Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: John Sheppard Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 103 Misafir Kullanıcı, 104 Masaüstü Kullanıcı
241.256
Cevap
1.810
Favori
11.162.535
Tıklama
Giriş
    602 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Vampire oyununun toparlanması için 1 sene ertelenmesi lazım minumum. Toplam 1,5 senede toparlanır anca. Hikaye, diyalog, karakterler vs zaten halledilmiş gibi gözüküyor. Bundan sonrası cila işi; animasyon, kombat, mekanikler vs elden geçirilmeli. Özellikle bu mekaniklerle bu oyun kesinlikle oynanmaz. Kapı açma görüntüsü bile rahatsız edici
    |
    |
    |
    |

# Akeno Himejima #
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    İade edip, üzerine katıp Gears 5 alasım geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İlk VTMB'nin de animasyon, kombat, yapay zeka ve oynanış mekanikleri rezaletti. Ama atmosferi ve roleplay öğeleri harikaydı.

Bu oyunda hem yapısal eksiklikler hem de atmosfer ve roleplay öğeleri zayıf gözüküyor. Oyuncuyu thin blood olmaya zorlamaları zaten başlı başına felaketti benim gözümde.

(Epicten full Blood Moon sürümünü 69 tl'ye, kredi kartı kampanyam ile 10 tl daha düşüp 59'a geldi esasen, almasam kesinlikle iade ederdim. Ama bu fiyata çok bir kaybım olmayacağını düşündüğüm için iade etmiyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 22 Ağustos 2019; 17:43:27 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar hem Mortal Kombat 11 (144 TL) hem de Vampire (130 TL) için iade talebi oluşturdum. Vampire'i çıktıktan sonra duruma göre alırım. Vampire kabul edilir ama Mortal Kombat 11, 2.4 saat oynama süresi olarak gözüküyor profilimde. Fakat bazı yerlerde de 2 saat olarak gözüküyor. (Steam oyun başlattığımız, oyna dediğimiz menüde.) 14 gün geçmedi henüz. Bu kabul edilir mi?

Üzerine katıp Gears 5 almayı düşünüyorum ikisi de kabul edilirse.

fez ücretsiz - https://www.epicgames.com/store/en-US/product/fez/home
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD

HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync

PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Binbaşı
    1462 Mesaj
    Epic haftaya hem inside hem celeste veriyor harika 2 oyun.

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Arkadaşlar hem Mortal Kombat 11 (144 TL) hem de Vampire (130 TL) için iade talebi oluşturdum. Vampire'i çıktıktan sonra duruma göre alırım. Vampire kabul edilir ama Mortal Kombat 11, 2.4 saat oynama süresi olarak gözüküyor profilimde. Fakat bazı yerlerde de 2 saat olarak gözüküyor. (Steam oyun başlattığımız, oyna dediğimiz menüde.) 14 gün geçmedi henüz. Bu kabul edilir mi?

Üzerine katıp Gears 5 almayı düşünüyorum ikisi de kabul edilirse.
    İade talebini bu mesajı yazarken oluşturmuştum.

Şimdi sonuçlandı, ikisi de iade oldu. 1 saat içerisinde iade ettiler Steam bakiyesi olarak.

273 TL artık Gears 5 alırım.

• Yüzbaşı
    800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JuliusStrasser

20kuruş verilmicek osuraktan oyunlar epic games'in yatırımını azalttı heralde bu free game olayı için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bahoho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1973 Mesaj

Celesteyi Xbox live sağolsun oynamıştım ama bedava inside çok horu geçecek. Tim Sweeney sağolsun, geliştiricilere bizim yerimize ödüyor paraları. Hem adamların cebi para görüyor, hem biz oyunları hiç bir illegal yönteme başvurmadan bedava oynuyoruz.

(Dipnot:Hala Epic Exclusive dalgasından hoşlanmıyorum)
    |
    |
    bahoho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Celeste ve Inside'dan mı bahsediyorsun? Favori oyunun da Pubg heralde?
    |
    |
    JuliusStrasser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    JuliusStrasser

PubG'den tiksinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    s-adebisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Epic Games Store'da haftaya verilecek bedava oyunlar: CELESTE ve INSIDE
    Inside yi steamdan almamıştım ama celesteyi yaz inddiriminde almış ve daha birkaç saat oynamıştım. Üzdü.

Bu aralar indie yapımlara para vermemek daha mantıklı olmaya başladı.

Gears 5'i evladiyelik oynamayı düşünmüyorsanız Game Pass çok daha mantıklı. Gerçi Gears 5 kolay kolay ölecek bir oyun değil. Steam'e de geldiğini düşünürseniz herhalde 3-4 sene sonra bile oyuncu bulmakta zorlanmadan oynayabilirsiniz.
    |
    |
    Sarah Kerrigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Gears 5'i evladiyelik oynamayı düşünmüyorsanız Game Pass çok daha mantıklı. Gerçi Gears 5 kolay kolay ölecek bir oyun değil. Steam'e de geldiğini düşünürseniz herhalde 3-4 sene sonra bile oyuncu bulmakta zorlanmadan oynayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Game pass var, 3 ay önce 6-7 liraya almıştım ultimate daha süresi var ama platform sadece Xbox Live - Store olunca oynayasım gelmiyor. Çok sorun çıkıyor. Steam'e gelmese o parayı vermem çünkü windows un platformu çok kötü, Forza Horizon 4 oynarken bile çok sıkıntı yaşadım çözümü olmayan. Steam geldiği için alayım diyorum, oynarım güzele benziyor hem de Türkçe desteği var sanırım.
    |
    |

• Yarbay
    9041 Mesaj
    Epic'ten 20 liraya Detroit'i aldığım gün Steam benim için bitti. Adamlar çıkmamış oyuna indirim yapıp her hafta çeşit çeşit oyun dağıtıyor. Valve ise bırak 3. parti geliştiricilerin, kendi oyundalarını bile bedavaya vermedi son yıllarda.
    |
    |
    Bu arada Heavy Rain'i, ve diğer oyunları Epic'ten almıştım o indirim dönemi hepsini, şuana kadar sadece Heavy Rain'i oynadım. Oyunun mekanikleri çok kötü geldi bana, oynama hevesim kaçtı 1-2 saatten sonra. Acaba Detroit vs. diğer oyunlar da öyle kötü müdür?
    Sir Sherlock

Detroit daha çıkmadı. Heavy Rain ve Beyond'u bitirdim. Ne yönden kötü buldunuz anlamadım
    |
    |
    Sarah Kerrigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sir Sherlock

Bu habere çok sevindim. Celeste oynamayı çok istiyordum ama yakın zamanda oynama imkanım yok diye almadım (fiyatı sonra daha çok düşer diye). Şimdi bedava oynucam.

Inside ise konuşmaya gerek yok, şaheser
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.