Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 66 Misafir (34 Mobil) - 36 Masaüstü35 Mobil1 iOS14 Android
5 sn
263.430
Cevap
2.059
Favori
12.651.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10455
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2573
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 752575
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10455
  • Favoriye Eklediklerim 2092
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (1691 mesaj) 36 (21 mesaj) Guest (17 mesaj) powerstorm (1 mesaj) Paladin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (104954 mesaj) Mobil (34726 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8894 mesaj) Uygulama (4650 mesaj)
  • @
Giriş
    14313 Mesaj
    CYBERPUNK 2077 yanızca Steam'e Türkçe destekli gelecek galiba. Epic oyunun dil seçenekleri arasından Türkçe seçeneğini kaldırmış.

Orijinalden alıntı: b0Ni

bize özel tl cinsiden fiyatlama gelmedi ama türkiye steam fiyatına çekmişler dolar bazında. rusya'dan girince de 2000rub bu arada, 30$ yapıyor.
    Sanırım bize özel bu fiyat. Abd ve Almanya fiyatları hala 60 $/€.

bize özel evet, dolar bazında tr steam fiyatına çekmişler demek istemiştim eksik olmuş yazım.
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Noctivagant

CYBERPUNK 2077 yanızca Steam'e Türkçe destekli gelecek galiba. Epic oyunun dil seçenekleri arasından Türkçe seçeneğini kaldırmış.
    her yere türkçe gelecek gog, steam hepsinde türkçe ibaresi var

epic'de hata olmuş olabilir
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B350M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || Sapphire PULSE RX 580 8 GB || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Seagate BarraCuda 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE 7200 RPM || Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" 144Hz 2K
  • DH Yönetici
    11502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Ben açtım video bile çektim... TR yama çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam sizinse bu nasıl bir setup ya.

Işık altında temiz bir fotoğrafı var mıdır?
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• DH Yönetici
    11502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Commandos 2 ve Praetorians oyunlarının HD Remaster sürümleri geliyormuş.

Praetorians HD Remaster:https://store.steampowered.com/app/1100420/Praetorians__HD_Remaster/

Commandos 2 HD Remaster:https://store.steampowered.com/app/1100410/Commandos_2__HD_Remaster/
    Hey gidi Praetorians efsanesi...
    Bu oyunu herkes bilmez. Çocukluk dönemimde yüzlerce saatimi gömmüşümdür.

Meraklıları için eski versiyonu da halen Steam'de var:
    https://store.steampowered.com/app/277460/

Commandos'un da var:
    https://store.steampowered.com/sub/4156/
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• DH Yönetici
    11502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Cyberpunk 2077 Steam'den iade edip ALT F4 Game'den 174 liraya aldım. Hani 250 liraya çok diyen varsa 174 liraya da alabiliyorsunuz. Sadece 2 dakika sürdü her şey.
    Şurada daha ucuz (170 TL)
    https://www.hi2games.com/stm-cyberpunk-2077.html

Daha önce buradan Europa Universalis IV almıştım.
    |
    |
    Bahsedilenler: Sir Sherlock

• Yarbay
    2370 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Star wars battlefront 2 aldım. Koreye vpn ile bağlandım, 4 küsür dolara geldi 25 lira civarı. Çerez parası.
    R5 3600~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~GeForce RTX™ 2080 GAMING OC 8G~~Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600MHZ~~Samsung 250GB 970 EVO Plus~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB/SkyHawk 4TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
  • Yarbay
    2370 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

Ödeme olmuyor xbox beta uygulaması üzerinden giriş yaptım. Adresi ABD yaptığım halde başka seçenek yok çünkü. Ne enpara ne de kredi kartı ödemenizi işleme alamıyoruz uyarısı çıkıyor?
    Ben de o hataya düştüm. Gamepass yükseltme işlemi yapacaksınız sanırım. Microsoft storea girin. Gamepasse tıklayın. Orada abonelik kısmını bulun. Yükseltme şeyini oradan göreceksiniz. Sonrası tıklayıp ödeme yapmak. Xbox uygulamasına hesabınız ile girdikten sonra da otomatik aktifleşmiş oluyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gecenlerde blizzard destiny 2 beleşe vermişti.3 gün önce 80 gb indirdim,oynamaya başladım.Yahu ne meret birşey daha önce niye oynamadım.Başından kalkamadım saatlerce,baya hosuma gitti.Bu yenisi cıkacakmıs,onu takip etmek lazım .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4038 Mesaj

Amazon 5 dolara satmıştı birkaç ay önce benzer fiyata almıştım.
    |
    |
    Kurt Knispel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vpn ile nasıl aldınız? vpnle girince region soruyor orada güney kore yok.
    |
    |
    Kurt Knispel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bunda bir sıkıntı olmasın? 249₺ iken Steamde hiç güvenilir gelmiyor. Şahsen para kodu alıp taksitle Steamden almayı düşünüyordum kafamda soru işareti oldu şimdi.

Düzenleme: Bu arada The Division 2 hala ücretsiz olmamış 3 günlük ücretsiz olacağı söylenmişti 13’ünden itibaren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 13 Haziran 2019; 13:28:4 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8954 Mesaj
    10 ay sonra çıkacak oyunu gift alarak ne yapmak nereye varmak istemektesiniz beyler. Her ay köşeye yirmi otuz atın çıktığında yine forum üzerinden yüzde 30 indirimli satan referansı yüksek üyeler var onlardan alırsınız çok çok. Yarın bir gün çalıntı kredi kartı ayağına pirince giderken bulgurdan olmayın. Az buz bir para da değil ki nasıl güveniyorsunuz.

Ben de az önce aldım zen vpn indirin konumunuzu güney kore yapın daha sonra direkt originin kendi launcherından girin.
    |
    |
    Blackoffire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gowlet

Hocam bunda bir sıkıntı olmasın? 249₺ iken Steamde hiç güvenilir gelmiyor. Şahsen para kodu alıp taksitle Steamden almayı düşünüyordum kafamda soru işareti oldu şimdi.

Düzenleme: Bu arada The Division 2 hala ücretsiz olmamış 3 günlük ücretsiz olacağı söylenmişti 13’ünden itibaren.
    15.00'da tekrar deneyin Ubisoft seviyor o saati olmazsa 17.00
    |
    |

Orijinalden alıntı: gowlet

Ben zamanında 3-4 tane oyun almıştım hi2gamesten, hala bir sıkıntı çıkmadı ama yine de 10 ay sonra çıkacak oyunu gift ile almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Patlama durumunda hiç bir şey yapamazsınız. Fiyat konusunda ise çok da şüpheli değil bence. Resmi kampanyalar olsun, kullanıcılardan olsun rahat şekilde bulunabiliyor indirimli bakiye.. Ben mesela paramara ve bkm express kampanyaları ile bayağı indirimli cüzdan kodu almıştım. %25 indirimli alıyordum yanlış hatırlamıyorsam. Şu an devam eden kampanya var mı bilmiyorum.
    |
    |

• Yarbay
    16382 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

10 ay sonra çıkacak oyunu gift alarak ne yapmak nereye varmak istemektesiniz beyler. Her ay köşeye yirmi otuz atın çıktığında yine forum üzerinden yüzde 30 indirimli satan referansı yüksek üyeler var onlardan alırsınız çok çok. Yarın bir gün çalıntı kredi kartı ayağına pirince giderken bulgurdan olmayın. Az buz bir para da değil ki nasıl güveniyorsunuz.
    Aynen öyle.Steam den alınır gayet normalde 10 ay süre var 1 ay değil 2 ay değil.Ne oldukları belli olmayan bir siteden nasıl alıyorsunuz cidden şaşıyorum.Oyun çıkınca zaten bunlar gene indirimli satacaklar.Aldığınız gibi oyun elinize geçer.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3700 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
Reklamlar
Bitcoin
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,409
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.