Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11056. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü5 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
349.049
Cevap
2.712
Favori
21.223.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: The Frost

Beyler sizce kütüphanedeki çöp oyunları komple sildirmek mantıklı bir karar mı? Görüntü kirliliği yapıyor gibi görünüyor.
    valla bende 30 tane falan çöp oyun var bendede sinir yapıyor , sende 500 tane oyun var 300 ü çöptür :D baya uğraşacaksın anlaşılan .D

• https://steamcommunity.com/id/XIIIMoon/badges/29 Bunun seviyesi nasıl artacak?
  • geçenlerde konuda gta v para hilesi konuşuluyordu şuan indirimden dolayı mesajları bulamıyorum aktif kullanan biri bana mesaj atabilir mi ? ban tehlikesi yoksa az para yüklemem lazım hesabıma
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Daha önce hiç j-rpg oynamadım videoları hoşuma gitmişti. Sıkıcı ise hiç masrafa gerek yok o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

30 TANE CS GO ALDIM. 100 E TAMAMLARSAM İYİ. 100 ÜYELİK BANA 5 YIL YETER. 1 AYDA 3 TANE ÜYELİK BANLANSA HİLEDEN. NE YAPAR 12.5 X 3 = 37.5 TL.
    37.5 TL İLE 1 AY BOYUNCA HİÇ ALAMADIĞIM ZEVKİ, HİÇ ALAMADIĞIM MUTLULUĞU BULUCAM. BUNDAN İYİ BİR YAŞAM OLAMAZ. MİLLET 1 GÜN GECE DIŞARI ÇIKAR EĞLENMEK İÇİN KAFEYE BARA 50-100 VERİR, BEN 37.5 TL İLE 1 AY BOYUNCA HİLE İLE ZEVKİN DİBİNE VURUCAM. HİLE KULLANAN VARSA EKLESİN BİRLİKTE OYNUYALIM. GÜLMEKTEN GÖZLERİMİZİN YAŞARACAĞI GÜZEL GÜNLERE MERHABA.
    Hoaydaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hoaydaaa

Alıntıları Göster
    Komik

Anlamadığım hileden ne zevk alıyorsunuz? Bırakın hileyi, CS GO oynamak bile bana zevk vermiyor. Bir de hile yaparak oynamak...

Hile yapacağım oyunlar sadece single oyunlar olur kimsenin hakkını yemeyeceğim başarım kasmayacağım oyunlar (cities skylines vb..) o da çeşitli modları çeşitli şeyleri denemek için...
  • İyi akşamlar ACİL bir konu hakkında yardımınızı rica ediyorum.Steam hesabım bugün ruslar tarafından çalınmış.Aynı dakika içerisinde steam guardın kaldırıldığı, kayıtlı telefonun silindiği ve mail adresinin değiştirildiğine dair kendi mail adresime mail gelmiş.Şu an şifreyi ve maili kabul etmiyor.Oğlum hesabı kurtarmak için bugün birkaç kez destekten girişimde bulunmuş ve şu an ben deneme sayısı aşıldığı için hesap kurtarmaya müdahale edemiyorum.Sayıyı aştınız daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor.Bunu ne kadar sonra denemem gerekli veya şu an acil olarak yapabileceğim birşey var mıdır?Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

herkese selamlar
    ( DH bayrak)
    Aleyküm selam

Şuan High level zone olmadığı için 15 level 30 saat sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 26 Haziran 2018; 22:34:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Aleyküm selam

Şuan High level zone olmadığı için 15 level 30 saat sonra

Alıntıları Göster
    as

• quote:

Orijinalden alıntı: Beels

valla bende 30 tane falan çöp oyun var bendede sinir yapıyor , sende 500 tane oyun var 300 ü çöptür :D baya uğraşacaksın anlaşılan .D

Alıntıları Göster
    589 oyunum var şu anda. 150-200 tanesi çöp. Böyle fazla oyunu olanların genelde bu oranda çöp oyunu oluyor. Ben çok kastım kütüphaneye. 375 küsür oyuna satın alarak sahip oldum zaten. 300 tane çöp yok.
  • hileci kendini bilmez tüysüz bebeler yüzünden online oyunlarda soğudum.
    İndirim haftasında iken ne tavsiye edersiniz ?

Rust / PubG yada benzer oyun ? GTA -V
  • quote:

589 oyunum var şu anda. 150-200 tanesi çöp. Böyle fazla oyunu olanların genelde bu oranda çöp oyunu oluyor. Ben çok kastım kütüphaneye. 375 küsür oyuna satın alarak sahip oldum zaten. 300 tane çöp yok.

Alıntıları Göster
    Aslında çöp gibi dursa da çok eskiden oynadığım (korsan veya demo sürümü) küçük, Türkiye'de pek bilinmeyen oyunları da satın alıyorum indirim girince eğer steamda, originde vs varsa bu yüzden çöp oyun var gibi duruyor ama bu "çöp" diye bahsedilen oyun miktarı gerçekten az benim için. +150 oyunum var gerçi şuan bu miktar fazla değil ama olsun.

Bu tarz oyunları oynamasam bile alıyorum geçmişte oynadıysam, hak geçmesin. Zaten 2 gün önce yıllar önce 2004-2005 te çıkan bi oyun aldım indirimle 4.5 TL'ye steama gelmiş bende indirimle aldım zamanında oyunun korsan versiyonuna 5 lira vermiştim CD sine şimdi orijinali 5 tl ki o zamanın 5 lirası şuanınkinden daha fazla. Belki arada oynarım ama oynamasam bile hak geçmesin en azından zamanında oynadım. (O zamanlar korsan oyun ne onu bilmiyordum tabi 2005-2006 yılındaydı oyunu aldığım zaman)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Brothers a Tale of Two Sons hayatımda beni en çok etkliyen oyunların başında geliyor olabilir. Yalnız oynamak için joypad şart, çünkü çift analog ile oynanıyor. Onun dışında erkek kardeşiniz varsa birlikte oynayın. Biz öyle yaptık, oyun bittiğinde salya sümük birbirimize sarılmış vaziyetteydik...
    nasıl bir abi - kardeş ilişkiniz var la
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

hileci kendini bilmez tüysüz bebeler yüzünden online oyunlarda soğudum.
    İndirim haftasında iken ne tavsiye edersiniz ?

Rust / PubG yada benzer oyun ? GTA -V
    Arma 3 şuan multiplayer sunucuları ne durumda bilmiyorum açıkçası ama ilginizi çekebilir belki. Bi' bakın durumunu vs araştırın ve ilginizi çekerse tüm DLC leri ile alabilirsiniz.

Pubg tarzı oyunların atasıdır. Bu oyunun yapımcıları zamanında Operation Flashpoint adı altında yapıyordu (Operation Flashpoint Cold War Crisis'i çocukken gerçekten çok oynadım) sonra bi' anlaşmazlık filan çıktı sanırım bu yapımcılar Arma serisi olarak kendileri ayrı bi' seri çıkarttılar bu tarz, Operation Flashpoint ise piyasadan silinip gitti. Güzel seridir çeşitli multiplayer modları vardır ama şuan sunucular nasıl ne durumda bilmiyorum kalabalık mı yoksa oyuncusu yok mu bi' bakın. Modlarına filan da bakın sunuculardaki.
  • quote:

Beyler sizce kütüphanedeki çöp oyunları komple sildirmek mantıklı bir karar mı? Görüntü kirliliği yapıyor gibi görünüyor.

Çöp diye kategori aç hocam steam kütüphanede. Çöpleri o kategoriye at direk. Görüntünü bozmamış olurlar. Aradığın oyunu da kolayca bulursun bu sayede kütüphanede. Ben öyle yaptım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

quote:

Çöp diye kategori aç hocam steam kütüphanede. Çöpleri o kategoriye at direk. Görüntünü bozmamış olurlar. Aradığın oyunu da kolayca bulursun bu sayede kütüphanede. Ben öyle yaptım.

Alıntıları Göster
    oyunları kategori ayarladığın yerden gizli yapabiliyorsun zaten ayrı bir kategori açmaya gerek yok
  • Tesekkrler hocam cevabin icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kartları düşürdüysen ve bir daha oynamayacağını düşünüyorsan sil bence
  • 1- Bu mini oyun hakkında bilgi veren bir link vs var mı? Ne kazandırıyor?
    2- Daha önce hiç Fallout oyunu oynamadım. New Vegas'ı alsam anlayabilir miyim ve keyif alır mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cholo -- 27 Haziran 2018; 0:41:18 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.