Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nixoman , saintroyo , taylo84 , Jutdxx , BJKBLADE , nasaz Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (5 Mobil) - 26 Masaüstü8 Mobil3 Android
5 sn
349.725
Cevap
2.721
Favori
21.316.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • battlefield amerikada 5 usd ye mi satılıyor arkadaşlar battlefield1 i 5 dolar almak istiyorum bu mümkün mü
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    quote:

Charles Bartowski @ 12 Eylül 2018 12:43:09

Yöntemi baya basit aslında. Önce vpnsiz şekilde origin hesabına kredi kartı ekleyin tavsiyem kredit kartı değil de içinde az para olan banka kartı ekleyin vpn olunca ben pek güvenemedim enparayı ekledim. Sonra vpn açın server olarak çin/hong kong seçin. Sonra gooogle'dan origin bf1 yazarak girin, geçmişten gitmeyin ABD sitesine atıyor bazen daha kesin olsun. Ödeme kısmında 30 Hong Kong Doları olarak gözükecek fiyat. Sonra ilerleyin oyun hesaba eklenecek uygulamaya gelmezse uygulamayı açıp kapatın. Kısalt

Link de şu hocam :https://myaccount.ea.com/cp-ui/paymentandshipping/index

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Kartı hesaba önceden kayıt edip, Windscribe ile almıştım 23 TL civarına. Programı hiç kapatmadan aldım.
    https://myaccount.ea.com/cp-ui/paymentandshipping/index
    nasıl alıyoruz bunu biraz daha açar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

quote:

Charles Bartowski @ 12 Eylül 2018 12:43:09

Yöntemi baya basit aslında. Önce vpnsiz şekilde origin hesabına kredi kartı ekleyin tavsiyem kredit kartı değil de içinde az para olan banka kartı ekleyin vpn olunca ben pek güvenemedim enparayı ekledim. Sonra vpn açın server olarak çin/hong kong seçin. Sonra gooogle'dan origin bf1 yazarak girin, geçmişten gitmeyin ABD sitesine atıyor bazen daha kesin olsun. Ödeme kısmında 30 Hong Kong Doları olarak gözükecek fiyat. Sonra ilerleyin oyun hesaba eklenecek uygulamaya gelmezse uygulamayı açıp kapatın. Kısalt

Link de şu hocam :https://myaccount.ea.com/cp-ui/paymentandshipping/index
    teşekkür ederim hocam honkong vpn veren bir program var mı bildiğiniz

"Windscribe" kullanmış arkadaşlar , ben de onu kullanacağım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

"Windscribe" kullanmış arkadaşlar , ben de onu kullanacağım şimdi.

hola kullandım şimdi böyle bir hata verdi bir de onu deneyelim bakalım

• 3D secure olmadan alım yaptırmıyor kredi kartım. yarın gidip enparaya para atayım o zaman.Enparada da aynı sorun çıkmaz umarım bu arada bu indirim ne zamana kadar
    hola ile alınmıyor bende de bu hatayı veriyordu, enpara ile sorunsuz bu arada. premium pass 18ine kadar ücretsiz oyun da en azından 18ine kadar indirimde kalır heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Eylül 2018; 23:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Black Ops 4 Steam'e gelmeyecek diye resmi açıklama vardı değil mi ?

Sadece Battle.Net'den mi alınabiliyor ? Ona göre birazdan alım yapmayı düşünüyorum.
    evet gelmeyecek.

60$ dan almak imkansız gibi bir şey.blackout bana hayal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben İş Bankası'ndan sanal kart oluşturup denedim , sorun çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

evet gelmeyecek.

60$ dan almak imkansız gibi bir şey.blackout bana hayal

Alıntıları Göster
    Eyvallah

Gelecek ay alacağım. Parayı başka oyun yatırdım.

Standart sürüm bile 385 liraya geliyor. Hey gidi hey. Eskiden Ultimate sürümleri 400 liraya alırdık.
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMEGALUL

rainbow 6, division, far crylar. yavaş yavaş giriyor olabilirler ac odyssey ön sipariş olmasına rağmen hala 209. kaç senelik çöp division bile 259 olmuş.
    Division 2 mi 259 TL. Ben de hala 209 TL görünüyor
  • Teşekkürler, ben de aldım.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Kac senelik division dediğine göre division 1 :)

• Birinci oyun da o fiyatta görünmüyor. Site üzerinden mi uygulama üzerinden mi bakıyorsunuz sizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Overwatchı önerirmisiniz ? Yani şuan oyuncu durumu nasıl veya pay to win mi ?
    Öneririm, pay to win değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

Bilgisayarda Steam açık inan oyunlara girmeye bile üşeniyorum. Sıkıntı dan forumda takılıyorum. Yaş oldu 28 gameplay izlemek olsun, yegenlere oynatmak olsun, daha anlamlı geliyor :) sanırım çocuklara bırakacağım oyun işini. Oynamasam da sidik yarışı yapar gibi oyun almak için baskı var üzerimde Steam acaba subliminal mesaj veriyor olabilir mi :)

Hocam aynı sıkıntı bende de var. Sanırım ya stresten ya da başka şeyleri düşünmekten zevk alarak oynadığım oyunu bir süre sonra bırakasım geliyor. Bazılarını hiç açmıyorum bile. Bazen oynayasım geliyor vakit olmuyor. Son zamanlarda oyun oynamaktan çok oyun satın alır oldum. Kendi kafamda belirli bir bütçe ayarlıyorum, sonra saatlerce o bütçeyle ne alsam diye düşünüyorum manyak gibi, oyunları inceliyorum falan. Zaten bilen bilir, hep eski oyunları alırım. Zamanında korsan oynadığım oyunlara borcum olduğunu düşünüyorum. Bu indirimde bile para saçtım eski oyunlara. Maddi açıdan sıkıntı değil de nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum. Önceden böyle değildi, daha yeni yeni böyle olmaya başladı. Sevdiğim bir oyunu oynarken bile sıkılır oldum artık. Umarım bu sıkıntı uzun sürmez de biraz da eğlenirim.

Alıntıları Göster
    Baya zaman geçti mesajınız üzerinden ve hellblade, dragon age origins ve witcher 3 aldım. Şimdi de hangisini oynasam diye kararsız kalıyorum. Ya yeni diye bu oyunlar yada gerçekten sevdim galiba. Yine de sofrada ki bol menüden doymadan,azar azar tadıyorum. Şeytan diyor Alfabetik sıra ile her oyunu bitir diye... Oyun sayım 186 oldu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

Baya zaman geçti mesajınız üzerinden ve hellblade, dragon age origins ve witcher 3 aldım. Şimdi de hangisini oynasam diye kararsız kalıyorum. Ya yeni diye bu oyunlar yada gerçekten sevdim galiba. Yine de sofrada ki bol menüden doymadan,azar azar tadıyorum. Şeytan diyor Alfabetik sıra ile her oyunu bitir diye... Oyun sayım 186 oldu :(

Alıntıları Göster
    Benim de o civarda oyunum var ve bir sürü oyun aldım saydığınız oyunlar ve benzerleri dahil.

Ben de düşünüyorum Alfabetik A dan başla tüm oyunlarda tüm başarımları kazanarak sırayla bitiriyim diye sonra üniversite ve dersler aklıma geliyor içime oturuyor vicdanım sızlıyor bir hüzünle steamden çıkış yapıyorum.

• bu bıyıklılar steam i engellemesin.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.