etmiştim iki gün önce demek ki ondan oldu. Steam bakiyesi olarak iade oldu ama yine de level silmişler neyse artık çok da bir önemi yok.
    |
    |
    Sarah Kerrigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alın size gerçek oyun 10 eylülde çıkıcak Greedfall

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliusStrasser -- 24 Ağustos 2019; 9:22:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    3511 Mesaj
    HUNT: SHOWDOWN olanlar bakabilirler mi?

oyunda türkçe dil bulamadım ben daha doğrusu oyun içinde dil seçeneği mevcut değil.
    Nerevarine

Herkes Vampire 2 Bloodlines’ı iade istemiş. galiba iade etmeyen tek ben olacağım. Steam lv’dan değil vampir temalı oyunları sevdiğimden dolayı.

Not: gameplay izlemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben de epicten indirimli almıştım bok çıksa yine iade etmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9047 Mesaj
    Keşke şu Game of Thrones'un güzel bir oyunu gelseydi. Gerçi Martin'in danışmanlığında From Software bir oyun hazırlıyor ama Souls oyunu gibi bir şey çıkacak.
    Far Cry Primal uplayde yüzde 90 indirime ek yüzde 20 indirimle 20.72 liraya geldi,hatırlatan arkadaşlara teşekkürler :)
    |
    |

bende oyun yok ama bazı oyunlarda direk steam üzerinden dil seçiliyor öyle olabilir belki. kütüphanede oyuna sağ tıkla, özellikler - dil bölümü varsa oradan seçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Ağustos 2019; 13:3:19 >
    |
    |
    lyldz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    3511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bende oyun yok ama bazı oyunlarda direk steam üzerinden dil seçiliyor öyle olabilir belki. kütüphanede oyuna sağ tıkla, özellikler - dil bölümü varsa oradan seçebilirsin.
    teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi kütüphanedeki diğer oyunlarda belirttiğiniz yerde dil sekmesi varken bunda henüz yok.oyunun steamdeki tartışmalar kısmında baya sorulmuş.yeni güncelleme ile diller eklenecekmiş
    |
    |
    RushComeBaby

Ben izledim fakat iade yapmadım. Pre-alpha olan bir oynanış videosuna göre oturup karalar bağlayacak değilim. Ki kötü gelse ne olacak. Kaç tane zilyon tane diyalog seçeneği olupta Türkçe gelen RPG oyunu var. Çıkışına en az 6 ay daha var, o yüzden beklemeye devam.
    |
    |

iade edenler neden iade etmiş acaba, bilginiz var mı?
    |
    |

Gameplay yayınladılar. Leş olmuş oyun.
    |
    |
    untypicalgemini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Herkes Vampire 2 Bloodlines’ı iade istemiş. galiba iade etmeyen tek ben olacağım. Steam lv’dan değil vampir temalı oyunları sevdiğimden dolayı.

Not: gameplay izlemedim.
    Ben de etmedim hocam daha Çıktığında 2 saat şans vereceğim.
    |
    |

hadi ya, tüh. ben gift olarak satın aldığım için iade de edemem :)
    neyse belki hikayesi sağlam olur (kendini avuttu).
    |
    |
    bahoho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

https://store.steampowered.com/app/330840/Game_of_Thrones__A_Telltale_Games_Series/

Bir iki tane GoT oyunu var ama sizi o evrene sokan yegane GoT oyunu.

Ulan TellTale saçma sapan işlere girmek yerine bu oyuna devam oyunu çıkarsaydın ya.
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun cidden leş gözüküyor.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.