Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

15 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 67 Misafir (49 Mobil) - 24 Masaüstü58 Mobil24 Android
5 sn
266.613
Cevap
2.077
Favori
13.225.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10519
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1784
  • Favoriye Eklediklerim 2112
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2620 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107377 mesaj) Mobil (35120 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9047 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Sürüm 1803 yazıyor, sanırım doğru sürümde değilim.

Alıntıları Göster
    1903 güncellemesi olması lazım. Ben de şimdi güncelledim, şimdi açılıyor xbox beta.
    |
    |

Orijinalden alıntı: AVB44

1803 ise güncellemeyi otomatik bulmuyor şu linkten kurun. pc de harici hdd varsa sökün yoksa kurmuyor
    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, oldu sanırım
    |
    |

tam olarak nerden alıyoruz, ben de daha önce 3 aylık 6 tl olanı almıştım (pc için) bu bahsettiğiniz şekilde ultimate yapayım olmadı.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

1803 ise güncellemeyi otomatik bulmuyor şu linkten kurun. pc de harici hdd varsa sökün yoksa kurmuyor
    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

Alıntıları Göster
    Bu güncelleme baya uzun sürüyor. 15-20 dakika da güncelledim yeniden başlat dedi onuda yaptım ve şuan güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor ekranda %23 yazıyor ve baya yavaş ilerliyor. Bu ekran çıkalı 15-20 dakika oldu. Daha önce hiç bu kadar uzun süren güncelleştirme hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Windows konusu yok mu yaw.Konu baya kirlenmiş oyunlar hakkında bilgiler karmakarısık olmus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bu güncelleme baya uzun sürüyor. 15-20 dakika da güncelledim yeniden başlat dedi onuda yaptım ve şuan güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor ekranda %23 yazıyor ve baya yavaş ilerliyor. Bu ekran çıkalı 15-20 dakika oldu. Daha önce hiç bu kadar uzun süren güncelleştirme hatırlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Sürer : ) SSD olunca hızlı kuruyor
    |
    |

https://i.ibb.co/WHTxBtg/212.png

5th World Champion
    7th Master Champion
    7th UK Champion
  • Yarbay
    5510 Mesaj

Dedim belki ilk ultimate aboneliğe öyle bir güzellik yaparlar. Artık Gears 5'in çıkışına doğru bakacağız. Olmadı Steam'den alırız diyeceğim ama aynı anda çıkarmazlar kesin.
    |
    |
    expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sırf Xbox yazılımını kullanmak için 1903 yamasını kuracak arkadaşların haberi olsun diye yazıyorum. Yama bazı ayarları saçma sapan değiştiriyor bilginiz olsun. Ses açık olmasına rağmen ses çıkmadı pc de. Baktım Hoparlör ayarını değiştirmiş tekrar ayarlamak zorunda kaldım. Görev çubuğunda yer alan arama simgesini ayarlama çubuğu olarak değiştirmiş onu düzeltmem gerekti. Odaklama ayarlarını da değiştirmiş. Açık yalnızca alarmlar yapmış onu da tekrardan değiştirmem gerekti. Bakalım daha başka hangi ayarları değiştirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj

oyun çıktıktan sonra iade edebilirsiniz beğenmezseniz bence çok iyi fiyat
    |
    |
    BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3707 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Sırf Xbox yazılımını kullanmak için 1903 yamasını kuracak arkadaşların haberi olsun diye yazıyorum. Yama bazı ayarları saçma sapan değiştiriyor bilginiz olsun. Ses açık olmasına rağmen ses çıkmadı pc de. Baktım Hoparlör ayarını değiştirmiş tekrar ayarlamak zorunda kaldım. Görev çubuğunda yer alan arama simgesini ayarlama çubuğu olarak değiştirmiş onu düzeltmem gerekti. Odaklama ayarlarını da değiştirmiş. Açık yalnızca alarmlar yapmış onu da tekrardan değiştirmem gerekti. Bakalım daha başka hangi ayarları değiştirdi.
    Aynen öyle, çoğu ayarımı sıfırlamış. En kötüsü sadece windows ayarları değil, ses driver ayarları falan da gitmişti. Yarım saat eq ayarlamakla uğraştım.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Cyberpunk 2077 Steam'den iade edip ALT F4 Game'den 174 liraya aldım. Hani 250 liraya çok diyen varsa 174 liraya da alabiliyorsunuz. Sadece 2 dakika sürdü her şey.
    Oradan alınca Türkiye satışlarına yansıyor mu? Yansıyorsa ben de oradan alabilirim.

bize özel tl cinsiden fiyatlama gelmedi ama türkiye steam fiyatına çekmişler dolar bazında. rusya'dan girince de 2000rub bu arada, 30$ yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Haziran 2019; 22:32:41 >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla dikkat etmedim ama büyük ihtimal Türkiye kısıtlaması vardı gift'lerde. Yani evet TR satış. Ama dikkat etmedim dediğim gibi.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Oradan alınca Türkiye satışlarına yansıyor mu? Yansıyorsa ben de oradan alabilirim.

Alıntıları Göster
    gift olarak gönderdikleri için ve gift ler sadece ülke içi olduğundan yansıması lazım.Yani kendi hesaplarından alıp bize gönderiyorlardı.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3700 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    2951 Mesaj

Yansıyorsa güzel, oradan alacağım ben de o halde. Site güvenilir sanırım. Umarım sorun yaşamam.
    |
    |
    Bahsedilenler: -MoDeStUs-, Nerevarine
    CYBERPUNK 2077 yanızca Steam'e Türkçe destekli gelecek galiba. Epic oyunun dil seçenekleri arasından Türkçe seçeneğini kaldırmış.
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,239
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.