Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

14 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 83 Misafir (66 Mobil) - 28 Masaüstü69 Mobil15 Android
5 sn
260.478
Cevap
2.033
Favori
12.425.213
Tıklama
Giriş
    5604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

uplay + 15 ağustosa kadar kaydolanlara 3-30 eylül arası ücretsiz olacakmış.
    ama türkiyede geçerli değil, vpnle deneyebilirsiniz
    uplay+ a usa vpn ile kaydoldum. hesabım Türk ama fark eden bir şey olmaz. vpn ile alınabiliyor ücretsiz üyelik.
    |
    |
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    24022 Mesaj
    bende vpn ile giriş yaptım onay maili geldi direk.
    https://store.ubi.com/us/uplayplus/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Haziran 2019; 0:37:17 >

Far Cry Primal Standart Versiyonu 77tl
    Apex Edition 83,70 tl ama 60tl düşünce 23,70TL oluyor dlc li hali daha ucuz:)
    ZOTAC Gtx1080 Amp Extreme Edition / Asus 24" 144Hz Vg248qe / İntel i7 4790 / Msi Gaming 5 Anakart / Zalman Ms800 Kasa / Kingston 8x2 1600mhz Ram / Corsair K70 RGB MXRED, Logitech g430, g402 Mouse, g240 Mouse Pad, Xbox One s Gamepad
  • Binbaşı
    1989 Mesaj

hocam bu apex edition olanı aldım ama uplay hesabımıza mı eklenecek yine?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kiernian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 6700 - MSI B150I Gaming Pro AC - HyperX Fury Black 2x16 2133C14 - MSI GTX 1080 Armor 8G OC - Intel 600P 512GB NVMe - NZXT M22 - Corsair SF600 Platinum - Thermaltake Core V1 - Logitech G933 - Logitech G810/G13 - Logitech G900/G600
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj

Merhaba. Ben de vpn ile giriş yaptım ve mail geldi. Eylül başında tekrar bilgilendirecekler sanırım?
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Beyler bir devri kapattık. Şimdi masaüstüne baktım; bi köşede epic games, diğerinde ubisoft diğerinde origins diğerinde steam, ortada windows store oyunları. Hepsi 40'dan fazla ediyor. Epic ve steam hariç windows store ve origins oyunları üyelik sistemiyle. Çoğunluk da onlarda (Güncel oyunlar olduğu için) Artık oyun alma devri kapanacak. Apple bile bu olaya girdiğine göre eski sisteme elveda diyebiliriz
    Masaüstünün sağ kısmı komple böyle. Game launcher launcher lazım artık
    Aslında steam istese amazon prime videonun yaptığı sistem gibi bir sürü üyeliği tek çatıda toplayabilir ama pek o taraflı değiller. Bu gidişle bunu google stadia yapacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 11 Haziran 2019; 1:39:38 >

• Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Far cry primalı alsam mıyaw.Aman aman ihtiyacımda yok serinin ortasında baslamakta ayrı abes bişey.Suclu ubisoft gitti oyunlar base fiyatlarını şişirdi böyle ikilemde kaldık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2834 Mesaj

Güzel soru, eğer Uplay'e ekleniyorsa alayım.
    |
    |
    Omara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Nancy Botwin #
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

Bu fiyata kaçmaz, zaten far cry serisi ama farklı bir tema sonuçta sırayla oynamazsanız bir zararı olmaz.
    |
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: keremec

Far Cry Primal apex edition 24tl Epic Store

Bu yeni oyunların fiyatlarına bakarken farkettim, çoğu oyunu bilerek 77tl ye ayarlamışlar ama Far Cry Primal apex edition ı atlamışlar galiba
    Sağolun sayenizde aldım hiç dikkat etmemiştim.
    |
    |
    Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
  • Yarbay
    2185 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Far cry primalı alsam mıyaw.Aman aman ihtiyacımda yok serinin ortasında baslamakta ayrı abes bişey.Suclu ubisoft gitti oyunlar base fiyatlarını şişirdi böyle ikilemde kaldık
    Primal bana göre serinin en kötü oyunu ama siz bilirsiniz. Silah çeşitliliği, görev çeşitliliği çok az. Hep aynı şeyleri yapıyoruz. Tamam bunu her Ubisoft oyunu için söyleriz ama Far Cry Primal bu konuda en önde gelen oyunlardan.
    |
    |

Gog Galaxy 2.0 sürümünde tüm kütüphaneleri birleştirecek. Diğer launcherlerın yüklü olması gerekiyor yine tabi. Ama en azından herşeyi tek bir launcherdan derli toplu görebileceğiz.

https://oyungezer.com.tr/haber/gog-galaxy-20-tum-oyun-kutuphanelerimizi-birlestirecek/detay

|
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj

Hocam onu demedim şimdi ben direkt yaz indirimlerinde oyun alacağım Witcher şimdi indirime girdiyse yaz indirimlerinde yine indirime girer mi diyorum

|
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5705 Mesaj

Yüksek ihtimalle girer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    14205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekin_can

Gog Galaxy 2.0 sürümünde tüm kütüphaneleri birleştirecek. Diğer launcherlerın yüklü olması gerekiyor yine tabi. Ama en azından herşeyi tek bir launcherdan derli toplu görebileceğiz.

https://oyungezer.com.tr/haber/gog-galaxy-20-tum-oyun-kutuphanelerimizi-birlestirecek/detay
    Beta sürüm için başvurdum bakalım nasıl bir deneyim olacak
    |
    |

Wolfenstein II: The New Colossus şu anda hesabınızda kullanılamıyor. İhtiyacınız olursa kullanmanız için hata kodu: 0x803F8001

Ee arkadaşlar biz bu oyunları oynayamıyor muyuz şimdi ? Ya da oynayabildiklerimiz hangisi ona göre indirelim 50 gb indirdim oyun açılmıyor yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw35 -- 11 Haziran 2019; 13:21:34 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    807 Mesaj
    windows store metro ya tr yama çalışıyormu deneyen varmı

Adamlar oyunu açabilmis daha ne istiyorlar. Ben daha doğru düzgün ana menuye ulasamadım (Hakkini yemeyim 10. Denemede 5 dk falan oynayabildim simdi oyunu )
    1 dolara bu kadar oynatiyorlar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 11 Haziran 2019; 14:2:59 >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: black100

windows store metro ya tr yama çalışıyormu deneyen varmı
    Ben açtım video bile çektim... TR yama çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 11 Haziran 2019; 14:9:38 >
    || i9 9900k 5.0GHZ || ASUS ROG Maximus XI Hero (Wi-Fi) Z390 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz Ram || EVGA GTX 1080 FTW, RTX3080 bekliyor? || Creative Sound Blaster ZXR || Creative || Announces Senz3D || 3X LG 34UC89G-B || LOGITECH G25 || LOGITECH G700S || 2x LOGITECH Z5500||LOGITECH C933|| LOGITECH G910||RGB XL MAUSE PAD || Logitech G930 || RAZER MAMBA|| RAZER VESPULA || RAZER ORCA || AUDIO TECHNICA ATH AD900X || RODE NT2A MİKROFON || BEHRINGER FX MIXER || DENON AVR-X1400H DTS X & DOLBY ATMOS || TUNCMATIK 2000VA ||
Reklamlar
SEO
Lastik Avcısı
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
7,308
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.