Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , seth89 , seth89 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.559
Cevap
2.720
Favori
21.293.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Kaç oyun iade ettin de adamlar blokladı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Steamden iade etme hakkı bloklanan var mı
    Bu durum zaten açıkça belirtilmişti iade koşullarında kötüye kullanım durumunda blok olayı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Steamden iade etme hakkı bloklanan var mı
    ne yaptınız nasıl blok yediniz ?

meraktan soruyorum sadece. arkadaşa gta V aldık, 3-4 gün oynadı sorunsuz. sonra bi güncelleme geldi oyun açılmıyor şimdi. oyunu silip baştan kurdu, pcye format attı değişen bişey yok. stop working hatası alıyoruz. ss alıp bildirdik ama olumsuz dönüş yapıldı. şu an rockstar games ile iletişime geçtik onu bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 25 Aralık 2018; 10:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

ne yaptınız nasıl blok yediniz ?

meraktan soruyorum sadece. arkadaşa gta V aldık, 3-4 gün oynadı sorunsuz. sonra bi güncelleme geldi oyun açılmıyor şimdi. oyunu silip baştan kurdu, pcye format attı değişen bişey yok. stop working hatası alıyoruz. ss alıp bildirdik ama olumsuz dönüş yapıldı. şu an rockstar games ile iletişime geçtik onu bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    bir sınırı var çok fazla iade edince kısa bir zamanda öyle oluyor.
    senin arkadaşında olumsuz dönüş yapılmasının nedeni 2saati geçmiş olması veya 2hafta sınırını geçmiş olması olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 25 Aralık 2018; 10:48:3 >

• AppropriateName A kullanıcısına yanıt
    bir sınırı olacağını sanmıyorum. ben çok kullandım o sistemi. beğendiğimi aldım beğenmediğimi de sebebi ile belirttim. en az 50 oyun vardır.
  • quote:

bir sınırı olacağını sanmıyorum. ben çok kullandım o sistemi. beğendiğimi aldım beğenmediğimi de sebebi ile belirttim. en az 50 oyun vardır.
    birden fazla kişide bu yasaklama/kısıtlama geldigini biliyorum kriterleri net olarak bilmiyorum ama belli bir sınırdan sonra sistemi kötüye kullanma diye geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 25 Aralık 2018; 10:50:21 >
    oyunu alıp hiç indirmeden oynamadan iade etmek ban sebebi olabilir diye düşünüyorum. ben hiç öyle bişey yapmadım. aldığım oyunu 30-60dk arası oynarım. bakarım donanımsal veya oyun içi şikayetim varsa sebebini belirtir iade ederim. bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadım.

lolde mesela 3 tane iade hakkın var ama bunda bir sınır yok ve böyle bir sistem mevcut ve sayısı belirtilmemişse bana tek seçenek bu geliyor: hiç oynamadan iade etmek..
  • quote:

oyunu alıp hiç indirmeden oynamadan iade etmek ban sebebi olabilir diye düşünüyorum. ben hiç öyle bişey yapmadım. aldığım oyunu 30-60dk arası oynarım. bakarım donanımsal veya oyun içi şikayetim varsa sebebini belirtir iade ederim. bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadım.

lolde mesela 3 tane iade hakkın var ama bunda bir sınır yok ve böyle bir sistem mevcut ve sayısı belirtilmemişse bana tek seçenek bu geliyor: hiç oynamadan iade etmek..
    peki ya kart kasıp iade etmek veya 1günde 4 şey alıp hepsini iade etmek? [bilmedigimden soruyorum]

Kartla hiç işim olmadı. Ama bu haftasonu 3 oyun alıp denedim üçünü de iade ettim. Sıkıntı olmadı para hesaba yattı.

Mesela aklıma geldi. Bf bad company2 oyunu alınca aynı oyunun ekstra key veriyodu. Sonra o oyunu iade edip keyi origindeydi sanırım kullanıyolardı bedava bad company 2 alıyolardı. Bu bana göre ban sebebi mesela

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    https://steamcommunity.com/id/eternity07

Kullanıcı adı : Eternity

Steam linki bu hocam sağolasın

Edit : Hakimichi-kun arkadaşa teşekkürler kodu alıp kullandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 25 Aralık 2018; 15:34:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Merhaba Arkadaşlar,

Total war warhammer 2 - 36 TL

https://www.amazon.com.tr/SEGA-Total-War-Warhammer-II/dp/B078KRXM2T/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1545716328&sr=8-1&keywords=warhammer+2

ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
    çok iyi fiyat çok da şık bir kutusu var ama oynayacak da çok oyun var kahretsin ucuz fiyat görünce dayanamıyorum

• borealatis kullanıcısına yanıt
    Çok uygun fiyat, ama DLCsiz çok yavan ve kısıtlı oyun. DLC ve özellikle Total War Warhammer 1 varsa harita ve oyun çok güzel oluyor.
    Oyunu alırken bunlarıda hesap etmek gerekir diye düşünüyorum
  • Oyunu dlc'leri ile alacak kişi oyunu buradan dlc'leri steamden alabilir, daha uyguna gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 25 Aralık 2018; 17:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Kesinlikle Batman.
    Peki premium mu alayım düz versiyon mu idare eder mi?
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu d&r da çelik kutulu sürümünü 40 tl ye aldım

• quote:

Kartla hiç işim olmadı. Ama bu haftasonu 3 oyun alıp denedim üçünü de iade ettim. Sıkıntı olmadı para hesaba yattı.

Mesela aklıma geldi. Bf bad company2 oyunu alınca aynı oyunun ekstra key veriyodu. Sonra o oyunu iade edip keyi origindeydi sanırım kullanıyolardı bedava bad company 2 alıyolardı. Bu bana göre ban sebebi mesela
    Düpedüz hırsızlık bu

• tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Öyle. Ben de öyle söyledim ama malesef eleman çakallık yaptığını ileri sürmekten başka bişey demedi. Hatta bu forumda yapmıştı o paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

Düpedüz hırsızlık bu

Alıntıları Göster
    buyur linki buldum.

https://forum.donanimhaber.com/steam-origin-bedava-oyun-bugi--133237236
  • ucuz diye aldık cüzdan kodlarını bkmexpressten ama şimdi de oyun beğenemiyorum zaten bitirilmemiş bir sürü oyunum var,nolacak bu halimiz :D shadow of war almıştım geçen indirimlerde çok hoşuma gitmişti 20 saat oynadım daha çok yolum var sizce shadow of war varken AC Origins alınır mı yani ben hareketleri,öldürüş biçimleri,tırmanması sıçraması falan çok benzer buluyorum da 2 oyunun ana karakterlerini benden başka böyle hisseden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

Epic Games da 27 aralığa kadar Subnautica ücretsiz!

Ayrıca sepete ekliyceğim son oyun arasında kararsız kaldım. Pillars of Eternity Deadfire 2 mi yoksa Shadows : Awakening mi?
    Kesinlikle PoE 2. Ana hikayesi önceki oyuna nazaran zayıf kalmasaydı yılın RPG'si olurdu PoE 2.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.