Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mq1n, Kaltroh Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 45 Misafir Kullanıcı, 47 Masaüstü Kullanıcı
241.701
Cevap
1.812
Favori
11.216.632
Tıklama
Giriş
    5734 Mesaj

Uzun bir oyun olacağını düşünmüyorum 6-8 saat arası diye tahmin ediyorum. Fiyat şahane Steam farkı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de bu oyunu merak ediyordum, bakalım demosu nasılmış. Haber için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    7558 Mesaj
    %80 indirim ile 25 TL
    https://store.steampowered.com/agecheck/sub/123985

%66 indirim ile 34 TL
    https://store.steampowered.com/app/712100/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 15 Ağustos 2019; 4:21:51 >
    |
    |
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    4714 Mesaj
    Gift edememe Altf4game gibi sitelere mi özel yoksa genel bir Steam sorunu mu?
    3512 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

sanırım steam bakiyeleri bitti bana söylenen şeyler mantıklı gelmiyor..ilk çıktığında altf4gameden oyun aldım sonrasında hep hata var dediler.hi2 games de şimdi gönderilemiyor diyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Hocam bende de bakiye vardı 3-5 hediye oyun attım steam direk çöktü, şu anda hesaptan oyun hediye edemiyorum..
    Sanırım steam hediye işini öldürmeye niyetlendi
    Sebep olarak yapılan bu hediye işleminin ticari olduğunu söyledi steam destek.

Orijinalden alıntı: omaTR

Hocam bende de bakiye vardı 3-5 hediye oyun attım steam direk çöktü, şu anda hesaptan oyun hediye edemiyorum..
    Sanırım steam hediye işini öldürmeye niyetlendi
    Sebep olarak yapılan bu hediye işleminin ticari olduğunu söyledi steam destek.

Alıntıları Göster
    Öyle dedilerse işe el atmışlardır.
    Altf4game falan hep yalancı millete sistem güncelleniyor demişler. Zaten bu tarz siteleri samimi bulmuyorum bu kadar bakiye nerden geliyor belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 15 Ağustos 2019; 14:44:33 >

Orijinalden alıntı: expo-9009

Öyle dedilerse işe el atmışlardır.
    Altf4game falan hep yalancı millete sistem güncelleniyor demişler. Zaten bu tarz siteleri samimi bulmuyorum bu kadar bakiye nerden geliyor belli değil

Alıntıları Göster
    Aynen hocam siteler de engellenmiştir çaresiz çırpınıyorlar ekmek kapıları gidiyor sonuçta

Olan bize oldu şimdi, nasıl TL'ye en az zararla çeviririz ki?
    |
    |

Kaptım bir tane, bilgi için teşekkürler.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RushComeBaby

Demoyu biraz deneyimledim. Daha doğrusu ikinci puzzle da çıktım oyundan. Sakin kafayla tekrar deneyeceğim. Adamlar bayağı bayağı kopyalamışlar Resident Evil'ı. Tabii o kadar uğraşmışken vuruş hissini ve animasyonunu da düzeltseymişler keşke biraz. Bayağı tırt olmuş. Demo sürümü ne zamana ait bilmiyorum ama 1 ay sonra çıkacak bir oyun için kötüydü. Kan efektinin geç gelmesi falan. Hikayesi ilgi çekici olmuş, okunacak bir sürü not var. Keşke Türkçe çıksaydı.
    |
    |
    Neco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.epicgames.com/store/tr/collection/free-game-collection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 15 Ağustos 2019; 18:7:24 >
    |
    |
    |
    |

Ben de biraz önce denedim demoyu kısa bir süre. Açıkçası atmosferini beğendim. Resident Evil + Dead Space tarzı bir şey oluyormuş da tam olamamış. Dediğiniz gibi vuruş hissi 0. Şu mausun tekerleğine basıldığında çıkan Status ekranı hoşuma gitti, ama şu şarjör olayını pek sevmedim açıkçası. Oyun çıkmadan biraz daha düzeltme yapılması gerekiyor.

|
    |
  • Yarbay
    3008 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Neco.

Ben de biraz önce denedim demoyu kısa bir süre. Açıkçası atmosferini beğendim. Resident Evil + Dead Space tarzı bir şey oluyormuş da tam olamamış. Dediğiniz gibi vuruş hissi 0. Şu mausun tekerleğine basıldığında çıkan Status ekranı hoşuma gitti, ama şu şarjör olayını pek sevmedim açıkçası. Oyun çıkmadan biraz daha düzeltme yapılması gerekiyor.
    Hangi oyun bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B530M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Yarbay
    2964 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Ben kontrolcü ile denedim, onda da gariplikler var. Şarjör olayı benim hoşuma gitti nedense, ufak Challenge olmuş old school olarak. Mafia 1'de vardı sanırım buna benzer birşey, reload yapınca şarjördeki sıkmadığın mermileri de atıyordu. Bunda ise şarjör değiştirince kullandığınız şarjör yere düşüyor. Tekrar almanız gerekiyor. Mermileri buldukça şarjöre dizmeniz gerekiyor, yoksa direk kullanamıyorsunuz. Dead Space'in orjinal çakma oyunu var. Ben onu bekliyorum asıl.

@Hawk-Claw

Daymare: 1998 diye bir oyun. Resident Evil serisinden bayağı bir "esinlenilmiş".
    https://store.steampowered.com/app/842100/Daymare_1998/
    |
    |
    Bahsedilenler: Hawk-Claw , Neco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Youtube da katip ettiğim bir hesap Detroit: Become Human Türkçe Gameplay videosu çekip atmış görünce ana sayfada PC sürüm çıktı da oynamaya başladı sandım ve hemen epic girip indireyim dedim meğer adam daha PS 4 sürümü için ilk defa video çekmeye başlamış. Ama içimden de saydım. İnsan PS4 için diye yazar. Video izlemeye başlayınca anlıyorsun PS4 için olduğunu.

30FPS olmasından mı anladınız.

Ne zaman çıkacak ki PC için bir çıkış tarihi yok sanırım halen.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sonbahar diye hatırlıyorum
    |
    |
    The Balance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sormayın hocam ben de PS Plus'u yeniletmedim PC'ye aldım diye, şansa o ay bedava verdiler.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam o mermileri combine yapıyoruz sanırım pek beceremedim o yüzden sevemedim zaten. O Dead Space çakmasını ben de görmüştüm bildiğin Dead Space yahu o adamlar aynısını yapmış. Dead Space 3 yerine bu oyun gelseymiş keşke

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
seo paketleri
haberler
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.