Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Shrikeen , Shrikeen , Polanski TR , Anqe Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir - 20 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SSH

quote:

Orjinalden alıntı: Hazan

Online nasıl oynayacam yaw, l4d indirdim ama girmiyor serverlara?? daha doğrusu Server ları nasıl bulucam :S:S

Steam üzerinden satın aldıysan menü üzerinden lobi kurabilir/kurulu lobilere bağlanabilir veya sürmekte olan bir oyuna bağlanabilirsin.

Yok normal kurdum satın almadım, sadece cuma gününe özel olarak oynamak istiyorum server larda. Ama lobilerde server çıkmıyor, bi anlatabilirmisin hocam hangi işlemleri uygulayacağım acaba?

• L4D'de server çıkmaz zaten.

Siz oynamak istediğiniz bölümü, zorluk derecesini seçersiniz, steam sizi uygun bir lobiye atar. Lobi başkanı oyunu başlatır, müsait bir sunucudan yer ayırtılıp tüm oyuncular otomatik olarak bağlanır.

Counter Strike veya TF serisindeki gibi, sunucu listesi olayı yok Steamda.[Grup sunucuları hariç.]
  • Left 4 Dead için bugün ki kampanyadan yararlanmak istiyorum ancak oyunu 1 mbit bağlantıyla indireyim derken kampanya bitecek. Elimde korsan ama "kırılmış" (sonradan crack yapmıyorsunuz hepsi hazır geliyor) Left 4 Dead oyunu var. 2. sayfada bir mesajda bahsedildiği üzere yüklenen dosyaları steamdeki ilgili yere kopyalamama rağmen steam download'da %0 dan başlıyor.

Bu sorunu nasıl giderebilirim? İndirmeklede bitmiyor 4.5 Gb
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiC_CheCK

Left 4 Dead için bugün ki kampanyadan yararlanmak istiyorum ancak oyunu 1 mbit bağlantıyla indireyim derken kampanya bitecek. Elimde korsan ama "kırılmış" (sonradan crack yapmıyorsunuz hepsi hazır geliyor) Left 4 Dead oyunu var. 2. sayfada bir mesajda bahsedildiği üzere yüklenen dosyaları steamdeki ilgili yere kopyalamama rağmen steam download'da %0 dan başlıyor.

Bu sorunu nasıl giderebilirim? İndirmeklede bitmiyor 4.5 Gb

steami kur, accounttan giriş yap, l4d inmeye başlasın...
    sonra steamin içindeki l4d klasörüne gir... bende:
    C:\Games\Steam\steamapps\common\left 4 dead
    sonra aynı oluşumu korsan yüklemenin içinde de bul, onları oraya bi kopyala...
    tabi bu arada steami kapat ki dosya kullanılıyo demesin.
    sonra tekrar steami aç, bakalım downloada ne kadar faydası olacak, sanıyorum baya olur...
    ancak muhakkak ki kopyaladığın eski dosyalarda updateler olmuştur,
    %90lara geleceğini sanmıyorum, ama %60-70lere gelirse iyidir.
    sonuçta cuma 19dan cumartesi saat 19a kadar vakit var...

benim klasör içeriğinde:
    bin
    config
    hl2
    left4dead
    left4dead_danish
    left4dead_dutch
    left4dead_finnish
    _italian
    _japanese
    _korean
    _norwegian
    _polish
    _schinese
    platform
    reslists klasörleri
    installscript.vdf
    left4dead.exe
    steam_appid.txt

var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 1 Mayıs 2009; 16:21:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

L4D'de server çıkmaz zaten.

Siz oynamak istediğiniz bölümü, zorluk derecesini seçersiniz, steam sizi uygun bir lobiye atar. Lobi başkanı oyunu başlatır, müsait bir sunucudan yer ayırtılıp tüm oyuncular otomatik olarak bağlanır.

Counter Strike veya TF serisindeki gibi, sunucu listesi olayı yok Steamda.[Grup sunucuları hariç.]

Tabi DiabloXT'nin dediği gibi kendi sunucunuz varsa konsola "connect <ip>" yazarak bağlanabilir, lobide searchkey tanımlayarak bağlanabilir veya grubunuza sunucunuzu ilişkilendirip menü üzerinden girebilirsiniz.
  • zurrani;

Yardımın için teşekkür ederim Ama dediğin türlüde dahil olmak üzere benzer birçok şey denedim steamde download %0 da başladı hep. Neyse bari singleplayer oynayayım dediğimde steam accountu istedi. Aldığım accountu girdim ve sonradan online oyunada giriş yapabildim Steam'den dosya indirmeden nasıl oldu bilmiyorum ama baya baya oynuyorum

Bu arada Steam'in taktik çok yerinde olmuş. Şuan hiç bitmesini beklemeden orjinal alsam mı diye düşünmeden yapamıyorum

• şu ana kadar alıp da verdiği paraya pişman olan görmedim (50 dolar verip alanlar dahil)
  • 6 tane campaign haritası tekmi var yoksa bugun bedava olan sınırlımı :S:S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: counterdoctor

6 tane campaign haritası tekmi var yoksa bugun bedava olan sınırlımı :S:S:S

6 değil 5 tane campaing var ve hepsi oynanabilir durumda. Bu arada 13.30'dan beri oynuyorum campaingler co-op şeklinde bitti şimdi versus oynuyorum

Şu kısa sürede ne kadar oynarsam kar

Açıkcası yakın zamanda xbox360 planım olmasaydı, daha önce hiç dokunmadığım steam sisteminden kendime ufak bir arşiv yapardım sırf multiplayer oyunlar için

• yanlış anlatmışım normaldede 5 campaign mapmı var yoksa daha fazlamı ? yani bugünlük oynadıgımız sınırlı hali diildi dimi
  • Hayır, şu anda oynadığınız sürümde süre kısıtlaması dışında hiçbir kısıtlama yok. Campaign sayısı az olsa da oynanabilirliği son derece yüksek (özellikle Versus'da), çünkü sürekli çıkan kitlerin,pilllerin,pipeların,molotovların,silahların vs.. yerleri değişiyor.

Yani oyunun kendisini tekrar ettiği hissine kapılmıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 2 Mayıs 2009; 11:09:24 >
  • Bu arada bu haftasonuna özel kampanyaya H.A.W.X oyunu da eklenmiş, %40 indirim ile 50$ yerine 30$'dan satışa sunulmuş.
  • daha bugün yeni ne alsam oyun olarak diyodum... iyiki FEAR almamışım :) HAWX bu fiyata çok iyi... alan varsa eklesin beni steam'e... coop takılalım
  • HAWX pek ilgimi çekmedi ama TF2 (Orange Box) ve L4D'i kaçırmadım...
  • adının başında Tom Clancy's geçen her oyun iyidir :) hani kişinin tarzıdır değildir, o ayrı... ama iyi oyundur :)
  • Yok aslında güzel oyun ben torrent'ten indirdim denedim ama beni uzun süre oyalamaz, beni daha çok COD4 - TF2 gibi oyunlar sarıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

adının başında Tom Clancy's geçen her oyun iyidir :) hani kişinin tarzıdır değildir, o ayrı... ama iyi oyundur :)

denizden babam çıksa yerim diyorsun
    oyun dergilerindeki incelemelerine bakmanı tavsiye ederim, oyungezer yada level...
    puanı düşük sayılmaz ama kırdıkları yerleri bilmek lazım...
    yine de geçen ay çıkmış bi oyun için iyi fiyat, nerde kaldı eski uçak oyunları
  • quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

adının başında Tom Clancy's geçen her oyun iyidir :) hani kişinin tarzıdır değildir, o ayrı... ama iyi oyundur :)

denizden babam çıksa yerim diyorsun
    oyun dergilerindeki incelemelerine bakmanı tavsiye ederim, oyungezer yada level...
    puanı düşük sayılmaz ama kırdıkları yerleri bilmek lazım...
    yine de geçen ay çıkmış bi oyun için iyi fiyat, nerde kaldı eski uçak oyunları

yok yemem :) misal end war benim tarzım değil... rainbow six serisini de bir ara çok seviyordum(beta testerlığım bile vardı) ama sonra oyuna ayıracak vaktim azaldı(iş güç )... ben de splinter cell, ghost recon'a kaydım... dün de denedim HAWX'ı... evet bir simülasyon değil... tam olarak dos zamanında oynadığım uçak oyunları gibi basit ve aksiyonlu :) piskolojik olarak da ghost ekibine havadan destek vermek filan çok hoşuma gitti :)
    bu arada tom clancy'nin kitapları filan da iyidir :) adamda komplo teorisi filan sınırsız :) eski ajan nede olsa...

• oyunların geleceği co-op'ta
    umarım bi kaç arkadaş bulursun, co-op yaparsın.

killing floor da l4d'den esinlenmiş sanırım co-op sayısını da 6ya çıkarmış.
    ama çıkınca demosu varsa deneyip karar vermek lazım...
    atmosferi iyi verecek mi bakalım.
    red orchestrayı yapan ekip yapmış falan, o oyunu da almıştım indirimde,
    en üzüldüğüm tarafı 1440-900 çözünürlüğü desteklemediğini görmem olmuştu.
    hard core 2.dünya savaşı da bize göre değilmiş zate.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

oyunların geleceği co-op'ta
    umarım bi kaç arkadaş bulursun, co-op yaparsın.

killing floor da l4d'den esinlenmiş sanırım co-op sayısını da 6ya çıkarmış.
    ama çıkınca demosu varsa deneyip karar vermek lazım...
    atmosferi iyi verecek mi bakalım.
    red orchestrayı yapan ekip yapmış falan, o oyunu da almıştım indirimde,
    en üzüldüğüm tarafı 1440-900 çözünürlüğü desteklemediğini görmem olmuştu.
    hard core 2.dünya savaşı da bize göre değilmiş zate.

Valla screenshotları dediğin gibi bas bas l4d çakmasıyım ben diye bağırıyor, ben pek başarılı olacağını düşünmüyorum ama umarım başarılı olur ne diyelim :).

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.