Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 75 Misafir (65 Mobil) - 17 Masaüstü68 Mobil46 Android
5 sn
260.362
Cevap
2.033
Favori
12.418.492
Tıklama
Giriş
    1473 Mesaj

Aynen, bu durumda her türlü iptal edebilirler, adamın 200 referansı var, steam satışı yapmış bir gün isterse hepsini iptal edebilir o zaman
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Origin: MHuseyinORHAN
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj

Pubgden nasıl para yapıyorsunuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bende sorayım. Alıcı tek başına iade talep edebilir mi peki?

Alıntıları Göster
    bende şuan verdiğim cevap için tereddüt ettim alıcının tek başına iade talep etmesinin bir anlamı yok çünkü iade talep edebilse bile ücret oyunu hediye eden hesaba yada oyunun alındığı kredi kartına iade edilir
    |
    |

iade talep edebileceğin bir seçenek olduğunu sanmıyorum, oyun dışarıdan geldiği için iade bölümü kapalı olur yani.

edit : en son thq pack almışım gift olarak baktım iade seçeneği mevcut ama dediğim gibi karşı tarafında onayı gerekiyor. çift taraflı sistem yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Haziran 2019; 1:20:36 >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam ;https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6643-QEUV-0459#redeemed_gift

Arkadaşım zaten hediyeyi kabul etti, iade alabilir miyim?
    On dört gün içerisinde satın alınmış ve hediyeyi alan kişi tarafından iki saatten az oynanmış herhangi bir hediye için iade söz konusu olabilir.

BURASI : Not: Bir Steam Hediyesi için iade talep etmek için ilk olarak hediyeyi alan kişinin iadeyi ve ürünün hesabından kaldırılmasını kabul etmesi gerekmektedir.

Hediye sahibi burada belirtildiği gibi geri iade talebi isteyerek işlemi başlattı mı?
    İade talebi, hediyeyi alan kişi tarafından kabul edildikten sonra help.steampowered.com'a gidin ve bir iade isteği oluşturun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Noctivagant

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

Uzun bir zaman önce arkadaşımın gönderdiği bir oyunu iade etmiştim.Yanlış hatırlamıyorsam arkadaşım iade talebi oluşturup ücreti almıştı,ben herhangi bir işlem yapmamıştım.

Ayrıca zaten gift olarak oyun göndermenin amacı bildiğiniz gibi ücret karşılığında satış yapmak değil,yasal bir durum olmadığı için herhangi bir sorun da steam destek üzerinden bir talepte bulunamıyoruz.O yüzden hediye gönderen kişi muhtemelen tek taraflı olarak iade gerçekleştirebilir,Gaben abimiz bu hakkı gönderen kişiye veriyor
    |
    |
    Bahsedilenler: Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Lj.23
    Oyun çıkana kadar BKM Express belki yine %25 Steam kampanyası yapar diye on sipariş geçmeyeceğim. Artarsa da şansıma. Oyun çıktığında 500 lira olsa yine alırım. Hiçbir oyunu beklemedim Cyberpunk'ı beklediğim kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    13775 Mesaj
    Paylaşıldımı bilmiyorum ama türkçe altyazı seçeneği aktif gözüküyorhttps://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

O zaman ben yanlış hatırlıyorum,iade için 2 tarafında onayı gerekiyor.Bilgilendirme için teşekkür ederim :)
    |
    |
    Bahsedilenler: Noctivagant , Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de bunu yazmaya gelmiştim, "ilk olarak hediyeyi alan kişinin iadeyi ve ürünün hesabından kaldırılmasını kabul etmesi gerekli" diyor. Yani hediye olarak alınan bir oyunu öncelikle hediye edilen kişinin iade talebi oluşturması ve hesaptan kaldırması gerekiyor diyor yanlış anlamadıysam.
    |
    |
    Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Origin: MHuseyinORHAN
  • Binbaşı
    1784 Mesaj
    şimdi pc için gamepass alabiliyor muyuz yoksa belirsiz mi hala.
    https://store.steampowered.com/app/1097840/Gears_5/

Aynı şekilde Store üzerinde de desteklenen diller arasında Türkçe var. Microsoft birde Halo'yu patlatır mı Türkçe altyazı. Off.
    |
    |
    2PÁC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: b0Ni

yeni arayüzü kullanmak isteyenler varsa;

1 - Steam dilini ingilizce yapın, ayarlar-hesap-beta katılımı aktifleştirin (türkçe yapınca kütüphane gözükmüyor)
    2 - Linkteki dosyayı indirin .zip'den sonra yazanları silin https://steamcdn-a.akamaihd.net/client/csgo_steamui_websrc_all.zip.8af5e297faf24667a734d24612abc35f7f54576c
    3 - Zip içindeki steamui klasörünü steam.exe'nin bulunduğu yere kopyalayın (C:\Program Files (x86)\Steam)
    4 - Steam.exe kısayolu oluşturun, kısayola sağ tıklayın özellikler hedef kısmında en sona -newlib ekleyin (sonuçta böyle olacak yani "C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe" -newlib)
    5 - Steam'i komple kapatın ve oluşturduğunuz kısayoldan açın.

başlangıçta da böyle açılmasını istiyorsanız regedit'den \HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run gidip steam'e çift tıklayın sonuna -newlib ekleyin
    arada kaynadı bu cyberpunk'tan alıntılayayım tekrar. böyle oluyor

• Yarbay
    4958 Mesaj

Memnun musun.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pc game pass Türkiye sayfası hala açılmıyor sanırım.https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-pc-games/

Bu arada microsoft bütün tanıttıgı oyunları steam store 'a yığıyor galiba. Gears 5'i çatak diye koymasına şaşırdım doğrusu.

Konusu dönmüştü gerçi birkaç gün önce.
    |
    |
    wh0sKing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaş aktivitelerini & workshop'u oyun bazlı hızlı bir şekilde görebiliyoruz direk kütüphaneden, daha modern biraz arayüz güzel bence.
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekmek Arası Klavye

Microsoft yakın zamanda 3 aylık passı 6 TL'ye sattığı için yeni passı bize kapattı bence. O kampanyanın kullanım süresi bitince açılır. Diğer türlü bize niye kapalı, bir mantığı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3 aylık normal Game Pass aboneliğimi 1-2 saat önce 5,90₺ karşılığında Ultimate sürüme yükselttim. Temmuz 27 de bitecek aboneliğim de Ağustos 27 tarihine uzadı ve Ultimate ile erişebileceğim oyunlara erişebiliyorum. Metro Exodus ve FM 2019 şu an iniyor. Türkiye'ye kapalı değil. (Windows 1903 güncellemesini yaptıktan sonra oyunları indirebiliyorsunuz.)https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass#join

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 10 Haziran 2019; 3:42:27 >
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz

• Teğmen
    151 Mesaj
    https://www.xbox.com/en-US/xbox-app

Şu uygulamayı indirerek, game pass'i çok daha sorunsuz kullanabilirsiniz.
    |
    |
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
15,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.