Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11798. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (3 Mobil) - 28 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.727
Cevap
2.721
Favori
21.316.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

epic arayüzü hala berbat, kullanışsız ve kasıyor. isterse dünyayı bedava versin. en önemlisi stabilite. en kötü launcher kesinlikle epic'in.
    Katılıyorum hocam, Steam'e hala rakip olmaları çok zor ama bunu geliştirmeleri de zor değil. Zaten yavaş yavaş geliştiriyorlar launcheri.

Steam ise ileriye gitmek yerine geriye gitmeyi tercih ediyor. Özellikle gift olayına getirdikleri sınır Steam'in en kullanışlı özelliklerinden biri olan topluluk pazarına ağır bir darbedir. Epic'in ciddi anlamda Steam'i zorlamasını istiyorum
  • Daha bugün yazdım kimse oralı olmadı, şansıma yeni haber geldi oyunun fragmanı yayınlandı.

2019'un 4.çeyreğinde geliyormuş.

• Ben bu oyunu yeni görüyorum, gameplayi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Katılıyorum hocam, Steam'e hala rakip olmaları çok zor ama bunu geliştirmeleri de zor değil. Zaten yavaş yavaş geliştiriyorlar launcheri.

Steam ise ileriye gitmek yerine geriye gitmeyi tercih ediyor. Özellikle gift olayına getirdikleri sınır Steam'in en kullanışlı özelliklerinden biri olan topluluk pazarına ağır bir darbedir. Epic'in ciddi anlamda Steam'i zorlamasını istiyorum

Alıntıları Göster
    umarım zorlarlar zaten bunu istemeyecek insan yoktur. çünkü pazarda rekabetin artması her zaman müşterinin avantajınadır. tekelleşmeye göre çoklu pazar her türlü daha iyi. hatta sadece epic değil, ubisoft, battle.net, origin hep birden gelişse keşke. steam ne kadar geriye giderse gitsin stabilitesi çok yüksek ve arayüzü hala en rahat olan o. gerçi yeni beta güncellemesiyle birlikte steam de gelecek için olumsuz fikir oluşturdu bende. hayırlısı olsun.

• Everything alacaktım Steam'den haftaya bedavaymış oradan deneriz artık. Arkham Knight hariç hepsi vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Daha bugün yazdım kimse oralı olmadı, şansıma yeni haber geldi oyunun fragmanı yayınlandı.

2019'un 4.çeyreğinde geliyormuş.

İçimde bu oyunun optimizasyonunun çok kötü olacağına dair bir his var.

• 7 ay önce ki gameplay var 10 dk lık buyur hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Epic'in bu yaptığı pek hayra alamet değil du bakalım..
    Launcher'da spyware falan var diyorlar.
  • Oyun iyi olsun da optimimazsyon işi çözülür yamalarla felan. Geliştirici firmayı yeni duydum son zamanlarda iki AA dediğimiz oyunlar baya kaliteli görünmeye başladı. Hellblade, A Plague Tale ve şimdi bu oyun üç AAA dediğimiz bir çok oyunlara taş çıkartır. Bu oyun Bioshock, Prey, System Shock ve Half Life karışımı olmuş. Hepsinden bir parça koymuş adamlar.
  • I love you EPIC
    (batman serisine sahibim, oynadım da, ama olsun, büyük cömertlik )
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Launcher'da spyware falan var diyorlar.

Alıntıları Göster
    doğru olabilir. csgo oynayanlar bilir esea programı da spyware ve malware içeriyor. sistemden de tamamen kalkmıyor zaten kaldırmaya çalıştığında ve arkaplanda çalışmaya devam ediyor. ya mining yapıyor ya da başka işler. epic launcher'ın kasmaları ve stabilizasyonu bana esea programını hatırlattı. kesinlikle temiz olduğunu düşünmüyorum arkadan veri topluyor olabilir.
  • Arkham Knight yerine keşke Origins'i verseydiler. Oyun dünyasının en underrated oyunudur bana göre.
  • epic'in verdiği oyunlar goty mi? yani dlc'leri kapsıyor mu? arkham city'de zamanında oynayamadığım dlc kalmıştı da belki geri dönerim diye düşündüm.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    asylum ve city goty, knight normal
  • Batman oyunlarını steam üzerinden almıştım sıra gelemeden bedava dağıtıldı genede aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bilgi için. sitede yazmamışlar sanırım bende de epic launcher mevcut değil görememiştim. şu an ekledim oyunları.
  • Almayı düşünüp pas geçtim hep batman oyunlarını. Lego oyunlarını da denemek istiyordum. Süper oldu valla
  • Oyunda gerçekten bioshock esintileri var. We Happy Few de Bioshockun yapımcılarından diye reklamlanmıştı ama çıktığında alakası yoktu ve oyun net kötüydü.

Bu oyun ise güzel duruyor, umarım çıktığında keyifli bir oyun olur
  • Epic çıldırmış.
    Helal olsun adamlara
  • Epic Store'de 3'ü lego olmak üzere 6 Batman oyunu ücretsiz. Bombaları patlatmış Epic.

https://www.epicgames.com/store/tr/bundles/batman-arkham-collection

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.