Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11327. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Evet
  • Ben de Vampyr alacaktım da oyun çıktıktan 20 gün sonra %25 indirim gördü daha 6 ay oldu %50 gördü bence bir sonrakinde rahat %75 ya da en azından %66 görür diye almadım. Atlas'ı iade ettim şunları alacağım bakiyem kullanılabilir hale gelince:

Sniper elite 1 ve 2 yi korsan olarak oynamıştım, almazdım yoksa ama oynadığım için alıyorum o kadar korsan oynadım bari parasını geç de olsa vereyim.

Onun dışında da seriyi tamamlamak için diğer oyunları da alayım dedim. Diğer oyunlar da istek listemdeydi ve indirim oranları iyi gözüktü onları da ekledim sepete.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha öncesinde aldıklarım da bunlar: DLC ler çok fazla olduğu için Borderlands'in liste kabarık gözüküyor.

Umarım oynarım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: 4o4 _

Originde hocan. Fakat bu fiyata almak için VPN ile girmek lazım.
    Vpn sonra herhangi bir sıkıntı oluyor mu hocam. Ban hesap kapanması gibi durumlar.
  • Bu arada internetten araştırdığım kadarıyla Sniper Elite 4 Deluxe Edition = Sniper Elite 4 + Season Pass yazmışlar. Yani 25 liraya oyun + tüm DLC'ler geliyor anladığım kadar. Normalde Sniper Elite 4 ve Season Pass ayrı ayrı her biri 20 küsür lira indirimli haliyle, bana çok ekonomik geldi. İlgilenen varsa yazayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Ben de Vampyr alacaktım da oyun çıktıktan 20 gün sonra %25 indirim gördü daha 6 ay oldu %50 gördü bence bir sonrakinde rahat %75 ya da en azından %66 görür diye almadım. Atlas'ı iade ettim şunları alacağım bakiyem kullanılabilir hale gelince:

Sniper elite 1 ve 2 yi korsan olarak oynamıştım, almazdım yoksa ama oynadığım için alıyorum o kadar korsan oynadım bari parasını geç de olsa vereyim.

Onun dışında da seriyi tamamlamak için diğer oyunları da alayım dedim. Diğer oyunlar da istek listemdeydi ve indirim oranları iyi gözüktü onları da ekledim sepete.

Daha öncesinde aldıklarım da bunlar: DLC ler çok fazla olduğu için Borderlands'in liste kabarık gözüküyor.

Umarım oynarım.

sniper elite olanları tek paket halinde alsanız daha uyguna gelir. deluxe ve season passları kullanır mısınız ki? bence aradaki farka araya bir oyun daha sıkıştırılabilir.

• Steam'de önceden ne güzel tüm ekranda görüyordum tüm indirimleri. Şimdi hiç bişey göremiyorum, illa tüm listeyi açmam lazım, orada da küçücük küçücük, ne önde ne arkada belli değil, sayfalar arasında kaybolup gidiyorum.

Eski haline çeviremiyoruz değil mi?

Anca oyunlar istek listemde falan olacak da öyle alacağım...

BKM Ekspress Steam %25 indirimlerini yıl sonuna kadar uzatmış bu arada, bi 100-200TL'lik daha cüzdan kodu alsam mı diyorum, karar veremedim. 200 alsam 150ye gelecek. Bi de 2 karta bölüyorum, güzel oluyor taksit gibi
  • gamer777 kullanıcısına yanıt
    Max Payne 3 Complete Edition sürümü Playstore'da 10 lira. Düz versiyonu yerine oradan tüm ek paketleri ile birlikte alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben hiç almadım. Ne desem yalan olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • call of duty ghost multi kısmı nasıldır, oyuncu var mı hala ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

call of duty ghost multi kısmı nasıldır, oyuncu var mı hala ?
    çok ölü ne yazikki.cod serileri pcde oyuncu sayısı anlamında çok kötüler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Cevap verilmiş ama ek olarak şurdan ghost ve diğer oyunlara bakabilirsin,

https://steamcharts.com/app/209170

Multi için bf tercih ederim ghosttan daha önce çıkmış bad company 2 de bile oyuncu daha çoktur. Codda yeni oyunu saymazsak sadwce cod4 doludur.

Bf1 şu an ideal bana göre pc 5000+ oyuncu ile geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 26 Aralık 2018; 12:52:47 >
  • Hollow knight , dead cells gibi 2d oyun önerisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Peki premium mu alayım düz versiyon mu idare eder mi?

Alıntıları Göster
    Bence premium alın, çok güzel skinler geliyor. Aradaki az farka değer emin olun.
  • Eyvallah. BF 1 zamanında çok oynadık , Ghostu ilk çıktığında da almamıştım, değişik bir deneyim olabilir dedim ama oyuncu yoksa boş iş. BF'i silmiştim yeniden kurasım var bu aralar.
  • Bildiğim Ori the Blink Forest ile Cuphead var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Hollow knight , dead cells gibi 2d oyun önerisi olan var mı ?
    Death's Gambit var ama daha oynama fırsatım olmadı benim.
  • Oriyi aldım iade ettim pek sevemedim

Death gambit istek listemde onu almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kafa dağıtmalık, sanatsal grafiğe sahip ve fazla popüler olmamış bildiğiniz bir oyun var mı?
  • Divinity original sin ee 14.75 ne dersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Kafa dağıtmalık, sanatsal grafiğe sahip ve fazla popüler olmamış bildiğiniz bir oyun var mı?
    GRIS

https://store.steampowered.com/app/683320/GRIS/
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.