Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11065. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 46 Misafir (3 Mobil) - 46 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Boacompra aracılığı ile aldıysanız kart'a iade olmuyor diye biliyorum. Ama steam cüzdana iade yapar.
  • Final Fantasy XV mi Fallout 3 +Fallout NW + Fallout 4 almak mı daha mantıklı olur? Her iki seriyide oynamadım.
  • denondj kullanıcısına yanıt
    Çok güzel seçimler.Daha önce görmediklerim var içlerinde.Bu neymiş diye baktım çoğuna benlik dediklerim de var.Misal primal carnage epey oyun saatine sahip insanlar var ben bunu daha önce görmemişim arkadaşlarla zevkli olabilir gibi.Ama anlık oyuncusu gözükmüyor.Steam istatistiğinde mi bir sıkıntı var acaba?O
  • PUBG - 29,84 TL

https://tr.voidu.com/playerunknowns-battlegrounds

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Zomboid 4-pack 11.25'e geliyor. Tek fiyatı 14.40TL. Ortak arayan, 4-pack'a girmek isteyen var mı?

https://store.steampowered.com/app/108600/Project_Zomboid/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Steam üzerinde üst sağdan search kısmından oyun bulunmuyor.Bu hatayı yaşayan başka kişi varmı?
    Evet, 3 farklı cihazdan denedim, arama yapınca otomatik öneriler çıkmıyor, illa Enter'a basıp arama yapmak gerekiyor.

Summer Sale'dan sonra böyle olmaya başladı ben de.
  • Elimde fazladan dont starve together var (hediye olarka atcam) almak isteyen arkadaşlar pm atarsa anlaşabiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 30 Haziran 2018; 0:35:53 >
  • Steam ustaları burdayken sorayım, h1z1 zamanında paralı almıştım, şimdi ücretsiz oldu bunu bi şekilde iade etme yolu yok mu ? Steam desteğe iade talebini attım, 14'günden fazla süre önce alınmış öğe diyolar.
  • Prince of persia serisini önceden oynamıştım tekrar oynamak istiyorum tüm seriyi alacağım ama bir bundle yok mu daha uygun fiyata?Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Dishonored alacağım fakat normal halini mi definitive edition'ı mı alsam karar veremedim. DLCleri karıştırdım oyuna yeni bölüm ekleyen 2 tane genişletme paketi gördüm yanlış görmediysem totalde de 4-5 DLC var. Definitive Edition mı almalıyım yoksa oyunu tek alıp o 2 DLC'yi daha sonra mı alayım?
  • shipidik kullanıcısına yanıt
    Bir ara bir bundleda verilmişti diye hatırlıyorum PoP oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cholo -- 30 Haziran 2018; 1:12:34 >
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım dediğin gibi bir ara verilmiş ama şu an yok ben de hepsini ayrı ayrı aldım teşekkürler
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Bir DLC yi oynadım keyifle de oynatmıştı kendisini açıkçası kısaca ana oyun içinde karşılaştığımız bir kişinin sizin hikayenize zaman açısından paralel ilerleyen macerasını oynatıyordu beğenmiştim. Ana oyun zaten söz söylemeye gerek yok çok güzel tavsiye ederim kaliteliydi oynadığım DLC side.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Alan Wake satılmıyor mu arkadaşlar?

muzik haklari doldugu icin satistan kalkti gecen yil

GTA IV bazı radyo kanallarındaki birçok müziğin de hakları dolmuş ama oyun satılmaya devsm ediyor yalnızca radyoda telif süresi dolan şarkılar srtık çalmıyor. Alan Awake neden komple satıştan kaldırıldı acaba müziksiz satılmaya devam edilseymiş iyiymiş

• Selamlar arkadaşlar, geçen gün gta 3, vice city, san andreas ve gta 4 dahil tüm gta'ların olduğu paketi ve gta V'in de criminal packli olanını aldım. Ancak eski gta sürümleri orijinal win10 sistemimde açılmadı yada buglar vs nedeniyle oynanmadı. Ben de iade ettim. Gta V'i de online sürümde criminal pack'te verdiği bir sürü şeyi nereden alacağımı bulamayınca kızıp iade ettim :D Bu eski sürümlerinde özellikle sorun yaşayan çokmuş sanırım. Neden böyle satıyorlar anlamadım :/
  • Experto Crede kullanıcısına yanıt
    O zaman önce ana oyunu alıp sonra da o 2 DLC’yi almam daha mantıklı değil mi? Ana oyunla Definitive Edition arasında 3 kattan fazla fiyat farkı var zira

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Bizde script kullanıyoruz ama şahsen exploit/hack tarzına karşıyım. 5 gün kaldı umarım valve bi düzenleme yapar bu boss işiyle herkes ulaşır son level rozete. Heroku ise benim 1 günden fazla çalışıyordu, bu gün 16:00 gibi iptal etmişler hesabı. Bilseydim fake hesap açardım, main mailimden ban yemek üzdü :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Bizde script kullanıyoruz ama şahsen exploit/hack tarzına karşıyım. 5 gün kaldı umarım valve bi düzenleme yapar bu boss işiyle herkes ulaşır son level rozete. Heroku ise benim 1 günden fazla çalışıyordu, bu gün 16:00 gibi iptal etmişler hesabı. Bilseydim fake hesap açardım, main mailimden ban yemek üzdü :).
    Boss az önce çıktı bile

Scriptler ve botlar mefta oldu, hataya düştü. Elle girenler Boss'u kestiler, 300K 500K 700K experience pointleri aldılar

Valve hilecileri fena tongaya düşürdü.

Gezegenin adı: Mouse-only planet
    Steam'in hata mesajı: "This is a boss zone. Update your cheats"

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Tüh ya kaçırdık desene, devamı gelir galiba. Scriptte günceller herhalde artık kendini :) Sabah bu isimde planet vardı ama uykum olduğu için ilgilenmedim yattıydım :(.
    Şimdi yeni boss yeri denk geldi 1800 küsür kille 130k verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 30 Haziran 2018; 3:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Alan Wake satılmıyor mu arkadaşlar?

muzik haklari doldugu icin satistan kalkti gecen yil

GTA IV bazı radyo kanallarındaki birçok müziğin de hakları dolmuş ama oyun satılmaya devsm ediyor yalnızca radyoda telif süresi dolan şarkılar srtık çalmıyor. Alan Awake neden komple satıştan kaldırıldı acaba müziksiz satılmaya devam edilseymiş iyiymiş

Alıntıları Göster
    çünkü alan wake de müzikler çok daha ön planda. gta da radyoda çalıyor, istersen kapatıyorsun, çoğu kişide mp3 klasörüne sevdiği müzikleri atıp onları dinliyor. yani o müzikler olmadan da oyunu keyifle oynayabilirsin.

ama alan wake de durum çok farklı. belirli yerlerde o ana özel giren müzikler var. bölüm bitiminde giren müzikler var. bunlar oyuna özel bestelenmiş müzikler değil. baya gaza getirici sahneler var. oraya başka müzik koyamazsın, kaldırsan hiç olmaz. kısacası müzik olmadan alan wake olmaz. oyunun güzel olmasının büyük etkenlerinden biri müzik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 30 Haziran 2018; 5:54:57 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.