Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11627. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 44 Misafir (2 Mobil) - 48 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.474
Cevap
2.720
Favori
21.286.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    bilmiyorum henüz sınıra takılmadım, achievementleri kolay açılan bir oyunu 30dk açık bırak sonra achievementlerini aç capacity artıyor diyorlar
  • Path of Exile'da istenilen görevleri yapmama rağmen kabul etmedi. Hala oturtulmamış belli ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Sykrimin normal versiyonu satılmıyor mu yav illa special edition mı alıcağız :d
    Skyrim'in remastered versiyonu special edition olarak çıktı. Normal versiyonu için remastered olmayan eski versiyonu almanız gerekli.
  • Anladım teşekkürler
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız bunu bir açık mı var yoksa da anlatır mısınız denilen oyunları mı oynamamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

her hesabın boost limiti var, olan limiti kullandığımız için sam ile alakalı durum yok pek
    Hocam boost hakkını nasıl elde ettiniz? Ben neden 1 tane boost hakkı elde ettim acaba? 844 jeton verdi hızlandırınca bi olan bu yani. 844 jetonlada 8 rozet alırım heralde
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Son oynanan oyunlarda cs:go vardı 50k küsür verdi sonra zupu açtım 2k o verdi sonra ets'yi açtım 35k küsür de o verdi.Ne kadar başarımlı oyun varsa hepsini açın.Şimdi yüksek başarımlı oyunları açıp onları deniyorum
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    neyle açıyon sam ile mi
  • Rust mı The Forest mı diye sorsam öneriniz ne olur? Bir de multiplayer olarak zevk veriyor mu bu oyunlar ?
  • çok satanlardan koyun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Rust mı The Forest mı diye sorsam öneriniz ne olur? Bir de multiplayer olarak zevk veriyor mu bu oyunlar ?
    The Forest'a bir saat bile katlanamadım ama Rust harbiden çok güzel oyun.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    hayır hiç kullanmadım.

CS:GO ve ETS 2 başarımları daha öncelerden olmuş başarılar.

ZUP'u da az önce kendim yaptım.

Şimdi "Achievement Clicker 2018" diye bir oyun var 5000 başarımlı. 5000 tıklama yaparak alıyorsunuz başarımı.Onu deniyorum kaç verecek diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

çok satanlardan koyun yani
    Hocam o etkilemez, tamamen seçtiğiniz takımın oyuncularının ne istediğine bağlı. Olacağından değil ama takımın tamamı listesine Zup koymuşsa verilecek oyunlar Zup olur, öyle düşünün. En çok istenen 3 oyun ne olursa o olacak ama büyük ihtimal pahalı AAA oyunlar olur.
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    şu iade sistemi olmasa ayvayı yerdik resmen
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    steam hesabına göre veriyor
  • Bence Steam bu jetonla indirim olayına bir düzeltme getirebilir.

Bizim açınızdan iyi de sömürüye açık bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 26 Haziran 2019; 0:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 1 kuruş harcamadım. Geçmişin kaymağını yedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

steam hesabına göre veriyor
    50 lvlim, 20-25 adet oyunun başarımlarınıda fulledim hemde kendi el emeği göz nuru. hile hurda olmadan, saatler harcayarak ama avucumu yaladım üzücü
  • Beyler jeton falan bir şeyler diyorsunuz biraz açıklasaniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 25 Haziran 2019; 23:55:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

The Forest'a bir saat bile katlanamadım ama Rust harbiden çok güzel oyun.

Alıntıları Göster
    Yahu o oyunun başında karanlıkta ne idiğü belirsiz bir tip saldırdı direk ekrana salladım kafayı. Para veriyorum korku oyunlarına oynamak istemiyorum. Lanet olsun bu duruma.

Bi gelişi var üzerime üzerime amanın beynimi akıtıp omlet yapacak belli. Öyle geliyordu koşuyorda olabilir o an gidip gelmiştim hatırlamıyorum.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.