Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: taytaylan, PEGASUSS..., bahoho Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 125 Misafir Kullanıcı, 128 Masaüstü Kullanıcı
241.283
Cevap
1.810
Favori
11.167.117
Tıklama
Giriş
    2884 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Bende seriye yeni başlayanlardanım. Zamanında AC 1'i x360 ve pc'de bitirmiştim, AC2'yi ise yarısına kadar x360da oynamıştım. Tekrar başlayarak AC2, AC BH, AC RV bitirdim yeni. Revelations sonrası zaten acayip yıprandım. Yahu bir seri bu kadar mı teknik açıdan kötüye gider. Oyunlar bir kere 60 fps üstü sapıtıyor. Brotherhood'un Flying Machine yan görevinde controller'ı kıracaktım neredeyse. Revelations zaten direk daha ilk sahnede buglı, oyunun kurulu olduğu klasörden bir dosyayı silmen gerekiyor falan. Seri ile ilgili aşağıdaki konularda bayağı ağlamıştım bir kaç hafta önce.

Heh son olarak AC 3 Remastered konusunda gol yedim. Yamanın yakında çıkacağını bildiğim için dün gece oyunu indirdim. Ama aldığımdan beri öyle duruyordu, hiç uplaye tanıtmak falan aklıma gelmemişti. Tak diye demesin mi komple Odyssey indirip uplay'e tanıtmadan remastered'ı oynayamazsın diye. Malum gold edition diye season pass'e bağlamışlar oyunu. Ama ayrı olarak listeleniyor falan. Bayram bayram içime bir sevinç! oturdu. 74 gb'in 16mbit ile inmesini bekleyeceğim. Yahu seri komple sal beni aga oynama diyor yahu.

https://forum.donanimhaber.com/assassin-s-creed-odyssey-cikti-pc-ana-konu--131189075-30
    https://forum.donanimhaber.com/assassins-creed-revelations-oyundan-atma--60033786
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Ubisoft sevdiğim bir firmaydı ama zaman geçtikçe nefret etmeye başladım. O kadar saçma sapan işler peşindeler ki. Oyun sadece teknik anlamda değil, ana hikaye olarak da saçmaladı. Oynadığınız için spoiler vermeyeyim de zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız oynayınca
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RushComeBaby

Bazen zaten diyorum Lore, arka plan hikaye falan salla direk Origins'e gir. En azından yeni bir oynanış görürsün.
    |
    |
  • Oynadıkça gelişmeli bir oyun arıyorum. Bu yaz metin2 oynadım özellikle ticaret yaparken çok eğleniyorum. Fakat hileler yüzünden bıraktım. Knight hayatımda hiç oynamadım fikrim yok oynayan varsa biraz bilgi alabilirim, bunları örnek verdim diye sadece bu tarz düsünmeyin tam bu tarz olmayabilir. Tabiri caizse bağımlılık yapacak bir oyun tavsiyesi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler hocam aldım complete olarak.
    |
    |
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bazen zaten diyorum Lore, arka plan hikaye falan salla direk Origins'e gir. En azından yeni bir oynanış görürsün.
    Yeni oynanış göreceğin oyunlar şunlar, sıralı şekilde

Assassin's Creed 1
    Assassin's Creed 2
    Black Flag
    Syndicate
    Origins
    Wolfenstein New Order'ın hakkını yemişim. Daha önce alıp iade etmiştim geçen indirimlerde önce Old Blood'u sonra New Order'ı oynadım tadı damağımda kaldı. Vuruş hissi iyi değil filan diyordum, oyuna kendimi kaptırınca vuruş hissini kim takar dedim. Oynamayan varsa indirimlerde alıp mutlaka oynasın derim. Wolfenstein 3D'yi oyun içinde oynamak bile acayip zevkli geldi bana.
    Wolfenstein hikaye modlu FPS oyunu açlığı yarattı. O yüzden hazır Türkçe yaması da varken Titanfall 2'yi oynayım diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 11 Ağustos 2019; 22:47:58 >
  • Yarbay
    5719 Mesaj

Ben beğenmiştim.BT-7274 ile duygusal bir bağ kuruyor karakterimiz.Oynanış olarak da eğlenceliydi.Türkçe çevirisi de var.İlk oyunun hikaye modu yoktu zaten.
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    10117 Mesaj
    Arkadaşlar Doom 3 Bfg Edition Windows 10'da açamadım. Fix nasıl yapılıyor bilen var mı? Gift olarak aldığımdan iade de edemiyorum. Zaten üç kuruşluk birşeydi, parasını da geçtim oynamak istiyordum çok.

|
    |

Forumun ikinci el bölümünde PC Oyunu-key gibi bir kısım var, oraya ilan açmanız lazım. Başka yere derken, sadece oraya açabilirsiniz, bu konuya yazmanız doğru değil.
    |
    |
    Thursy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Metin2 den sonraki benim hosuma giden iki oyun oldu. biri witcher 3 diğeri ac origins

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TombRaiderLaraCroft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2884 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Aaa aşk olsun, Revelations'daki kancalı hidden blade yenilik değil mi yahu.. Şaka bir yana AC3'te başlamamış mıydı gemi savaşları. Birde merak ettiğim önceki oyunlarda tek tuşla sandal sürdüğümüz bir oyuna nasıl gemiciliği yedirmişler. Spoiler vermeden/yemeden sanırım aile bağlarıylaymış.
    |
    |
    RushComeBaby

Gears of War 4, Hitman 2 falan söverken Destiny 2 genişleme paketleri ile birlikte 165gb yer kaplayacakmış. Temizinden 130-150 gb arası download ister. Benim gibi hala 16mbit ile çırpınanlara selam olsun.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Shadowkeep_Genislemesiyle_Destiny_2_Toplamda_165_GB_Depolama_Alani_Gerektirecek-95552.htm
    Sir Sherlock

AC3'te yan görev tadında olduğu için 4'te saydım onu

|
    |

İnterneti geçtim diskte yer kalmadı.

|
    |
    https://www.humblebundle.com/store/call-of-duty-wwii
    |
    |

• Cevap için çok teşekkür ederim. Bir kaç video izleyeyim

|
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.fanatical.com/de/game/sim-city-4-deluxe-edition
    |
    |
seo paketleri
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.