Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye, 61 Misafir Kullanıcı, 65 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz 1 Android )
241.181
Cevap
1.808
Favori
11.152.764
Tıklama
Giriş
    602 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Kaç yıllık steam kullanıcısıyım, Steam bakiyesi transfer edilebiliyor muydu? İlk defa duyuyorum
    |
    |
    NextMan-- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bakiye transferi derken steam üzerinden yaptığımız hediye kartı gönderimlerinden bahsetmiştim.

Yanlış bir cümle kurmuşum hemen düzeltiyorum.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Voidu resmi distribütör, diğer saydığın siteler ile alakası yok.
    |
    |
    blackleads007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bakiyeni kullanarak gönderemiyorsun zaten, kredi kartı zorunlu.
    |
    |
    NextMan-- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Yalnız siz gift gönderme kısıtlama var diyorsunuz ama hi2gamesle cok alısverişim oldu.Adamlar bana oyun yollarken hep farklı hesapla arkadaslık isteği yolluyor.Yani işin üçkagıdını biliyorlar.Bir çok fake hesap açarak kısıtlamanın önüne rahat geçiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucan Hollandalı -- 18 Ağustos 2019; 15:30:52 >
  • Teğmen
    221 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Yalnız siz gift gönderme kısıtlama var diyorsunuz ama hi2gamesle cok alısverişim oldu.Adamlar bana oyun yollarken hep farklı hesapla arkadaslık isteği yolluyor.Yani işin üçkagıdını biliyorlar.Bir çok fake hesap açarak kısıtlamanın önüne rahat geçiliyor
    Onlar nasıl ucuza alıp ucuza satıp kar ediyorlar hocam. Merak ettim bu meseleyi vallahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla hocam o işin felsefesini ben de bilmiyorum ama merakta ediyorum.
    Bi de bu metin2 deki ilk M satısı basladıgı zamanı merak ediyorum.
    1trilyon para almıstı zamanında,nasıl kasıyorlar hep merak etmişimdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    daquied kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    ikinci el forumunda %20 indirimli steam bakiyeleri satiliyor . onlardan alsak bi sorun cikar mi ?

Orijinalden alıntı: Kiivii

ikinci el forumunda %20 indirimli steam bakiyeleri satiliyor . onlardan alsak bi sorun cikar mi ?
    Sanmıyorum o tür satış yapanlar Steam in koyduğu limiti harcıyorlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B530M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Binbaşı
    1042 Mesaj
    Ne kadar limitimiz olduğu bir yerde yazıyor mu acaba ?
    |
    |

# Akeno Himejima #
  • Teğmen
    211 Mesaj

haklısınız,bakalım nasıl bir yol izleyecekler merakla bekliyorum.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    O değilde bu şekilde önceden alınan oyunların peşine düşerlermiki şüphelendikleri hesaplarıda karıştırır bunlar şimdi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

O değilde bu şekilde önceden alınan oyunların peşine düşerlermiki şüphelendikleri hesaplarıda karıştırır bunlar şimdi...
    Sanmam hocam, çok tepki çekerler öyle. Bir de genelde alınan kararlar geriye dönük uygulanmaz.
    |
    |

Steam

2008 üyesi.
  • Yarbay
    2427 Mesaj
    Battlefield 1 sunucuları doluluk ve oyuncu kalitesi olarak nasıldır sizce? Hazır indirimdeyken ben ve 2 kuzenim başlamayı düşünüyoruz ama dönem oyunu olduğu için yeterli popülasyonu yokmuş gibi geldi bana. PUBG kadar gereksiz leş bir yoğunluk istemiyorum oyun ararken günün her saati rahatça bulunuyor mu?

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Emekli Yönetici
    7552 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: solgunaltair

Originde bazı oyunlarda indirim var (BF5, BF1, Star Wars, NFS)
    Oyun satın alıcam, geçerli bi kredi kartı girin diyor.
    Bu kartla Steamden alışverişde yapmıştım burda niye kabul etmiyor ?
    Yurt dışı alımlarınada açık
    Kart PTTKart bu arada.
    Enpara encard ile sorunsuz alışveriş yapabiliyorum. Muhtemelen kart ile alakalı.
    |
    |
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Emekli Yönetici
    7552 Mesaj

Geçen gün oynadım. Sunucu bulmakta zorlanmazsınız hala iyi bir kitle tarafından oynanmakta. Battlefield 4 bile oldukça aktif durumda.
    |
    |
    MetalPWN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Çavuş
    75 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: solgunaltair

Originde bazı oyunlarda indirim var (BF5, BF1, Star Wars, NFS)
    Oyun satın alıcam, geçerli bi kredi kartı girin diyor.
    Bu kartla Steamden alışverişde yapmıştım burda niye kabul etmiyor ?
    Yurt dışı alımlarınada açık
    Kart PTTKart bu arada.
    ptt'nin nesi iyi ki kartı da iyi olsun zaten, pek şaşırmadım.

18 yaş üstüysen hemen bir enpara encard başvurusu yap

küçüksen de ininal al.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Valla hocam o işin felsefesini ben de bilmiyorum ama merakta ediyorum.
    Bi de bu metin2 deki ilk M satısı basladıgı zamanı merak ediyorum.
    1trilyon para almıstı zamanında,nasıl kasıyorlar hep merak etmişimdir
    öyle yazılanları okuyordum metin2 yi görünce yazayım dedim :D valla item basıp kasıyorduk hocam o kadar parayı :D kdp dir dolunaydır siyah celiktir :D istiridyede cok sattım , 5-6 hesap acıyordum balık botuna bırakıyordum balıklardan istiridye çıkartıp pazarda satıyordum çok özledim metin2 yi :D
    |
    |
  • Teğmen
    210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: konays

DOOM 2016 cd-keys sitesinde 26 tl ye düşmüş. Üye olmadan oyun alabiliyorsunuz. Oyunun keyini mail atıyorlar.
    Oyunu cdkeys sitesinden satın aldım, verdikleri key çalışmadı. Desteğe mail attım ama bir süre oldu hala cevap yok. Canlı destekte yok..
    Kısacası cdkeys i önermiyorum, asla alışveriş yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight of Rose -- 19 Ağustos 2019; 18:35:18 >
seo paketleri
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.