Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imjohnnystark , imjohnnystark Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 37 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Çok teşekkürler cevap için
  • Resident evil 2 için biraz daha uygun fiyatla ön sipariş geçilebilecek bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

1- Bu mini oyun hakkında bilgi veren bir link vs var mı? Ne kazandırıyor?
    2- Daha önce hiç Fallout oyunu oynamadım. New Vegas'ı alsam anlayabilir miyim ve keyif alır mıyım?
    Fallout serisini kesinlikle oynamalısın. New Vegas ve Fallout 3 bu oyuna başlamak için güzeldir. Bunları beğenirsen (bu tarz oyunları seviyorsan %99 beğenirsin) diğer fallout klasiklerini 1-2 ve Fallout 4 alabilirsin.

New Vegas ın ana oyununun ve bir kaç dlcsinin (tamamı değil ne yazık ki) Türkçe yaması mevcut eğer İngilizce konusunda sıkıntı yaşarsanız. Ama İngilizceniz orta üstüyse ve oyunu anlayacağınızı düşünüyorsanız (en azından bi' deneyin altyazıları açıp) İngilizce oynamanızı tavsiye ederim. Seri gerçekten efsanedir. 4'ü henüz oynamadım ama indirimle beraber tüm DLC'leri aldım. Yeni oyun gelmeden önce bitirmem gerek.

• Ben de indirimi böyle geçmeye karar verdim. Fakat Mafia II mi yoksa Mad Max mi alsam kararsızım çünkü M2'yi daha önce oynayıp bitirdim parasının hakkınını vermek istiyorum.
  • portal paket halinde olanı vardı ona bir bakın daha indirimli gelicek
  • Jurassic World Evolution almayı düşünen varsa bir kaç bir şey yazmak istiyorum oyun hakkında. Açıkçası ben 2 saat oynayıp iade ettim. Cities Skylines vb simulasyon oyunlarındaki gibi sıfırdan başlangıç yok. Belirli seviyede hazır bir jurassic park ile başlıyorsunuz. Ve haritada tamamiyle serbest değilsiniz. Benim için iki önemli unsur ne yazık ki gözardı edilmiş. Bu sebeplerden dolayı oyunu iade ettim.

Ayrıca grafik kalitesi gerçekten çok iyi ama istediği sistem de bir hayli yüksek. Medium da oyun oynamak için Gtx 960 ve üzeri ekran kartınızın olması gerekiyor en az 8gb da ram.. Ve medium bile grafik açısından çok çok tatmin edici değil. Bunları göz önünde bulundurarak oyunu almak isteyenler alabilir.

Bundan ayrı olarak aldığım oyunlar arasında Emily is Away Too oyununu tavsiye ederim. Çok özgün ve güzel bir oyun.. 3-4 saatlik bir oynama süresi var. Birden fazla sonu olduğu için her sonu görmek isteyenlere 5-6 saatlik bir oynama süresi tanıyor. Fiyatı da çok uygun. Yazmayı unuttuğum önemli bir nokta da İngilizce seviyenizin orta seviye olması gerektiğidir. Sırf diyalog üzerine bir oyun olduğu için eğer İngilizceniz yeterli seviyede değilse zaten hikayeyi takip edemez ve oyundan bir şey anlayamazsınız.

Jurassic World Evolution'ı iade edince steam cüzdanımda bir hayli fazla miktarda para kaldı.. Önerebileceğiniz "gerçekten kaliteli" yapımlar varsa benimle de paylaşırsanız sevinirim.

Severek oynadığım oyunları da yazayım ki öneri yapma konusunda size bir fikir versin; Stardew Valley, Subnautica, Moonlighter, Beholder, Inside, Oneshot, Emily is Away too, Oxygen not Included, Rimworld, Factorio, Orwell, Cities Skylines... Liste daha da uzar.. Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. John Watson -- 27 Haziran 2018; 9:54:18 >

• ben 8GB RAM ile oynadım sıkıntı yaşamadım
  • Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Brothers of tto tale
    To the moon
    Undertale
    3lüsünü aldım

Bu tür oyunlar bana çöp gibi gelirdi de eskiden önyargılsrı kırmak Grek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 27 Haziran 2018; 8:31:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 2 Digital Deluxe Edition'da DLC yok bilgin olsun. Ben de DLC vardır diyerek almıştım sonra iade ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 27 Haziran 2018; 10:18:05 >
  • Mafia
    Dishonored
    GTA 4 ( Bu nasıldır bilmiyorum) alıp bitirecegim sanırım. Sizce portal serisini alsam mı?

4 gb RAM ile hangi futbol oyununu oynayabilirim online olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 27 Haziran 2018; 10:29:19 >

• steamde hesap kurtarmak için yapılan deneme sayısı aşıldığı zaman ne kadar süre beklemem gerekiyor tekrar denemek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kewin2121

Arkadaşlar bütçeme göre 2-3 oyun almak istiyorum aşağıdakilerden hangilerini önerirsiniz?

Dreamfall Chapters: 15,60 tl

Metal Gear Solid 5: 27,50 tl

Rise of the Tomb Rider: 26,70 tl

Quamtum Break: 14,75 tl

The Walking Dead A New Frontier: 19,50 tl(daha önceki walking deadleri oynadım)

Life is Strange Before the Storm: 29,00 tl(ilk oyunu oynadım)

Rise of the tomb raider güzel oyun. Oyunun başından sonuna kadar tırmandırsa da ben beğendim. Onun dışında dreamfall chapters a da güzel diyorlar ancak kimisi hikaye için önceki oyunlardan başlanması gerektiğini yazmış . Ben o yüzden bir sonraki indirimlerde alacağım.

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Evet bende onu bundle olarak alacağım daha sonra ki indirimlerde.
  • @ ibraxi

Hocam özel mesaj yollamıyorum buraya atayım sizin ne tarz oyun sevdiğinizi bilmiyorum o yüzden kendimce öneriler yaptım

Hayvanlara şiddete karşı olsam da sonuçta oyun olduğunu düşünürsek ;
    https://store.steampowered.com/app/518790/theHunter_Call_of_the_Wild/

Bence türünün en iyisi sadece paradox oyunları gibi yavaş yavaş dlc sim. bağladı biraz yine de grafikleri en düşükte bile oynasanız gayet tatmin edici sırf keşif üzerine bile oynayabilirsiniz

https://store.steampowered.com/app/252950/Rocket_League/

Biraz çocukca ama alışırsanız günde en az 1 saat oynarsanız.He bu arada bu oyunun oyuncu kitlesini beğenmiyorum ama bakıyorum en çok oynadığım oyunlar arasında bir şekilde oynatıyor

https://store.steampowered.com/app/588650/Dead_Cells/ 42 saat oynadım şu oyunu hala son boss u geçemedim :D Zorluk türünü seviyorsanız bir göz atmanızda fayda var

https://store.steampowered.com/app/413150/Stardew_Valley/

Sinir stres atmalık şahane bir oyun büyük ihtimal duymuşsunuzdur ama yine de belki gözden kaçırmışsınızdır diye önereyim

https://store.steampowered.com/app/225080/Brothers__A_Tale_of_Two_Sons/

2 kişi oyun oynama şansınız varsa müthiş bir hikayesi var

Online olarak ise ;

https://store.steampowered.com/app/232090/Killing_Floor_2/

şu oyunu önerebilirim zombi türü oyunlardan nefret gına geldi amma velakin bu oyun cidden zevk veriyor ve son olarak ;

https://store.steampowered.com/app/466560/Northgard/

Türkçe karakterlerinde biraz sıkıntılar mevcut düzeleceğini düşünüyorum baya zevkli bir oyun ara ara girip oynamalık

Witcher 3 - Skyrim - Grim Dawn bunlar ise sizi çok ama çok uzun süre idare edebilir eğer oynamadığınız var ise

• watch dogs 2 alınır mı arkadaşlar ilk oyunu oynayıp çok memnun kalmıştım özellikle 2. oyunda ki geniş harita ilgimi çekiyor ne dersiniz.
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu çoğu kişi beğenmemişti hatta forumda da beğenmeyen çoktu. 2. oyuna gelirsek o ilkinin aksine beğenilmiş. Forumda da beğenen arkadaşlar var. Kısaca 2 oyun alınabilir. Bende iki oyunda var ve 2. oyunu önerebilirim.

İlk oyunu beğendiysen 2. oyunu da beğenirsin diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar ben Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands aldım. Steam de olumlu görünüyor yorumların çoğu. Bir kaç incemele videosu da inceledikten sonra aldım. Umarım hata yapmamışımdır. İninal tarafından da önerilen gamesatis dan aldım.
  • Dead by Dylight hala alınır mı?
  • DeLyWar kullanıcısına yanıt
    Ne kadar güvenilir, daha önce alan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.