Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Aynı sorun bende de var arada bir hızlandırma paketi geliyordu yaklaşık 2 haftadır gelmiyor
  • arkadaşlar 3 kişi pubg oynuyoruz. altenatif ne önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Co-Op, Multiplayer oyun tavsiyesi var mı?
    Dead Island : Definitive Edition
    Warhammer 40K: Dawn of War II
    L4D2
    aldık.
  • Yakuza 0 alıp oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Co-Op, Multiplayer oyun tavsiyesi var mı?
    Dead Island : Definitive Edition
    Warhammer 40K: Dawn of War II
    L4D2
    aldık.
    Dont starve together
  • Arkadaşlar postalın kronılojisinde 1,2 ve 2 nin dlc'sini mi almak gereklidir.Ben bu üçünün bir arada olduğu bir paket göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFAD0126

Arkadaşlar postalın kronılojisinde 1,2 ve 2 nin dlc'sini mi almak gereklidir.Ben bu üçünün bir arada olduğu bir paket göremedim.
    1+2 paketi yok galiba. 2+DLC paketi var 3.15TL'ye; oyun+DLC şeklinde ayrı ayrı satın almaktan 63 kuruş daha ucuza geliyor. POSTAL 1 her koleksiyonda bulunması gereken bir yapıt ama tekrar oynayacaksan POSTAL Redux'u da yanında almanı tavsiye ederim; online multiplayer co-op desteği de eklenmiş.
  • Arkadaşlar iki oyun hakkında tavsiye istiyorum;

1) Batman Arkham serisini nasıl oynanmalı? İlk oyunun üzerinden çok zaman geçti. Günümüzde oynanabilirliği ne durumda bilemedim. Sırasıyla mı oynanmalı yoksa son oyunu oynamak yeterli mi?

2) Deus Ex: Mankind Divided oynayanlar tavsiye eder mi ? Fiyatı 11,24 TL olarak gayet iyi geldi.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

arkadaşlar 3 kişi pubg oynuyoruz. altenatif ne önerirsiniz?
    Alternatif olarak beni de alın yanınıza 4lü oynayalım :)
  • elimde fazladan DONT STARVE TOGETHER(hediye olarak yolluycam) var takas etmek veya başka teklifi olan arkadaşlar mesaj atabilirler...
  • İngilizce gerektirmeyen,diyalog varsa da yaması olan iş dönüşü ve hafta sonu takılmalık oyun(lar) önerir misiniz.Orta seviye bir laptop kullanıyorum.

Bakiye 15lira Steam'de eşya satarak biriktirdim.158 oyun var çoğunu oynamadan para yüklemeyeceğim dedim 2 yıldır istikrarlı bir şekilde devam ediyorum.O sebeple bakiye düşük.

Gözüme çarpan bu iki oyunu nasıl bilirsiniz.?

Beholder:https://store.steampowered.com/app/475550/Beholder/
    Mount & Blade: Warband:https://store.steampowered.com/app/48700/Mount__Blade_Warband/

ikiside Türkçe,Warband büyük gözüksede yıl olarak eski,,PC'de sorun yaratmaz.

* Oynadıklarım ve hala devam ettiklerim.
    Limbo , T.w.dead , Outland , One Finger Death Punch , The Stanley Parable(yeni yükledim çok güzele benziyor 1.5 saate yakın oynadım) ,Trine 2 (acayip hoşuma gitmişti.)To the Moon devam ediyordum format attım öyle kaldı.
    TWD 1. sezon bitti 2.sezonu yükledim yama çalışmıyor.İndirmediğim link/site kalmadı yardımcı olabilecek,tavsiye verebilecek varsa çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 30 Haziran 2018; 23:33:38 >

• HDogus kullanıcısına yanıt
    Steam de yaz indirimlerine özgü Salien diye oyun var. Orada insanlar script/bot gibi araçlarla sadece eğlencesine rozet kazanmak için level kasıyorlar. Bir de şans ile oyun veriyor. 1 gezegendeki bütün noktalar kazanılınca yanlış hatırlamıyorum 4 oyundan 100 er adet toplamda 400 oyun orada 1 kere bile kazı yapmış kişiler arasından rasgele steam tarafından hediye ediliyor. Ama dediğim gibi millet bunu oyun kazanmak için değil sadece rozet için kasıyor, oyun çıkarsa da ballı kaymak.
  • Haplo kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim.Bir dönem bunları bile açamayacak bir bilgisayara sahipken ağzımın suyu akan bir oyundu postal 2 :) . O yüzden alıp kütüphaneme eklemek istiyorum.Postal redux,1. oyuna ek co-op mu ekliyor.peki serverlar ne durumdadır?
  • hocam cevabın için eyvallah.bende kart düşürüp satıyorum oraya kadar sıkıntı yok ama arkadaşlar büyük boslarla savaşıyorlar bana hiç denk gelmedi orasını tam anlayamadım...
  • Batman Arkham Asylum eskide kalmış bir oyun mu yoksa hala oynanır mı? Süper kahramanlarla pek arası olmayan birisi olarak Batman benim için istisnai olmuştur bu yüzden de oyunlarını oynamak istiyorum. Sizce almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Complete paketi Türkiye'den erişime ve satın almaya kapatmışlar gibi görülüyor. Google aramasında Complete pakette %92 indirim olduğu görülüyor ama tıklayınca ana sayfaya yönlendiriyor. Hesabınıza login olmadan VPN açarak bakarsanız paketin Avrupa'da satışta olduğu görülüyor. Gerçekten acayip geldi bana; kirli oyunlar dönüyor. Ben iki yıl önce %75 ya da %80 indirimdeyken almıştım. Şimdi Avrupa'ya %92 indirim, bize %100 baş... Kapitalizm diyecekler çıkacaktır; ben böyle bir uygulamanın "ırkçılık" olduğunu söylüyorum.

https://store.steampowered.com/bundle/575/Sid_Meiers_Civilization_V_Complete/

Alıntıları Göster
    Avrupalılara açık oldugunu bılmıyordum.Bızım tl cok deger kaybettıgı ıcın mı acaba 17,5 tl ye full paketı vermek ıstemıyorlar.Bunu steamda destege sorabılırmıyım bır faydası olur mu ?

• HDogus kullanıcısına yanıt
    Boss çıkan yer kırmızı üçgen şeklinde gösteriyor. Hangi kriterlere göre çıktığını bende bilmiyorum.
    Reddit te bu konu daha kapsamlı olarak konuşuluyor.https://www.reddit.com/r/Saliens/
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Avrupalılara açık oldugunu bılmıyordum.Bızım tl cok deger kaybettıgı ıcın mı acaba 17,5 tl ye full paketı vermek ıstemıyorlar.Bunu steamda destege sorabılırmıyım bır faydası olur mu ?

Kış indirimlerin de de ayni sekilde açılmıyordu hocam 1 yıldır o durum da hocam gecen yaz da olabilir hatta ama tam hatırlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident Evil 7 Biohazard CDKeys'de 6,79€

Ucuza mı geliyor yoksa gelmiyormu bilmiyorum, ilgilenmediğim bir oyun.

Birde Region: Europe; Türkiye dahil oluyormu olmuyormu onuda...

https://www.cdkeys.com/resident-evil-7-biohazard-pc-steam-cd-key
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.