Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11165. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.476
Cevap
2.719
Favori
21.285.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Fallout New Vegas, Obsidian’a ait Bethesda’ya değil. O yüzden NV efsane diğerleri değil.
    Evet biliyorum. Seride en sevdiğim 3 oyunun 2'si Obsidian elinden çıkma zaten. 1 ve NV. 3 de bu ikisinden sonra geliyor benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Division hangisi 250 TL merak ettim şuan ben de uplay açık ve

Tom Clancy's The Division Standard Edition 52.50 TL
    Tom Clancy's The DivisionGold Edition 92.70 TL
    Tom Clancy's The Division 2 Ultimate Edition 385 TL
    Tom Clancy's The Division 2 Standard Edition 209 TL
    Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition 349 TL

Görünüyor fiyatlar

Alıntıları Göster
    Steamden bahsediliyor. Oraya da güncelleme gelir diye düşünüyorum fiyatları steamden geçirmişlerdi

• Pissacore kullanıcısına yanıt
    Fallout4 ve skyrim se in fiyat politikası ;

(Platform steam indirim fiyatlarına göre yazdım yazıyı)

Skyrim SE ; Milleti düdükleme operasyonu , Skyrim LE yi 15tl ye alanlardanım, bir oyunun ismini special ekleyip az biraz görsel yenilik katıp indirimlerde 50 küsür tl ye satmak utanmazlıktır. Ulan normal skyrim modlarla çok daha iyiydi... Hem para ödüyorsun hem remastered olmayacak kadar özensiz bide üstüne oyunda mod sıkıntısı var. Eski skyrim kadar mod opsiyonu yok. Konsollara gelen mod desteği haricinde özellikle pc için çöp ve kaç yıllık oyun fahiş bir fiyata satılıyor...

Fallout 4 ; Seride birtek bunu oynadım, oynanış atmosfer iyi fiyatı steamde pahalı key ile 40 küsüre aldım. Ama oyun bence yarım tamamı season pass ile geliyor. En son 60 küsür tl ye bulunuyordu bir oyun fiyatı bana göre etik değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 13 Eylül 2018; 22:51:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of the Tomb Raider TR saati 00:00 ile mi oynanabilir olacak ?

Bilgisi olan var mı ?

1 saat sonra oyun açılırsa çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Fallout4 ve skyrim se in fiyat politikası ;

(Platform steam indirim fiyatlarına göre yazdım yazıyı)

Skyrim SE ; Milleti düdükleme operasyonu , Skyrim LE yi 15tl ye alanlardanım, bir oyunun ismini special ekleyip az biraz görsel yenilik katıp indirimlerde 50 küsür tl ye satmak utanmazlıktır. Ulan normal skyrim modlarla çok daha iyiydi... Hem para ödüyorsun hem remastered olmayacak kadar özensiz bide üstüne oyunda mod sıkıntısı var. Eski skyrim kadar mod opsiyonu yok. Konsollara gelen mod desteği haricinde özellikle pc için çöp ve kaç yıllık oyun fahiş bir fiyata satılıyor...

Fallout 4 ; Seride birtek bunu oynadım, oynanış atmosfer iyi fiyatı steamde pahalı key ile 40 küsüre aldım. Ama oyun bence yarım tamamı season pass ile geliyor. En son 60 küsür tl ye bulunuyordu bir oyun fiyatı bana göre etik değil.
    Steami kurcaladım bulamadım ama Skyrim düz sürümü alınamıyor mu? Eğer alınamıyorsa gerçekten eleştirilmesi gerekiyor, onun haricinde SE sürümünü yeniden deneme fırsatım oldu, eski sürümdeki hemen hemen tüm modlar buna da uyarlanmış ve herhangi bir mod sıkıntısıyla karşılaşmadım.

Fallout 4 yorumunuza hiçbir şekilde katılamayacağım. Hem konsolda hem pcde düz halini sonra season pass li haliyle toplam en az bir 600 saat oynamışımdır. Hiçbir şekilde yarım değil ve dlc'lerde elzem değil. Zaten Far Harbor ve Nuke-World harici dlcleri almana gerek bile yok, bu dlclerde parasını hakediyor ve ana oyunu tamamlayıcı bir olayları yok.

Skyrim LE sürümü special çıkınca satıştan kalktı ama eski normal hali satılmaya devam ediyor.

https://store.steampowered.com/app/72850/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim/

Dlcler hariç olduğu için fiyatı biraz tuzlu oluyor haliyle. Konsol için neyse de pc sürümü için LE yeterliydi bence de. Ama special sürüm de her indirim dönemi gerek Türkiye gerek global olarak çok satanlarda oluyor. Talep hala fazla demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 13 Eylül 2018; 23:15:24 >
    Skyrim se gelince düz hali (7,5tl) , LE (full dlc versiyon 15tl) kaldırıldı. SE dlc içeriyor ama 50 küsür tl indirimli satışı...

Bilemiyorum Fallout4 pek sarmadı 24 saat oynayıp bıraktım. Skyrim mesela 250 saati bulmuştur. Belki beklentiyi fazla yüksek tuttum yorumlar vs tabi ben oynarken oyunda Türkçe değildi yama çalışması vardı, şu an yapılı heralde...

Edit: Skyrim normal versiyon steam üstünde duruyormuş ama dediğim gibi fiyat politikasını SE satmak üzerine kuruyor. İndirimlerde eski fiyatına indiğini sanmıyorum. Dlc ler yok zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 13 Eylül 2018; 23:11:44 >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Fallout 4 oldukça güzel bir oyundur hocam, tekrar şans vermenizi şiddetle tavsiye ederim. Özellikle sonlara doğru çok şaşırtıcı olmuştu ana hikayesi. Açık dünyası zaten anlatmaya gerek yok, mükemmel. Diyalog sistemi kötü ama bir mod ile düzeltiliyordu, ismini hatırlamıyorum. Far Harbor hariç olmak üzere ana oyun ve dlcleri Türkçe oynayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Fallout 76 BF5 gibi 60 euro, aynı şekilde BF5 Deluxe sürümü 80 euro olduğu gibi Fallout'un ki de öyle. Bethesda'yı çok yanlış tanımışsınız. Bethesda aç gözlü politika geliştirmeye çalıştı( modlar üzerinden) ama fıtratına uymadı beceremedi. Skyrim SE ve Fallout 4 ün fiyatında ne var ki? Ayrıca Bethesda Fallout ve Skyrim'den ibaret değil, geri kalan tüm oyunlarında fiyatları gayet iyi revize ediyorlar ve oyun sektörünün tür açlığını fazlasıyla gideriyorlar.

Alıntıları Göster
    Siteden sürüm seçme yerini atlamışım dediğiniz gibi 60 euro çıktı fiyat. Bethesda'nın Skyrim ve dlc fiyatları ortada beni ilgilendiren onlardı oradaki yanlış politikalarını görünce de gerçek yüzünü gördüm. Dishonored oynarken DLC almamıştım oradaki "yan görevin" ana hikayeyi etkilediğini fark edince bir de oradan hayal kırıklığı yaşadım. EA için de zamanında BF3 ve Mass Effect 2-3 dlcleri yüzünden soğumuştum geçenlerde BF1 ile yavaştan ısınmaya başladım. Bethesda konusunda o kötü politikalarının üzerine iyi bir hareket göremedim hatta ücretli mod yayınlamaları ve Special Edition yüzünden sadece benden değil çok fazla kişiden tepki aldılar.

• Tekken oynayan veya almayı düşünen var mı? Ben almayı düşünüyorum fakat online olsun durumu nedir bilmiyorum

• Dying Light Bad Blood Founders Pack 69 tl den erken erişimde satışa çıkmış , metro exodus gibi bugün yarın zamlanmadan alamak isteyenlere ilk ve son fırsat bana göre

https://store.steampowered.com/app/766370/Dying_Light_Bad_Blood/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

Tekken oynayan veya almayı düşünen var mı? Ben almayı düşünüyorum fakat online olsun durumu nedir bilmiyorum
    Online'ı oyuncu kaynıyor, sıkıntı yaşamazsın.

Böyle oynayanlar konsolda da var. Tek butona basıyor nedense.

• Bu arada Black Ops 4 beta yarın başlayacak diye hatırlıyorum.

Şimdiden Battle.Net'den betayı indirdim. Play yazısı aktif değil.
  • Dying Light: Bad Blood 69tl çıkış tarihi 13 eylül 2018 olarak gördüm. Battle royale fiyat bize göre uygun bugün konuşulmadı galiba ne dersiniz, ben single olan ilk oyunu oynadım biraz parkuru vs beğendim. Bu oyunu deneyimleyen oldu mu?

• Ac:Origins % 50 indirimde. Ne diyorsunuz alınır mı yoksa daha düşer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylolhot06 -- 13 Eylül 2018; 23:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Steamden bahsediliyor. Oraya da güncelleme gelir diye düşünüyorum fiyatları steamden geçirmişlerdi

Alıntıları Göster
    Ben uplay den söz edildi sanmıştım. Evet Steam de The Division 1 259 TL miş. Ama upisoft oyunlarını çok ucuz olmadıkça Steam den almak zaten mantıklı değil çünkü oynarken illa uplay gerekiyor.

Gerçi ben de The Division 1 Steam den alınma olarak var ama indirim zamanların da 70 TL den almıştım
  • bu kingdom come artık oynanabilir bir seviyeye geldi mi arkadaşlar ? Ona göre bir başlayıp el atayım diyorum ?
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun ikincisi çıkacaktı sanki ama ne oldu bilmiyorum. Bu biraz sazan avi olmuş. Erken erişim çok oyunculu bir oyun sadece. Yorumlar kötü alacaklar dikkat etsin.
  • Ne Battle Royale'mış arkadaş her naneden fışkırıyor. BF5 ve COD oyunlarından sonra Dying Light'a da gelmiş. Bir arkadaş gelse de bir defa birinci olduktan sonra oyunu neden tekrar oynamam gerektiğini, neyin değişik olduğunu tane tane açıklasa. Bir de belli bir eşyayı çalıştırıp ( motor vs ) daracık bir bölgeden kaçma oyunlarının mantığını duymak istiyorum. ( O leş oyunun ismini unuttum )
    Twitch bebeleri küsküyü veriyor insanlara ahanda şu oyunu alacaksınız diye. %20'si bitmiş oyunu öyle bir sürüyorlar ki piyasaya ( hypelamak dememek için uzattım ) oyuncu rekoru kırıyor oyun. Yayıncılar çekildikten sonra da oyunu oynayanlar yavaş yavaş, oyunun yarım yamalak olduğunu anlayıp bırakıyor. %49 oylarda sürünüyor sanırım bu anlattığım şu aralar. Şimdi de deli gibi BO4 betıl royal modunu pazarlıyorlar, yeni nesil çorba parası oyunu. Eskiden millet oyunu oynar bu olmamış der almazdı veya arkadaşına gider yanında oynar veya izler fikir edinirdi. Şimdi yayıncıları kendileri için yüce bir şahsiyet görüp ne oynarlarsa onu, ne iyi derlerse ona iyi diyorlar, kişisel fikir mikir kalmamış hiç. Oyunu oynayan sayısı çoksa oyun iyidir mantığı bile yetiyor adamların kendi fikirleri olmadığı için. Ve buna gönülden de inanıyorlar ha ölümüne savunuyor ya bak müthiş oyun günde 20 milyon oynuyor bunu, ama şöyle hatası var, optimizasyonu kötü, bug dolu diyorsun şak yapıştırıyor daha early access ya da adamlar geliştiriyor ilgileniyor oğlum oyunla öyle deme diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 14 Eylül 2018; 1:19:59 >

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Her oyun farklı şeyler oluyor çünkü. bu mantıkla mmofps ve moba oyunlarının hepsinde aynı şeyler oluyor. BR oyunlarından ben aşırı sıkıldım oynamıyorum artık, dediklerinize katılıyorum.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.