Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Leona Heidern Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (21 Mobil) - 10 Masaüstü21 Mobil2 Android
5 sn
260.522
Cevap
2.034
Favori
12.427.871
Tıklama
Giriş
    338 Mesaj
    Rocket league anahtar fiyatı 4.50 idi, sonra 6.5 oldu. Şimdi 9.5

iyiyiz iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ö.m atacağıma buraya yazmışım editledim silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoho -- 11 Ağustos 2018; 21:55:45 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekonomimiz iyi olunca artıyor. Amerika zaten şuan sinirinden kuduruyor.
    |
    |
    g-sync kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyunu gearbox paylaşıyor ben onların değiştirdiğini düşünüyorum.
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Teğmen
    202 Mesaj

bu kurlarla oyun bilgisarı toplamak, ps4 almak veya oyuncu laptopu almak çok zor, en makul yol xbox alıp gamepass ve ea access üyeliği gibi.
    |
    |

Doğru, PS4 Pro ilk çıktığında yani en pahalı döneminde 1699 TL'ymiş. 2 yıl sonra şimdi 2,400 TL civarından satılıyor. Ayrıca düz PS4'ler ve XBOX da acayip artmış, ve tabii ki diğer tüm teknolojik ürünler.

Her bakımdan dolara, euroya bağımlı bir haldeyiz. İğneden ipliğe deliler gibi zam geliyor fakat kazandığımız para aynı. Günden güne paramızın değer kaybetmesini izlemek çok acı. Biz burada hayati önemi olmayan hobi ürünleri hakkında konuşuyoruz ama işin sağlık, beslenme ve barınma kısımlarına baktığımızda tablo çok kötü. İyiye gitmediğimiz aşikâr, sonumuz hayrolsun...

$=6,41 - =7,32 - £=8,19 | (12.08.2018)
    $=3,77 - =4,54 - £=5,12 | (02.01.2018)
    $=3,54 - =3,71 - £=4,37 | (02.01.2017)
    $=2,94 - =3,21 - £=4,36 | (04.01.2016)
    $=2,35 - =2,83 - £=3,64 | (02.01.2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 12 Ağustos 2018; 3:39:52 >
    nasaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Yarbay
    2692 Mesaj

Eskiden Humblebundle'dan 1 dolarlık paketleri alırken çok ucuz ileride oynarım diyordum, şimdi alsam mı almasam mı acaba diye kırk kere düşünüyor insan.
    |
    |

Haklısın, Humble Monthly almaya kalksan, $12 77₺'den fazla yapıyor. Eskiden burada "$12 kur yüzünden 45₺ ediyor, bu devirde bundle alınmaz" şeklinde sohbetler dönüyordu. Nereden nereye...
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3263 Mesaj
    Corsair 2666mhz 8gb ddr4 ram ilavesi yapacaktım 500₺ civarındaydı sadece 6-7 gün içinde 1000₺ gibi uçuk rakamlara satılıyor , gtx 1070 5000₺ falan ben 2015 senesinde 970 ve i5 4590lı sistemi sadece 3.500e toplamıştım şimdi ramin tanesi 1000₺ ekran kartı 5000₺ orta sınıf işlemci 1700₺ Pazartesi kur 7 den başlayacak gibi bu cuma 8 bile olabilir venezuella olduk hayırlı olsun

|
    |

İndirim beklemek çok can sıkıntısı kimisi için problem değil ama benim gibi hemen oynamak isteyenler için çok sıkıntı. Misal Metro Exodus gelecek Resident Evil 2 remake gelicek. Nasıl beklersin bunları

Hele ki single oyuna para vermek bu zamanda icim el vermiyor artık. Battlefield 5 aldık 220 liradan alırken hiç tereddüt etmedim online odaklı sonuçta 2 yıl rahat oynanır. tabi ki şimdi ki fiyatı 300 TL olmuş..

|
    |
    Ülkemize göre ayarlanmayan fiyatlar bile daha uygun hale geldi. İlk RE2 fiyatını gördüğüm zaman 'yuh demiştim' şimdi direk dolar üstünden alsak 385'e geliyor. Ha tabi kur 2,3 TL olduğu zamanda biliyoruz yine forumdaydık 1 TL'lik Humble dilenenler, Single oyuna para vermem diyenler yine burdaydı. Zaten online oyuna para vermek sizin tercihiniz değil seve seve vereceksiniz. Evet şu an gerçekten ülke ekonomisi o hale geldi ki bir oyun zor alacağız ama sanki dolar 2, 3 TL'yken oyunlar milyonlar satıyordu gibi yazmayın bari. Hala son zamanlarda popüler olan Türk oyun satış sitelerinde 140 TL falan alabilyoruz onlarda ne zaman bozar göreceğiz.

Beni düşündüren oyunlar dışında sanırım bir daha zor PC upgrade ederiz. Zamanında 3 sene önce sanırım belki biraz daha fazladır komple 8bine aldığım PC'in şu an sadece ekran kartı 6 bin ediyor. 1180'ler falan çoğu kişi için hayal olacak. Bari Metro Exodus son kez bir full ayarda oynasak.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper

• Binbaşı
    1827 Mesaj
    sniper elite 4 minimumda gtx660 istiyor. benim laptop gt 740m (x) yok herhalde oyunu oynayabilir miyim?
    ayrıca fiyat 14 tl, 2 ile 3 10 lira çözemedim. 4 mü kötü 2 ile 3 mü iyi? Birinden birini almak istiyorum hangisi veya hangilerini almalıyım ?

Sistemin 4'ü zorlayabilir almadan önce youtube'dan bakın ona göre alın.

1-2-3 bunları sıkıntısız oynarsınız.
    |
    |
    mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstediğinizi alın, hepsi birbirinin aynısı. Daha uzun olmasını istiyorsanız 3 veya 4'ü alın, oyun süresi dışında ciddi farklar yok. Düşük bütçeli COD oyunu gibi, sürekli aynı oynanışla geliyor.
    |
    |

Hele indirimlerde güzel kıvama geldikleri için yine orijinal almaya devam edebilirsiniz AMA,

İndirimlerde 10 oyun alan biri bu kurlarla ileriki zamanlarda 5 oyun alacak maalesef. Korsan bir çözüm değil. En azından benim için değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

D&R da ürün alacak olan varsa mutlaka siteden almalı. Mağazaları genel de siteden yüksek fiyatla satıyor. Zamanında ünlü bir yönetmenin 3 filmden oluşan bir setini almıştım mağazadan. Aynı gün akşam eve geldim netten baktım 25 TL gibi ciddi fiyat farkı vardı. Nete özel indirim gibi bir durumda yoktu.

Başka zamanlarda mağazadayken baktığım bir ürünün fiyatına aynı anda netten de bakmıştım ciddi fiyat farkı vardı. Abim de bir kaç oyun ve film alacaktı mağazadan toplam 200 üzerinde fiyat tutuyorlardı aynı anda netten baktığın da %30 civarı daha ucuz tutuyorlardı.
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

almadan önce şuradan bi bak istersen. ne kadar doğrudur bilmiyorum fakat bir fikir verir.

http://www.game-debate.com/can-I-run/?EA
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kiivii

ekran kartımın kaldırabiliceği ( nvidia 650 m ) güzel bi online korsan oyunu bilen varmı
    Korsan değil de Battlefield 3 kaldırıyor rahatlıkla. Sitelerden ucuza key alıp oynayabilirsiniz. Oyuncu sayısı ne durumda tabi onu oynayan arkadaşlara sormak lazım.

Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
16,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.