Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11629. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 32 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.620
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 10 lira indirim için takla atıyor millet dogru düzgün bir tane indirim bile yok, çer çöpleri doldurmuşlar indirim diye.
  • Yahu cidden ne oyunmuş, nitroymuş jetonmuş. Gaben iyice tok satıcı oldu he.

Yok mu hiç fiyat hatası, uyguna gelen bundle falan. Gazımızı alsın biraz bari.
  • fiyat hatası demişken humble epeydir bundle yapmıyor. indirimlerinden de ses seda yok. kingdom come oyunundan sonra toparlayamadı kendini sanırım
  • Uğraşmayın, değmez. 10 liraya birkaç oyun aldım limit 545'e yükseldi. Sonra başarımı fullediğim oyunlardan biriyle limiti doldurdum. Hızlandıra bastım ve limit yine 0. Sürekli para harcamanız gerekiyor.
  • ya eskiden şöyle birşey vardı. bir oyun dlc'leri ile birlikte, atıyorum gold edition diye satılır, eğer oyun sende var dlc yoksa gold edition'ın sadece dlc'lerini alabilirdin. sistem ona göre hesap yapar, ek paketler ıvır zıvır epey uyguna gelirdi.

şu anda anladığım kadarı ile bu sistem yok? misal the talos principle bende var, dlc'leri alabiliyorum ama gold edition'ı sadece hediye olarak alabiliyorum. sizde de böyle mi? söylediğim sistem kalktı mı yani?
  • PoM07 kullanıcısına yanıt
    Kaç jeton geldi hocam 10 TL'ye yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    ben handsome collection almıştım. bende borderlands 2 olduğu için fiyatı düşmüştü. Kalkmamış sanırım. Ama talos principle bende de öyle dlc'leri tek tek almanız lazım.
    Road to gehenna dışındakiler gereksiz bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoM07 -- 26 Haziran 2019; 0:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

hata değil sınır var her hesapta, para harcayarak artırabilirsin
    Sınır 4000 diyor ama 1500 küsürde kaldı. Oyun aldım ona rağmen artmadı hazırda 15 oyundan falan gelecek iyi puanlar var ama aktarmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

gelmiyor işte, 65401 puanım var cs go da yarını bekleyin diyor bana. Bu üstteki arkadaşlar beklemeden aldı puanları. Ben neden yarını beklemek zorundayım

Alıntıları Göster
    Ben de Cs Go dan 50 bin küsür puan kazandım ama 5 binini verdi. Sonra yarışta hızlandırmaları kullandım sıfırlandı puan. 45 bin puan boşa mı gitti noldu anlamadım

Şöyle 40 50 lira indirim kapsayfık eyiydi

• Bu arada MGS V: The Phantom Pain PlayStore'da hâlâ 13 lira. Steam'de indirime bile girmemiş tek başına.
  • 4o4 _ kullanıcısına yanıt
    Hızlandıra basınca shop'a girdim. 545 jeton gelmişti.
  • hiç tokenim olmamasına rağmen token kullanıyorum ödeme yapamadım ama

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Ben de Cs Go dan 50 bin küsür puan kazandım ama 5 binini verdi. Sonra yarışta hızlandırmaları kullandım sıfırlandı puan. 45 bin puan boşa mı gitti noldu anlamadım

Şöyle 40 50 lira indirim kapsayfık eyiydi

Alıntıları Göster
    Sen yine iyi benim depth oyunundan 60 puan geldi gerisi uçtu gitti. limit var puanları ne yaparsan yap hepsini alamıyorsun sanırım.

• PoM07 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Teşekkürler hocam.

• arkadaşlar şu zamazingo hakkinda bi sorum var

cs go ve mordhau bende vardı ikisinide oynadım ama tamamlanan 0 yaziyor acaba bu ikisi şuan yüklü olmadiği için mi gözükmüyor ona göre bir daha indiricem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 26 Haziran 2019; 0:54:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

CORGİ TAKIMINI HIZLANDIR
    HIZLANDIR
    0 Mesafe + 0 Nitro Hızlandırıcı Puanı
    0 HIZLANDIRICI KALDI

yukara dediğim şeye basmanız lazım hocam benim seçtiğim takım gorgi orda hızlandır var ona basınca jeton veriyor
    Hocam ben takım seçtim ama bir halt olmadı. Steam bir ara çöküp duruyordu ya sanırım düzelmesine rağmen ara ara bazı hatalar oldu Steam de. O hatalardan birine denk geldim ben sanırım çünkü bir ara Steam o etkinliğe ait sayfadayken hata verdi.

Güme gitti bizim kazandığımız jetonlar ve vermedi ondan dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

arkadaşlar şu zamazingo hakkinda bi sorum var

cs go ve mordhau bende vardı ikisinide oynadım ama tamamlanan 0 yaziyor acaba bu ikisi şuan yüklü olmadiği için mi gözükmüyor ona göre bir daha indiricem
    30dk oynamak gerekiyor eski başarımların gözükmesi için.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    anladim hocam en iyisi indireyim
  • Gabe, tosuncuğu mu örnek almaya başlıyor yoksa.

Steam oldu çiftlik bank. İnsanları mağdur etme Gabe. Ayıp ayıp, yakışmıyor sana.

Ayıp ediyon Gabe hocam.

Tosuncukdan sonra başımıza sen çıktın. Ayıp ayıp.

(:
  • https://steamcommunity.com/id/XORKlassic1

Level 28341
    Steam Grand Prix 2019
    4,017,502,964 XP

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.