Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
32 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • PoE’yi ben online oymamadım zaten online oynayacak bir durum yok hikaye single. Her şeyi single. PvP var bir de ticaret onlarda oyuncuları görüyorsun. Bir de istersen chat’e yazıp bazı zor görevler için yardım alıyorsun o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zoo Tycoon Steam'de satışa açılmış, 32 lira

https://store.steampowered.com/app/613880/Zoo_Tycoon_Ultimate_Animal_Collection/

Microsoft Store'da 56 lira şu an ama daha önce baktığımda 80 lira civarında gözüküyordu

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/zoo-tycoon-ultimate-animal-collection/9pj06tzx4nmh?activetab=pivot%3aoverviewtab

• Bunun sebebini bilen var mı ?

Edit

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 14 Eylül 2018; 20:45:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xbox One'dan PC'ye transferini gerçekleştirmiş oyunların fiyatları harika.

https://store.steampowered.com/app/847360/Super_Luckys_Tale/

https://store.steampowered.com/app/537450/ReCore_Definitive_Edition/

https://store.steampowered.com/app/613880/Zoo_Tycoon_Ultimate_Animal_Collection/

PC'de kare saniye ve çözünürlük kısıtlaması olmadan oynamak da cabası.

(Xbox One veya One X sahibiyseniz, bu yapımların hepsi Gamepass'de mevcut)

• tamam o zaman listeme alayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Ultrada değil, very high'da oynarsanız (yani ayarların tamamı yerine %80 ini fuller kalanını biraz kırparsanız) 60 kare saniyenin altına düşmeden oynayabilirsiniz. Oyun görsel olarak süper değil bu bir etmen ama optimizasyonu da oldukça iyi.

Edit: Mobil olduğunu farketmemişim. 60 kare/saniye için biraz daha kısmanız gerekebilir (medium gibi) ama yinede 1080p 60 kare saniye oynarsınız o oyunu.

Alıntıları Göster
    eyvallah sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Bunun sebebini bilen var mı ?

Edit

Bilen varmı kafayı yemek üzereyim

• steam-ayarlar-webrrowserdan 2 seçenek var delete cache gibi bir şey yazıyor onları yapın steami yeniden başladın düzelir sanırım.
  • Yaptım olmadı . Sistem geri yüklüyorum bakalım nolucak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guts and Glory adlı oyunu alienwarearenadan beleşe kaptım. Siteyi öneririm güzel oyunlar veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoM07 -- 14 Eylül 2018; 23:11:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Bir de Sunset Overdrive ve State of Decay 2 gelse tam olacak. Bu fiyat aralığında gelirse zaten muazzam olur, ben bu yeni eklenen 5 oyun için 60'dan gelir herhalde diyordum ama 32 gibi inanılmaz bir fiyata geldi.
  • Shadow of The Tomb Raider'ı beğendim.

Son üç Tomb Raider oyununu keyifle oynuyorum.

İlk iki oyunu konsollar da bitirdim (steam'de de var listemde, tekrar bitiricem önceki iki oyunu).

Shadow of The Tomb Raider'ı kafadan 1 saat oynadım, zaman nasıl geçti anlamadım yine.

Sabaha bitiririm çünkü bir oyun sardı mı aralıksız 10 saat oynayıp bitirdiğim zamanlar oluyor.

Aldığı puanlar umrumda değil. Sitelerin verdikleri puanlara göre oyun oynamadım asla.

Ayarları high'a aldım hepsini çok nadir salise teklediği oldu ama normal. 1050Ti ve 8GB Ram ile oynuyorum. Kaliteden ödün versem teklemezdi bile ama yağ gibi akıyor bana göre grafikler ve oynanış.

Konsolları satmasam Xbox One X'de oynayacaktım ama PC'ye geçtiğimden bu yana konsollara ihtiyaç hissetmedim.

Zaten maddi yönden zorlayıcı olacaktı konsollar. En tırt oyun bile konsollar da 60 dolardan listeleniyor. 370 lira şuanki kur ile. 210 lira nere (Steam fiyatı) 370 lira nere. Konsollar da ultimate edition'ları 400 liraya alırdım. Extra içerikler olmadan düz oyuna 400 lira verecek kadar manyak değilim (manyağımdır normalde).

PC'ye bir upgrade yapmak şart oldu 1-2 ay içerisinde. İşlemcim i5 fakat, Ekran kartı değişimi ve ram takviyesi yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Bunun sebebini bilen var mı ?

Edit

hala çözülmedi
  • Şu kocaman ekran görüntüsünü alıntı yapıp durmasanız nasıl olur?
  • Bazı siteler yüksek bazı siteler yüksek puan veriyor. İki yerli inceleme video izledim birin de Örümcek Adam oyununu önrerip duruyorlar ama Shadow of The Tomb Raider da bir bakmadan geçmeyin diyor oynayan.

Diğerin de yer yer oyunu eleştirse de (eleştirdiği kısımlar craft için ağaçlardan eşya toplam olayını eleştirmiş. Eski oyunlarda var diye) ama beğendiği kısımlarda vardı.

Oyunun bazı yerlerden düşük puan almasının sebebi bence bu oyunun 100 milyon dolara mal olmuş olması. O kadar para harcanınca çok büyük devrimler beklediler. Ama yapımcı bir anda çok büyük değişiklikler yapsa daha sonra oyun çıkaramaz. Bu oyun sonuç olarak daha devam edecek. Oynanış mekanikleri eskisi gibi diyerek eleştirenler var. Eskisi gibi olması bence olumsuz bir şey değil. Oyun mekanikleri eskisinden farklı olup zayıf yönleri olsa bu defa oyunu eleştirenler bari eski oynanış mekaniklerini bozulmasaydı derlerdi.

Ben henüz oynamadım ama oynanış videoları hoşuma gitti. Serinin önceki iki oyunu gibi bunu da mutlaka alıp oynayacağım.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    İzlediğim videolar üzerinden konuşuyorum. Rise of The Tomb Raider'a oldukça benzeyen bir oyunun neresine 100 milyon dolar harcadılar merak ediyorum.

• Bağlantında sıkıntı var, VPN veya proxy gibi birşey varsa onlar etkiliyor olabilir. Http Secure hatası veriyor, yani sunucu ile kullanıcı arasında veriyi şifreli iletemiyor(Uçtan uca şifreleme yapamıyor), bu şekilde alışveriş yapmanı tavsiye etmem kart bilgilerin vs. çalınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

İzlediğim videolar üzerinden konuşuyorum. Rise of The Tomb Raider'a oldukça benzeyen bir oyunun neresine 100 milyon dolar harcadılar merak ediyorum.
    Yapımcı firmadan bir yetkili bir dergiye aylar önce öyle demiş. Yerli bir kaç sitede okudum.

Bir önceki oyuna benziyor olabilir. 2 yılda tamamen yani %100 farklı bir oyun yapmaları beklemek doğru bir yaklaşım değil. Ben bugüne kadar bir önceki oyunundan tamamen farklı oyun yapabilen firma görmedim. Arada 5-6 yıl olsa yapılabilir.

O paranın içinde tahminen oyun için yapılan mekanlara benzer gerçek mekanları gidip gözlemlere masrafları da vardır.
  • Bu oyunculara da yaranamıyor oyun firmaları. Hep aynı giderler laf yerler, değişiklik yaparlar serinin içine etti derler vesaire...

Lara'nın yine maşallahı var. Gönlümün efendisi.

Oyuna kaçayım bana müsade.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.