Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Neco., venaxs, The Frost, seth89, Ahmet© Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 15 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Android )
241.674
Cevap
1.811
Favori
11.209.522
Tıklama
Giriş
    7969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Bu arada Heavy Rain'i, ve diğer oyunları Epic'ten almıştım o indirim dönemi hepsini, şuana kadar sadece Heavy Rain'i oynadım. Oyunun mekanikleri çok kötü geldi bana, oynama hevesim kaçtı 1-2 saatten sonra. Acaba Detroit vs. diğer oyunlar da öyle kötü müdür?
    Bunlar çıkmış oyunlar zaten keşke oynamadan baksaydınız. Detroit pek mekanikli oyun değil aslında, daha çok hikaye odaklı sinematikli seçimli bir oyun izlediğim kadarıyla. Normalde ön sipariş olayını sevmem o yüzden Detroit ön siparişle aldığım tek oyun olur muhtemelen.

Celeste oynamadım ama Inside'ı Origin Access ile oynamıştım platform oyunları arasında en iyilerden biridir Epic üzerinden alınca mutlaka oynayın. Daha önce Limbo da vermişlerdi sanırım beklerken onu da oynayabilirsiniz.
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 21 dakika kadarı kaldı.

Kamera açısının sürekli değişmesi ve buna bağlı olarak karakter hareketlerini yapmakta zorlanmak vs. Alışık olduğum tarzda olmadığı için kötü geldi biraz.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Kamera açısının sürekli değişmesi ve buna bağlı olarak karakter hareketlerini yapmakta zorlanmak vs. Alışık olduğum tarzda olmadığı için kötü geldi biraz.
    Heavy Rain öyle maalesef. Oyun sinematik olsun diye kamera açısı sapıtıyor bazen. Beyond ve Detroit'de bu tür problemler yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Heavy Rain öyle maalesef. Oyun sinematik olsun diye kamera açısı sapıtıyor bazen. Beyond ve Detroit'de bu tür problemler yok.

Alıntıları Göster
    Onları deneyeyim o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    9069 Mesaj
    Şu oyun iyi bir şeye benziyor da fiyatı pahalı. Umarım gamepass'e falan eklenir yakın zamanda.
    https://store.steampowered.com/app/606880/GreedFall/

Bir tarafta witcher hayranları mutlaka oynamalı temalı tweetler, öbür tarafta önceki oyunları pek iç acıcı gözükmeyen 20 kişilik bir ekip. Kendi motorlarını kullanıyorlarmış. e3 gameplayi iç acıcı gelmedi bana pek. Ara sahneler güzel duruyor. çıkışı beklenmeli. trailerı ile gameplayi farklı geliyor downgrade yemiş gibi sanki ya da ben artık yıldım.
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: d41mon

Epic Games Store'da haftaya verilecek bedava oyunlar: CELESTE ve INSIDE
    Inside yi steamdan almamıştım ama celesteyi yaz inddiriminde almış ve daha birkaç saat oynamıştım. Üzdü.

Bu aralar indie yapımlara para vermemek daha mantıklı olmaya başladı.
    aynı durumdayım. insideyi steamden almamıştım istek listemde duruyor ama celesteyi almış ve daha birkaç saat oynamıştım.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj
    Dying Light yeniden indirime girmiş.
    |
    |

Senin oyun zevkine lafım yok ama 20 kuruştan daha düşük bir oyun zevkin var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 23 Ağustos 2019; 12:47:33 >
    JuliusStrasser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4714 Mesaj

Şunları ciddiye alıp yazmayın da usulca gitsinler. Yazdıkça geliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2364 Mesaj
    arkadaşlar takip edemedim ama gift konusunda nasıl bir kısıtlama yapıldı acaba?pes 2020 yi gift şeklinde daha ucuza almayı planlıyordum da
    AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
  • Yarbay
    9069 Mesaj

O olay kapandı artık. En fazla 20 tl falan indirim oluyor, ona da gidip Steam'dan alırım daha iyi. Neyse böyle daha iyi oldu, her sene hile lag momentum görmekten sıkılmıştım. Param cebimde kalır.
    |
    |
    ozguradam1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

O olay kapandı artık. En fazla 20 tl falan indirim oluyor, ona da gidip Steam'dan alırım daha iyi. Neyse böyle daha iyi oldu, her sene hile lag momentum görmekten sıkılmıştım. Param cebimde kalır.
    ilanlarda hala yüzde 25,yüzde 30 indirimle satanlar var?onlar hala nasıl satış yapabiliyor?
    AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
  • Yarbay
    3063 Mesaj

altf4game sitesinde %30 indirim imkanı mevcut hala. nasıl kapatılabilir ki? Ben arkadaşıma gift olarak bir oyunu atabiliyorsam, site de bana o oyunu gift olarak atabilir steamden ekleyerek. Kendisinin oyunu nasıl aldığını bilmiyorum ancak hizmetleri devam ediyor.
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    4714 Mesaj

Artık gönderemiyorlar. Steam aynı hesaptan çok fazla gift gönderildiği zaman oyunları kütüphaneden siliyor. Altf4game'den herhangi bir Steam oyunu almaya kalkın bakalım alabilecek misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3063 Mesaj

en son 5 ağustosta almıştım. şimdi canlı destekleriyle konuştum. kısıtlamanın kalkma ihtimali varmış, onlar da beklemedeymiş.
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.