Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: konays , Sir Sherlock , -dehşet- , Rektifier Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 56 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 52 Mobil Kullanıcı ( 50 Mobil Cihaz 1 iOS 1 Android )
245.989
Cevap
1.838
Favori
11.415.634
Tıklama
Giriş
    686 Mesaj

merhaba arkadaşlar şu oyunu oğlum için almaya çalışıyorum ama böyle bir durum ile karşılaşıyorum. yardım edebilir misiniz?
  • Yüzbaşı
    980 Mesaj
    Arkadaslar bu http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Football-Manager-2018-Pc/Oyunlar/Spor/Futbol/urunno=0001757566001?gclid=EAIaIQobChMI3NiG3PXL2wIVF-AbCh2HKgX-EAQYASABEgIGYvD_BwE drden alirsam

Sanirim kutulu gelicek dimi? Ben bunu steamda aktiflestirebiliyor muyum

Yoksa normal

Orjinal kutulu bir oyin mu geiyor sadece acil yazarsaniz sevinirim

Ona gore alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    138 Mesaj
    steam dan aktifleştirirsin kutunun içerisinden key çıkar cd ile yüklemene gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaRon0606 -- 11 Haziran 2018; 19:5:57 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Melikcell

merhaba arkadaşlar şu oyunu oğlum için almaya çalışıyorum ama böyle bir durum ile karşılaşıyorum. yardım edebilir misiniz?
    Hesap ayrıntılarından Satın alma işlemlerini kontrol edin.
    |
    |

|
    |

https://tr.gamersgate.com/DD-MORTAL-KOMBAT-XL/mortal-kombat-xl

İndirim koduyla birlikte 13,57 TL.
    @John Sheppard Kafayı mı sıyırdın ? İki cümle yazıyorum 60 tane laf üretip bana niye hakaret ediyorsun ki ? Senin gibi düşünmek zorunda değil kimse. İstediğiniz yerden alınız pc oyunları eskisi gibi daha ucuz değil dedik diye niye zorunuza gidiyor. İstediğiniz gibi kazıklanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Haziran 2018; 19:49:11 >
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Melikcell

Sanırım üyeliğinizle yaptığınız ilk satın alım ve sanırım bunu da banka/kredi kartı ile yapıyorsunuz değil mi?

Eğer ilk satın alım işleminizi banka/kredi kartı ile yapıyorsanız o sebepten olabilir. Steam son yıllarda güvenlik politikalarını çok sıkışlartırdı, yaşadığınız durumda bunun birer örneği. Steam de bir süredir yeni açılan üyelikler bu yeni güvenlik protokolleri yüzünden kısıtlı/limitli üyelik olarak açılıyor, taa ki siz ilk para yükleme ve satın alım işleminizi yapana kadar. İlk yapılan işlem de banka/kredi kartı olursa bir güvenlik protokolü daha devreye giriyor, bu sefer de kart ile yapılan işlem onay sürecinde bekliyor Steam onaylayana kadar. Kısacası Steam ilk seferde biraz uğraştırıyor, kendini güvenceye almak için. Çünkü çok fazla sahte/kaçak kartlarla işlem yapılıyor ve sonrasında refund/iade yapılıyor.

Eğer Steam hesabınızdaki isim soyisim ve ülke ile, kart bilgilerinizi girerken sizden istenen isim soyisim ve adres bilgisi bu bilgiler ile uyuşuyorsa, bir sorun çıkacağını sanmam, işleminiz 24 saat içerisinde onaylanacaktır. (Tabi bankanızdan kaynaklı bir sorun olmazsa)

https://store.steampowered.com/account/history/

Bu linkte yaptığınız işlemin durumunu öğrenebilirsiniz. Steam eğer parayı çekememişse size mail yoluyla bilgilendirme yapar, bu durumda bankanızla görüşmenizi talep edebilir. Eğer Steam parayı çektiyse dediğim gibi 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanır.

• Binbaşı
    1112 Mesaj

@gatırcan hocamın oyunu Zamanında oynarken canım istemiş alamamıştım. Kısmet bugüneymiş.
    |
    |
    Bahsedilenler: GATIRCAN , expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Yarbay
    3365 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

LawBreakers F2P olmus
    https://store.steampowered.com/app/350280/LawBreakers/
    Benim oynadığım en iyi multiplayer oyunlardan birisidir, sevindim F2P olmasına. Oyuncusuzluktan harcanıp gidecekti yoksa

Mutlaka deneyin ve biraz da zaman verin, alışın, öğrenin çünkü oynanış alışıldık oyunlardan farklıdır. Sonra bu oyun niye tutmamış ya allah allah diyeceksiniz

Oyun şimdi noob kaynıyordur gireyim de biraz fantazi yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 11 Haziran 2018; 21:38:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: HankMoodies

• Yarbay
    2562 Mesaj
    fallout 4 ün goty versiyonunu buradan yazan arkadaşlar sağolsun valla.
    aramadığım D&R kalmadı şansa teknosa akasyada bir tane kalmış aldım gitti :)
    |
    |

oyun zaten harcandı. Geliştirici stüdyosu iflas etti. Oyun şu anda sahipsiz, sunucular yakında offline olur. Merak edenler de heveasini alsın diye açmışlar sanırım.
    |
    |
    GATIRCAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

oyun zaten harcandı. Geliştirici stüdyosu iflas etti. Oyun şu anda sahipsiz, sunucular yakında offline olur. Merak edenler de heveasini alsın diye açmışlar sanırım.
    İflas eden adamlar nasıl Radical Heights'ı çıkardı hocam?

Radical Heightsten sonra battılar zaten.
    |
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    battletag: fahrettin75#2554
  • Binbaşı
    1888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lickshoot

Arkadaslar bu http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Football-Manager-2018-Pc/Oyunlar/Spor/Futbol/urunno=0001757566001?gclid=EAIaIQobChMI3NiG3PXL2wIVF-AbCh2HKgX-EAQYASABEgIGYvD_BwE drden alirsam

Sanirim kutulu gelicek dimi? Ben bunu steamda aktiflestirebiliyor muyum

Yoksa normal

Orjinal kutulu bir oyin mu geiyor sadece acil yazarsaniz sevinirim

Ona gore alicam
    BKM Express ile çok iyi fiyata geliyor, fırsat olarak değerlendirilebilir.

• Yarbay
    3365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

Kapatmazlar sunucuları falan. En azından yakın bir zamanda.

Şimdi ortalık noob biraz fantazi yapayım diye girdim oyuna, ağzımı yüzümü dağıttılar. Ne kadar Lawbreakers veteranı varsa gelmiş.

Adamın birisi Assasinle kılıçtan geçiriyor milleti. Dedim abi biraz sakin, bırak da yeniler oyunun tadını çıkarsın.
    Dinlemedi. I missed this game dedi çatır çutur milleti kesmeye devam etti
    https://free.ubisoft.com/promotions/for_honor/26/pc/login
    |
    |
üniversite
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.