Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yhe_Belmondo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: equasezy1

GRIS

https://store.steampowered.com/app/683320/GRIS/

Alıntıları Göster
    Güzel görünüyor da indirim almaması kötü. Hollow Knight, Wolfenstein new order, Bioshock Collection'ı alacağım sanırım. Ya da Bioshock ile Wolfenstein'dan birini bırakıp Hellblade'i de alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Güzel görünüyor da indirim almaması kötü. Hollow Knight, Wolfenstein new order, Bioshock Collection'ı alacağım sanırım. Ya da Bioshock ile Wolfenstein'dan birini bırakıp Hellblade'i de alabilirim.

Alıntıları Göster
    Eğer beta feminist biri değilsen hellblade alma ki kalite olarakda hellblade 20 kat daha düşük bioshock ve wolfenstein'a kıyasla
  • Arkadaşlar Blackout Club diye bi oyun çıkmış erken erişimde dead by daylightın biraz hikayesi geniş olanı gibi güzel bir korku oyununa benzıyor.Ufak bir kasabada ölümler kaçırılmalar falan oluyor sizde 4 arkadaş (co-op) bu ölümleri araştırıyorsunuz ipucu bulmaya çalışıyorsunuz ama tabi siz olaya yaklaştıkça katile de yaklaşıyorsunuz ve çeşit çeşit katil ve ruhani olaylar var. Bence zevkli bir oyuna benziyor korku meraklısı ve almayı düşünen varsa beni eklesin ben alıcam büyük ihtimal beraber oynarız

steam id: DrunkValkyrie

edit: @Ucan Hollandalı

Hocam valla yarım saat oynadım iade ettim ben bu kadar gerçekci beklemiyordum yarım saat sessiz sessiz eğilmiş biçimde vurduğum ayının peşinden yürüdüm en sonunda ayıyı kaybettim bu av zevkinden çok kahır veriyor resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 27 Aralık 2018; 16:17:54 >
  • Arkadaşlar elinde Book of Demons indirim kuponu olan var mı ?

Bu arada bende lucius -25 indirimi var isteyen varsa verebilirim .
  • 500saat the long dark oynamisligim var gtx 1080 kullanmama ragmen.

Almayan duymayan kalmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Bende yeni başadım 25 saat oldu fakat hayatta kalma modu için pusula harita sistemi çok sıkıcı bir hilesi varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar secimlerim nasıl olmuş,sizce alsam pişman olurmuyum?

Pek işten güçten vaktim olmuyor oyuna da..Listeye wolfesnstein:New order eklemeyi unutmuşum.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 27 Aralık 2018; 16:23:41 >
  • GOG Connect'e yeni oyunlar eklendi.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • http://oyungezer.com.tr/haber/55713-gog-yilbasi-surprizi-olarak-soma-yi-verecekmis

Oyungezer, GOG'un 28'inde SOMA'yı bedava vereceğini haber yapmış, isterseniz bekleyin. Verirlerse boşa almış olmazsınız.

Warhammer: Vermintide 2'yi alın End Times yerine daha çok oyuncusu vardır.

Metro Redux'ı da Last Light yoksa kesinlikle paket halinde alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 27 Aralık 2018; 17:22:36 >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Amazon'dan Total War Warhammer 2 siparişi vermiştim elime ulaştı.Gayet güzel bir kutu tasarımı var alacak olanlara tavsiye ederim.
    https://www.amazon.com.tr/SEGA-Total-War-Warhammer-II/dp/B078KRXM2T/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1545923661&sr=8-1&keywords=total+war+warhammer+2

• steam keyi çıkıyormu ?
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    Tabiki çıkıyor. Steamdan ucuza geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Tabiki çıkıyor. Steamdan ucuza geliyor.
    teşekkür ederim fiyat oldukça uygun ondan sordum
  • Steam kış indirimleri için öneriler
    https://youtu.be/421M-mypPG4
  • XCOM 2 oynanış süresi ana hikaye 31 saat, ana hikaye + extralar ile 43 saat olduğu yazıyor HLTB'de. Campaign bitince oyun da bitiyor mu yoksa diğer stratejilerde olduğu gibi campaign'den bağımsız sonsuz bir akış var mı? Son olarak Deluxe Edt. almayı düşünüyorum, dlcler oyuna çok fazla içerik ekliyor mu? Sadece ana oyun ya da Collection Edt. mi almalıyım yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 27 Aralık 2018; 20:49:7 >
  • Strange Brigade oynayan var mı aramızda ? Co op campaign bitirmek istiyoruz kuzenle , 38.50 TL'e almaya değer mi ? howlongtobeat de 6.5 saat görünüyor ortalama hikaye süresi .. Burdan bitiren var mı ?

https://store.steampowered.com/app/312670/Strange_Brigade/
  • Elimde fazladan There came an echo steam kodu var. Farklı oyunlarla takas edebiliriz.
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Bence collection alin. Xcom oyunlarinin dlc si oyunlari tamamen degistirir. Yeni siniflar, yeni dusmanlar, yeni gorevler vs. vs. Oynanis suresine de takilmayin, kesinlikle o saatlerde bitirmek cok zor.
  • Shadow of war oyununu almayı düşünüyorum. Normal sürümü alırım alırsam. Tavsiye eder misiniz? Ilk oyunu sevmiştim

• Herkese merhaba; bu kış indiriminde tom clancy’s the division almak istiyorum ancak aklıma takılan bir konu var. Ben hikayesi olan oyunları tek kişilik modda oynamayı çok seven bir kişiyim. Bu oyunda tek oyunculu mod var mıdır ? Her ne kadar steam’de tek oyunculu mod olduğu yazsa da emin olmak için sizlere de sormak istiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.