Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CemI, WizMellin, MoÇü, ekoko54, FORZAFATHER Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 21 Misafir Kullanıcı, 25 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
241.288
Cevap
1.809
Favori
11.168.833
Tıklama
Giriş
    19097 Mesaj

30 ağustos 21:00'da yayınlanacakmış gameplay, bugün duyurusunu yaptılar. 15 dakikalık haliymiş ama sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Ağustos 2019; 12:31:21 >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    9041 Mesaj

Her ne kadar pre alpha olsa da bunu gördükten sonra iyiki de alamamışım dedirtti. Vasat bile değil.

15 dakika mı 30 dk yapsalarmış bari 15 dkda ne gösterecekler zaten

@N. Chomsky Hakikaten çok kötüymüş tahmin etmiştim alırken. Bunu ve blair witchi iade edip remnant from the ashes alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 22 Ağustos 2019; 13:17:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör N. Chomsky

Herkes birbirini gazlayarak bu oyunu aldırdı. Yok 10 sene önceki oyunu efsaneymiş, yok Türkçeymiş bilmem ne. Alın elimizdeki malzeme bundan ibaret, bu saatten sonra çok bir şeyin değişeceğini de sanmıyorum. Motion Capture falan lazım o da bu saatten sonra eklenemez zaten.
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eski oyunun yapımcısı da geliştiricisi de tamamen farklı. 2004 yılının şartları ile 2019 şartları bir değil. O zaman kendi çapında iyi bir oyun yapmışlar ama bu zamanda oyunun ismiyle yürür gider ekmeğini yeriz mantığıyla yaklaşmayı kimse yutmaz. Yol yakından bir dal iade basılır.

Bu vampir oyunları hiçbir zaman tutmuyor. Vampir dedin mi yaşayan şehirde olacak etkileşim olacak. Öyle iki tane karakterle dövüştürüp bomboş sokaklarda dolaştırırsan olacağı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 22 Ağustos 2019; 13:42:10 >
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstek listemden çıkardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3511 Mesaj
    yukardaki videoyuy izleyip ki hatta daha önceki videolarda bana göre öyle (oynayış videosundan kastım) bu oyunu almak isteyen var mıdır hala

harbi kötü duruyor çünkü
    |
    |
    Sir Sherlock

İzledim şimdi de neyine bu kadar gömdünüz anlamadım.

Bir kere bu oyun AAA bir yapım değil, 2A bir yapım. Beklentileri ona göre oluşturmak daha doğru olacak.

Şehrin kalabalık olmaması meselesine takılanları da anlamadım, bu bir Vampir oyunu. Geceleri gezip dolaşacağımız bir oyunda şehrin ne kadar kalabalık olmasını bekliyorsunuz ki?

Benim takıldığım nokta mekanikleri çok dandik gözüküyor, bunu düzeltirler umarım. Yoksa başında uzun süre geçireceğimiz bir oyun işkenceye dönüşür.
    |
    |

Oyun Seattle da geçiyor. Sabaha kadar canlı gece hayatının olduğu bir yer. Metronun gece 12de kapandığı dolmuşla eve gidip çekirdek çitlediğin bir yer değil. AA olması bu kadar boş ve milattan kalma animasyonlarla gelmesini haklı göstermiyor. Ücreti de az buz değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 22 Ağustos 2019; 14:37:14 >
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Açık konuşmak gerekirse şehir atmosferi beni çok rahatsız etmedi, vampir oyunu olduğu için çok kalabalık sokaklar ve şehir hayatı görmeyi zaten beklemiyordum. O konuda bir hayal kırıklığım yok benim

Grafikler bütçesini düşünürsek geçer not alır.

Ama savaş mekanikleri, animasyonlar falan çok kötü. Oyunlarda her şey sineye çekilebilir ama mekanikler kötüyse o oyun oynanmaz. Oyunu iade etmeyeceğim, çıkışında da mekanikler rezaletse o zaman iade ederim. Nasıl olsa 2 hafta + 2 saat hakkım var, onu kullanmayı düşünüyorum.
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun 15 sene önceki imkanlarla yapılmış gibi duruyor. Hellblade Sensua's Sacrifice da AAA bir oyun değil ama grafikleri ortada. Platform oyunu değil ki bu grafiklerini es geçelim. Bu mekaniklerle oyun zaten oynanır gibi durmuyor. İzlerken bile yoruldum.

|
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9041 Mesaj

Yakın zamandan örnek Plague var. O da 3A bir oyun değil ama hiçbir şeyden de kismamiş.

|
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Plague ve Hellblade hem oynama süreleri daha az hem de düz ilerlediğimiz oyunlar. Bu ise açık dünya bir rpg oyunu. Kıyaslamak komik.

Oyun mekanikleri dışında rahatsız edici bir durum göremedim ben, mekanikleri adam edebilirlerse oynanır. Diğer türlü patlar zaten
    |
    |

Ön sipariş konusunda kararsız kalıp ön sipariş geçmemiştim fiyatına ve gaza gelip.Doğru karar vermişim diye düşünüyorum.

Şunu da şuraya bırakayım.12.07-13.28 e dikkat

|
    |
    Bahsedilenler: -dehşet- , lyldz , m-99 , N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Sir Sherlock

• Yarbay
    9041 Mesaj

Paragöz oldukları indirim dönemi Epic Store'dan oyunu kaldırmaları ile belli olmuştu zaten. Benim anlamadığım gösterilen demoyu daha iyi hale getirip ön siparişleri de arttırabilirlerdi, ama anlaşılan yetenekleri o kadarına bile yetmemiş

|
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar hele bir durun oyunun çıkmasına daha 6 aydan fazla zaman var elbette mekaniklerde ve ya animasyonlarda değişiklik olacaktır. Bizim gördüklerimizi yapımcı ekipte görmüştür tabiki kör değiller oynanış videosuna gelen eleştiriler illaki dikkate alınacak ona göre düzeltme yapılacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yarbay
    4554 Mesaj

Video marifeti ile milleti keklemeye çalışıyorlar işte. Gamescom gameplay ile E3 video arasında büyük fark var. Bu saatten sonra animasyonları düzeltemezler motion capture için çok geç. Adam gibi çıkması için en az 1 yıl erteleme alması gerekir çıkış tarihi üstüne.

Vampire: The Masquerade® - SAZANlines

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 22 Ağustos 2019; 15:53:49 >
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6 ay çok kısa bir süre.

|
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7555 Mesaj

İade ettiğim iyi olmuş. Animasyonlar, kombat, yapay zeka ve oynanış mekanikleri oldukça kötü görünüyor. Ambians ve sesler bakımından bile sınıfta kalacak bir görüntüsü var. Gotik havayı bana geçiremedi. Bitmemiş ya da yanlış temeller üzerine kurulmuş gibi, bu seviyeden sonra çok şey değişir mi? sanmıyorum. Tabii önemli noktalardan biri de RP elementleri, onda da çuvallarsa kurtuluş şansı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 22 Ağustos 2019; 16:36:17 >
    |
    |
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1463 Mesaj
    Videoda o kadar kötü şey vardı ki izlerken yüzümün şeklini görmeniz lazımdı kötü kötü bu ne ya... Hikaye rpg öğeleri de bir yere kadar taşır.
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
5,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.