Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: qomutan, bakisahin1990 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 22 Misafir Kullanıcı, 23 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
241.612
Cevap
1.810
Favori
11.196.917
Tıklama
Giriş
    7558 Mesaj
    Birisi gelmiş burayı kendi ilan sayfası gibi kullanıp çöpe çevirmiş. Rica ederim daha fazla mesaj yazmayın yoksa ceza alabilirsiniz.

İkinci el alım / satım ilanları için:
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_724/tt.htm
    |
    |
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Emekli Yönetici
    7558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Xbox game pass ultimate aylık ücreti 85 liradan 45 liraya düşürülmüş. ( Bu durumda game pass for pc aylık ücreti de düşecektir diye düşünüyorum çünkü ultimate'den pahalı olmayacaktır.

Şu an 29 tl aylık tanıtım fiyatı var ama 45 üstüne çıkacağını sanmıyorum pek.

Bu da ilgili bilgi mesajı xbox beta uygulaması üstünde. Konsolda da aynı mesaj iletilmiş.

Pek sallanmamış ama kullanıcıları için güzel haber. Bir de bu base fiyat üzerine indirim yaparlar şahane olur.
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Çavuş
    75 Mesaj
    arkadaş bu ac origins belasına nereden bulaştım yaa.

oyna oyna bitmiyor.

tüm yazı bir oyunla bitireceğim neredeyse

benim her şeyi yaparak bitirmem 127 saat sürdü. son olarak turlar var, onlara bakıp kaldıracağım oyunu.
    |
    |
    blackleads007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Malesef oyunun fiyatı dediğiniz gibi iki katına çıkmış.61 TL lik fiyatı oyun için gayet uygundu bir anda iki katına yükselmesini açıkcası beklemiyordum.Oyunuda önyüklemeye açıldığı ve oynanabildiği için gündüz paylaştığım mesaj saatlerinde sipariş etmiştim ve kısa bir süre sonra fiyatının güncellendiğini gördüm.
    |
    |
    sabotage1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Yarbay
    4555 Mesaj

Sallanmasın mühim değil kullanan insanlar var pc için. Bilgi vermek istedim.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Xbox_Live_Gold_ve_Xbox_Game_Pass_Abonelik_Fiyatlari_15_Eylul_itibariyla_Dusurulecek-95675.htm

15 eylülden itibaren bu fiyatlar geçerli olacak. Microsoft yaptığı zammı böylece geri almış oldu. Phil Spencer Türkiye feryadını duydu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 17 Ağustos 2019; 2:25:1 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Saolun haber verdiğiniz için istek listemden çıkartıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 17 Ağustos 2019; 5:9:35 >
    |
    |
    sabotage1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    211 Mesaj

Bahsettiginiz site ne kadar guvenilir acaba ? Daha once bu siteden alim yapan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    konays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güvenilir sorun olmaz worldwide( global key ) olmasına dikkat edin yeter.
    |
    |
    Knight of Rose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
  • Teğmen
    106 Mesaj
    https://tr.voidu.com/ubisoft-agustos-kampanyasi
    Ubisoft bazi oyunlarda %80’e varan indirimler var.
    Voidu ubisoftun yerel saticisidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    211 Mesaj

Eyvallah hocam sagolun

|
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: e55e55e55

https://tr.voidu.com/ubisoft-agustos-kampanyasi
    Ubisoft bazi oyunlarda %80’e varan indirimler var.
    Voidu ubisoftun yerel saticisidir.
    3 arkadaş tom clancy's ghost recon wildlands almayı düşünüyoruz. 3 kişi oynanır mı açıklama da ya tek başınıza yada 4 kişi yazıyor.

2.sorum gold edition ile normali arasındaki fark nedir ona göre gold edition alacağız.

O konu hakkinda bilgim yok hocam. Sadece baska forumda gordum konuyu ve burada paylasmak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    daquied kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    221 Mesaj

İndirim ne gününe kadar göremedim onu. Bilen birisi cevaplar sanırım yarın alacağız sürümü karar verelim.

Teşekkürler haber verdiğin için

|
    |
    e55e55e55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam standart edition olanda arkadaşlarınla klasik verdiği silahlarla ve ekipmanlarla görevleri yapıyorsun. Ancak gold edition olan dlcde ise açıklama olarak bu yer alıyor. [Year 2 Edition’da Ghost Recon Wildlands için bugüne kadar çıkarılmış özel operasyonlar, silahlar ve tüm kaplamalar paket içeriğinde bulunmaktadır.] Yani ekstra silah, skin ve görevlere sahip olacaksınız. Genişletilmiş paket. Eğer derseniz ki biz bayağı oynayacağız ve oyunu bitirsek bile gezip manzaraların tadını felan çıkaracağız gold olanı alın silah çeşitliliği ve görevler sayesinde oyun uzar ve tadını çıkartırsınız. Eğer gerek yok derseniz ise normali alın. Oyun 1 ve 4 kişi arasında oynanıyor. Yani 3 kişi muhtemelen oynanıyordur. Biz 2 kişi oynuyorduk açıkçası. Ama o konuda emin değilim bir araştırın derim 3 olup olmadığını.
    |
    |
    daquied kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The division 2 de şöyle bir durum var gold edition ile farkı her iki pakette haritalara görevlere vs sahip oluyor ama gold edition 1 hafta önce. Eğer buda öyleyse standart alırız tabiki 3 kişide 100tl ye yakın fark oluyor

|
    |
    Frankozzy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

Bahsettiginiz site ne kadar guvenilir acaba ? Daha once bu siteden alim yapan var mi ?
    Hocam bu aldığım 3. oyun. Hiçbir zaman problemle karşılaşmadım. Üye olmadan alıyorum hatta ben

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

Defalarca kez satın aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bir keresinde sattıkları key Türkiye'de aktif edilemiyor diye iade ettim. 1 saat içinde para hesabıma geri döndü.
    |
    |

Orijinalden alıntı: daquied

The division 2 de şöyle bir durum var gold edition ile farkı her iki pakette haritalara görevlere vs sahip oluyor ama gold edition 1 hafta önce. Eğer buda öyleyse standart alırız tabiki 3 kişide 100tl ye yakın fark oluyor
    Ilk sezonda season pass a özel içerikler var. 2. Yılda herkese açık diye hatırlıyorum.

Arkadaşlar belki sorulmuştur bilmiyorum. Dün 3 aylık PC game pass satın aldım 3 ay 29 TL diye. Menüde Wolfenstein 2 gözüküyor indirmek istiyorum ama nedense indirme yeri açık değil aynı şekilde Prey'de de aynı durumu yaşıyorum. Acaba bir yöntemi vs var mı bu oyunları oynamanın.
seo paketleri
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.