Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Modality , Knight of Rose Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 156 Misafir (66 Mobil) - 91 Masaüstü67 Mobil7 Android
5 sn
260.876
Cevap
2.036
Favori
12.450.340
Tıklama
Giriş
    5000 Mesaj
    Bu daha önce gamepass 3aylık 6 TL'ye alınanlara pek fayda etmiyor değil mi. 10 Temmuzda bitiyor benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 10 Haziran 2019; 12:38:41 >
    [18 Ağustos 2020 07:48:24 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    bana windows guncellemesi gelmemis .xbox uygulamasini indirmeye calistigimda surumunuz uyumlu degil diye hata aliyorum . nasil gucellryrbilirim ?
    |
    |

asıl onlara fayda ediyor, şu anki üyeliğini ultimate'e çevirip 1 ay uzatıyor. yani 6 lira verirsen 2 ay ultimate olacak.

hatta 12 aylık xbox live gold üstüne 1 aylık ultimate alınarak 260-270 liraya 1 yıllık ultimate alınabilir ama pc olayının kesinliği olmadığı için riskli, xbox sahipleri öyle yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Haziran 2019; 12:51:43 >
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Borderlands 2: Commander Lilith & the Fight for Sanctuary
    https://store.steampowered.com/app/872280/

quote:

SINIRLI SÜRELİ PROMOSYON TEKLİFİ. 8 Temmuz saat 06:59:59 UTC'ye kadar (11:59:59 PDT) ücretsiz olarak alınabilir.

/>

Yakında çıkacak olan Borderlands 3 için zemin hazırlayan ve yepyeni bir macera içeren ödüllü nişancı-yağmacı oyununa geri dönmek için hazır olun! Sanctuary kuşatma altında, Vault Map çalındı ve Pandora'yı zehirli bir gaz sardı. Yeni patronlara karşı savaşın, yeni bölgeler keşfedin, yeni ganimetler toplayın (Legendary'nin ötesinde yepyeni bir kademe de dahil) ve gezegene hükmetmeye ant içmiş dengesiz bir düşmanı alt etmek üzere Lilith ve Crimson Raiders'a katılın.

/>

Geri dönen oyuncular 80 seviyelik artırılmış seviye sınırına kadar ulaşabilir ve yeni oyuncular ise otomatik olarak 30. seviyeye yükselerek doğrudan aksiyona katılabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 10 Haziran 2019; 12:52:44 >
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Yarbay
    5000 Mesaj

Benim derdim Gears 5'i oynayabilmekti. O da 9 Eylül'de geliyormuş. Her türlü yetişemiyorum sanırım.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.altf4game.com/329-cyberpunk-2077-fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DLC alınamıyor ki. İndir diyor. İndirince hesaba eklenmiş mi oluyor ?
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Octopath Traveler 320 TL, DOOM Eternal Standart Sürüm 349 TL. Cyberpunk 2077'nin fiyatı kötünün iyisi diyebileceğimiz bir şekilde, elbet de herkes yine de daha iyi bir fiyata gelmesini isterdi.
    |
    |

Cyberpunk'ın iade edilecek bir tarafı olmaz. Yani iade hakkının olmaması birşey ifade etmiyor. Sadece olur da çalıntı kredi kartı vs. olaylarından patlarsa diye çekiniyorum bu tür sitelerden almaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ao Sol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    842 Mesaj

bu siteyi kullandım ben şu ana kadar sorunum olmadı
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    baya satacak oyun sanırım
    |
    |

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • DH Yönetici
    11240 Mesaj
    Gaza gelip Cyberpunk'a saldırmayı düşünen arkadaşlar, sükunetinizi koruyun ve bence Epic'in ve diğer sitelerin fiyatlandırmasını bekleyin. Baktınız onlar da aynı civarlarda, illa alacaksanız öyle alırsınız Steam'den. Fiyatı zaten ucuz değil dolayısıyla bindirim tehlikesi görünmüyor. Oyun 2020 Nisan ayında çıkacak, kaçmıyor ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 10 Haziran 2019; 14:22:33 >
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    8886 Mesaj
    20 lira bakiye vardı Borderlands ile Divinity arasında gittim geldim ve Divinity aldım. Korsan olarak yirmi saate yakın oynamıştım bir de orijinal olarak oynayalım çok oldu zaten unutmuşum. Bu Borderlands paketinde bu kadar fazla dlc olması da tiksindirdi beni adamlar seviye limiti için bile dlc koymuş. Bunlar kazanacağına Larian kazansın.

garip şekilde epicte on siparise açılan oyun yok indirim döneminde diye herhalde
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox game pass ultimate olayını açıklayacak bir arkadaş var mı? Xbox'ım yok, oyunları pcden oynamak istiyorum. Bir ara game passim vardı ama süresi doldu. Şimdi ben bu oyunlara erismek için hangi versiyonu satın almalıyım? Link atar mısınız? Tr kapalı deniyordu ama twitter'da alıp oynayanlar varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

oynayacak arkadaşınız var ise borderlands müthiş bir oyun
    |
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Blackoffire

oynayacak arkadaşınız var ise borderlands müthiş bir oyun
    İlk oyunu geçen yıl yirmi saat oynayıp bitirmiştim. Coop zevkli olabilir bilmiyorum oyun oynayan arkadaşım yok.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bu daha önce gamepass 3aylık 6 TL'ye alınanlara pek fayda etmiyor değil mi. 10 Temmuzda bitiyor benim.
    Bende 3 ay 6tl den vardı, üstüne 5.90 dan ultimate alınca 1 ay daha uzadı ve ultimate oldu(yukarıda ekran görüntüsü var). Konferansta söylemişlerdi e3 den dolayı bu kampanya herkeste geçerli olacak diye. Ben alırken Gears 4 için almıştım, şu an ucu ucuna da olsa Gears 5 de oynayabileceğim

Ayrıca metro exodus win32 uygulamasıydı ama dosyalar korumalı olduğu için yamayı bir türlü kuramadım, diğer oyunlar da tahminimce öyledir. Ayrıca oyun stabil değildi. Bazen açılıyor xbox oturumunuzu açamadık diyip kapanıyor, bazen menüde takılıyor, bazen de hiç açılmıyor, tepki vermiyor, kısaca takılıyor kafasına göre şimdilik kaldırdım bilgisayardan ama kaldırması da ayrı bir dertti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 10 Haziran 2019; 16:32:35 >
    |
    |

• Teğmen
    232 Mesaj

Sistem ayarları bölümünden Güncelleştirmeleri Denetle dedikten sonra önce Mayıs ayı içerisinde sunulan yapmadığım güncellemeyi kurdu. Bu kurulum bittikten sonra da 1903 güncellemesini alabildim. Eğer önceki güncellemeleri yaptıysanız 1903 güncellemesini görebiliyorsunuz bahsettiğim yerde. :)

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-app
    Bunu kurduktan sonra arayüzde GamePass bölümü mevcut, orada erişebileceğiniz tüm oyunları görebilirsiniz. Gear 5 Haziran Tech Test dahil, Metro Exodus, Vampyr, Wolfenstein II, Football Manager 2019, Mutant Year Zero: Road to Eden gibi sağlam yapımlar ilk gözüme çarpanlar oldu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 10 Haziran 2019; 16:59:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lyldz , .Mockingbird. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz
Reklamlar
Lastik Avcısı
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
7,001
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.