Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: S1NAGER, criminal73, sabotage1907, Storm Raider Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 56 Misafir Kullanıcı, 57 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
241.216
Cevap
1.810
Favori
11.157.865
Tıklama
Giriş
    18 Mesaj

bende aynı durumdayım adam yollayacağına söz verip kaçtı
    |
    |
    WBC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu an terraria oynuyor, oyundaki bossları o kadar içselleştirmiş ki sabah akşam yatarken uyanırken bossları nasıl yeneceğini konuşuyormuş. 1000 saat oynayan adamları youtubedan izleyip 20 30 saat oynama ile nasıl yenerim taktiği yapıyormuş
    Ne tavsiye verirsiniz, minecrafttan buralara geldik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: farukk44

Beyler 9 yaşındaki yeğenimin oynayabileceği oyun önerir misiniz?
    Şu an terraria oynuyor, oyundaki bossları o kadar içselleştirmiş ki sabah akşam yatarken uyanırken bossları nasıl yeneceğini konuşuyormuş. 1000 saat oynayan adamları youtubedan izleyip 20 30 saat oynama ile nasıl yenerim taktiği yapıyormuş
    Ne tavsiye verirsiniz, minecrafttan buralara geldik
    Onlara benzer Portal Knights vardı.
    https://store.steampowered.com/app/374040/Portal_Knights/

|
    |

9 yaşındaki yiğeninizin halini pek sağlıklı görmüyorum. Bence yeni oyunlar bulmak yerine biraz uzaklaştırmaya çalışın.
    farukk44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    4554 Mesaj
    Forumda son dönemde kaliteli csb yazarları türedi

Blair Witch 30 ağustosta çıkar çıkmaz microsoft game pass'a düşmüş oluyor. Nasıl iş anlamadım 50 tl boşa mı verdik :p

Daha da ötesi bu adamlar nasıl para kazanacak
    |
    |

|
    |
    RushComeBaby

Gears 5 ve Blair Witch'i oynayabilmek için en mantıklısı 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate gibi ama biraz da kendileri ile çelişiyorlar sanki.

Ben aldım 2 ay eklendi Game Pass üstüne.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2867 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Eklenmesi sorun değil, aylık ne kadar çekecekler onu merak ediyorum. Kendi açıklamalarında bile çelişki var o yüzden. Biraz daha bekleyeceğim, belki Alienware yine bedava verir. Gece kaçırmışız. :/
    https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2079495/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/xbox-game-pass-for-pc-one-month-key-giveaway
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim Game Pass 2020 Nisan ayına kadardı, 11.80 ödedim hem Haziran'a kadar uzadı hem de Ultimate sürümüne yükseldi. Abonelikleri yönet kısmından baktığımda 2020 Haziran ayında üyeliğim bittiği gün otomatik olarak Ultimate sürümü için 84.99 çekileceği yazıyor. Tabii istenirse aboneliğin otomatik olarak uzatılması iptal edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 20 Ağustos 2019; 9:22:6 >
    |
    |
  • Yarbay
    2867 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Mevcut aboneliği ve xbox'u alanlara çok iyi bir olanak. Hali hazırda xbox konsolum yok, verdikleri ve ilgimi çeken oyunların çoğuna sahibim. Tek derdim Gears 5 ve Blair Witch'i oynamak şuanda. İki ay'ı 2x11.80TL olarak çekiyorsa ne güzel, direk başlatırım. Ama dediğim gibi açıklamalarında bir sıkıntı var.
    |
    |

Hayır dediğim gibi peşin olarak 11.80'i alıyor, 2 ay Ultimate üyelik veriyor. 2 aydan sonra istenirse 84.99 dan uzatılıyor, istenmezse aboneliğin otomatik olarak uzatılması iptal ediliyor. 1x11.80=2 ay Game Pass Ultimate

|
    |
    2867 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

O zaman çok iyiymiş yahu. Satın alım ekranındaki açıklama kafa karıştırıyordu. Kampanya'nın biraz daha süresi varmış. Alienware tekrar key stoğu açmazsa direk alırım o zaman. Teşekkürler hocam.
    |
    |

Şimdi mesela Alienware tekrar stok açtı kod aldım diyelim. Ultimate üyeliğimin üstüne Game Pass kodunu girince Ultimate sürümün süresi mi artıyor yoksa süre uzayıp üyelik statüsü standart Game Pass'e mi dönüşüyor? Yani Game Pass kodlarını Ultimate üyelik almadan önce ya da sonra girmenin bir farkı var mı? Bir burada kafam karıştı.

|
    |
    2867 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

O kadar kampanya yapıp abone çekmeye çalışırken kalkıpta kendi ayağına sıkmaz bence Microsoft. Son kullanma tarihi olmazsa kodlarda bekleyin olmadı. Tabii ihtimaller üzerine konuşuyoruz, Alienware tekrar key açacakta, biz şanslı olup onu göreceğiz de.
    |
    |
    https://www.oyunfor.com/xbox-microsoft/xbox-hediye-karti-tl/xbox-hediye-karti-25-tl
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Mantıken işe yaraması gerekiyor. Sonuçta mağaza içi satın alım yapılıyor, ne için kullanıldığı farketmemeli. Xbox uygulamasında da kod ekleme diyince "Kodunuzu ya da hediye kartınızı kullanın" şeklinde sayfa çıkıyor. Bu arada daha önceki ödemelerimde Enpara sorun çıkarmamıştı hiç.

Edit;

Evet, kullanılıyormuş.
    https://support.xbox.com/tr-TR/billing/prepaid-codes/redeem-prepaid-codes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushComeBaby -- 20 Ağustos 2019; 10:57:40 >
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6256 Mesaj
    Arkadaşlar steamde oyunu indirmeye bastığım zaman 0 kbps ye düşüyor indirme hızım yaklaşık 10 saniye sonra tekrar indirmeye başlıyor ve tekrar kopuyor ...

Bu sorunu yaşayan var mı aramızda ? Çözümünü bilenler varsa yardımlarınızı bekliyorum .

Steam
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj

Tez zamanda yeğeninizi oyunlardan koparın! Benim yeğenlerimde benzer sorunlar var, çocuklar steress yapıyor tırnaklarını yiyorlar salak salak oyunlar için. Yazıktır, siz sebep olmayın o yaşta bir çocuğa
    |
    |
    farukk44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
    MEVLANA
  • Yarbay
    19089 Mesaj

20 gün ultimate süren uzuyor. önce girmen daha avantajlı 1$ ödeyip ultimate'e çevirebilirsin, yoksa 2:3 oran kullanıyor microsoft.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 20 Ağustos 2019; 11:43:27 >
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.