Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 33 Misafir (15 Mobil) - 24 Masaüstü20 Mobil1 iOS6 Android
247.920
Cevap
1.886
Favori
11.580.834
Tıklama
Giriş
    9464 Mesaj

Şikayet edip geçin hocam. Veletlerle uğraşmaya değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla ya bende anlamıyorum kendilerini steam konusuna gel korsanı savun ilginç valla :)

|
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 27 Kasım 2018; 20:10:0 >
    |
    |
    sonbahar indirimlerinden divinity original sin 2 aldım. sonra eternal versiyonunu almaya karar verip iade talebi oluşturdum. eternal versiyonu hediye olarak alıp iade talebim sonuçlandıktan sonra aktif hale getiririm diye düşünüyordum ama başkasına göndermekten başka birşeye izin vermiyor. hali hazırda iade sonuçlanmadan eternal versiyonunu alırsam iade durumuma olumsuz etki eder mi?
    |
    |
    Intel Core 2 Duo [email protected],55 GHz 1.33 v |-| MSI P35 Platinium |-| 2 X 2 GB corsair dominator Dual Kit 5-6-6-21 444 MHz |-|powercolor ati radeon HD4890 1GB 256 Bit|-|1 TB WD caviar black sata2 |-| Glacial power 550 watt|-Logitech Z-5500
  • Binbaşı
    1369 Mesaj

indirimden satın aldım oyun süper. alışmaya çalışıyorum. zor bölümler var. arada youtubedan gameplay açıyorum, bitirmeye çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O update sadece dil paketiydi çince yanlış hatırlamıyorsam. Oyunla ilgili bir şey yok.

|
    |
    baLbesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Dlc ler tek tek bioware points denen bir yöntemle satılıyor toplu olarak ise dlc bundle var tüm dlcler tek pakette o da 15 euro ya düşmüştü 80 kusur tl ye geliyordu o da çok pahalı

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    mağazadaki fiyatlar buglı şuanda 5 lira gözüken (hala 5 lira gözüküyor aslında) üründen 10 lira ücret aldı %50 indirimli gözüküyor fakat indirimi aslında bitmiş sanırım en sonki ödeme ekranında fiyatlara bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 27 Kasım 2018; 21:39:7 >
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    3806 Mesaj

ha olabilir hocam oyuna girip ne olduğuna bakmamıştım update'in.

Bu indirimden civ 5 (bütün dlcleri ile) injustice 1 (ultimate edition ) shadow of war,mass effect 2 ve quantum breaki toplam 70-75 gibi bir fıyatla kapatarak yine çok iyi bir indirim geçirdiğimi düşünüyorum hepsi saatlerce ve tekrar tekrar oynanabilecek oyunlar injustice ile civ5in zaten sınırı yok. Daha bi dahaki indirimlerde anca çok büyük oyunlar indirime girmezse uzun süre oyun almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 27 Kasım 2018; 21:59:54 >
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://store.steampowered.com/bundle/5433/Mafia_Triple_Pack/

resimde gördüğünüz üzere totalwar warhammer2 kendi kendine sanki interneti kullanıyormuş gibi gözüküyor

ve hiçbir oyunu steam başlatamıyor bu yüzden bu konuda ne yapmam lazım

• Bölüm Yetkilisi
    8189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Dlc ler tek tek bioware points denen bir yöntemle satılıyor toplu olarak ise dlc bundle var tüm dlcler tek pakette o da 15 euro ya düşmüştü 80 kusur tl ye geliyordu o da çok pahalı
    Origin uygulaması üzerinden 1200 Bioware Points'e satılıyor tanesi o da 15 Euro ediyor ve hiçbir zaman indirime girmez. Bu dlc bundle doğru yolda atılmış bir adım geçen sene geldi galiba büyük fark yaratıyor ama yine de 2012'de çıkan oyunun dlcsi için 15 euro bence çok kurdan dolayı daha da çok.
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Binbaşı
    1978 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

millet size bir sorum var acil..

resimde gördüğünüz üzere totalwar warhammer2 kendi kendine sanki interneti kullanıyormuş gibi gözüküyor

ve hiçbir oyunu steam başlatamıyor bu yüzden bu konuda ne yapmam lazım
    Yüksek ihtimal oyundan çıktıktan sonra bulut kaydı alıyor. Çok fazla kayıt dosyanız varsa, doğrulama vs. baya uzun sürer o işlem. Ya da bir veri doğrulaması sorunu vardı, verileri doğrula dedikten sonra oyun o an indirimezse böyle sorun çıkartıyordu.

Muhtemelen ilk dediğim mesele

• Yüzbaşı
    970 Mesaj

sream clouddur, sağ tık özellikler, güncellemeler, steam cloud tikini kaldırabilirsiniz

|
    |
    Redshift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2592 Mesaj

Dosya doğrulaması yaptım dediğiniz gibi sorun düzeldi

|
    |
    Bahsedilenler: Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Kayser

Orijinalden alıntı: baLbesh

hocam şimdi onlinedan bahsediyorsanız fps olarak rainbow6 parasına değen bir oyun benim görüşümce onun dışında singleplayer oyunlardan sayarsak şuan indirimde olanlar için witcher 3,civilization 5 ve shadow of warı öneririm çok fazla içerik var ve karmaşık olmayan bir anlatımla sunulan oyunlar civ5 22 lira mi ne paket olarak falan içinde 200 tllik dlc var bir ömür yetebilecek bir strateji oyunu.Witcher 3'e daha geçenlerde update gelmişti adamlar halen oyunlarıyla ilgileniyolar e shadow of warda her ne kadar insanlar sürekli orc kesiyon dese bile bana öyle gelmedi hikaye ile bağlantılı orclarla karşılıklı birbirine düşmanlık besleyerek nolduğunu anlamadan 5-6 saat geçiyor :D
    Rainbow 6 uplayde var, Witcher 3 de var, Civ 5 de bir bundle içinde falan gelmişti sanırım tüm olarak. Gerçi indirimler de bitti kaçırdım meşguliyetten

• Yarbay
    3806 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Rainbow 6 uplayde var, Witcher 3 de var, Civ 5 de bir bundle içinde falan gelmişti sanırım tüm olarak. Gerçi indirimler de bitti kaçırdım meşguliyetten

Alıntıları Göster
    keşke kaçırmasaydınız civ5i hocam bundlelarla aşırı iyi bir oyun haline geliyor ve çok anlaşılabilir bir arayüzü ve oyun anlatımı var ben genelde strateji oyunlarından uzak dururum çünkü herşeye yetişemem unuturum bunda hiç öyle olmadı :D bi dahaki indirimlere artık

• Teğmen
    237 Mesaj
    Metal Gear Rising: Revengeance 2,59$ EURO-STEAM KEY CDKeys

https://www.cdkeys.com/pc/games/metal-gear-rising-revengeance-pc-steam-cd-key

Hack&Slash

Orijinalden alıntı: akif15

Metal Gear Rising: Revengeance 2,59$ EURO-STEAM KEY CDKeys

https://www.cdkeys.com/pc/games/metal-gear-rising-revengeance-pc-steam-cd-key

Hack&Slash
    İsmindeki Metal Gear'ı kenara koysalar çok daha iyi övgüler alacaktı bu oyun. Millet "gizlilik olmayan metal gear mı olur yea" diye yaklaştı oyuna. Halbusem MGR A kalite hack and slash'tir.
Canlı Tv izle
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.