Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: worldmaster61 , torkema61 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
245.618
Cevap
1.830
Favori
11.377.246
Tıklama
Giriş
    48 Mesaj

Oynanır, hikayesel olarak bilmediğin şeylerle dolu olduğunda NPC'lere sorabiliyorsun, o da sana kısmi olarak bilgi veriyor. Örneğin:

- NPC: Talos seni korusun!
    - Oyuncu: Talos da ne?
    - NPC: Anlatıyor...
    |
    |
    Yenibirmesajvar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

İlk Eldee Scrolls oyunlarını oynamadan 5 oynanır mı ? Yoksa baştan bitirmeden zevk alınmaz mı ?

oynanır hocam merak etme,zaten türkçe yamayla anlıyorsunuz neyin ne olduğunu.Skyrım'dan sonra the witcher 3'de öneririm bu arada :)

Witcher 1 2 ve 3ü satın aldım tadına vara vara her noktasına bilerek oynamak için 1den başlayacağım Öncelik onda zaten o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam saolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acofaco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://store.steampowered.com/app/350280/LawBreakers/?newsId=30046

Oyun 30 dolar zaten zamlı hali.
    |
    |
    equasezy1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

xl dlcli hali ve fiyat ayni xl alin
    |
    |
    erenfb1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tamamdır hocam teşekkürler
    |
    |
    Batmanlı Betmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam daha şimdi arkadaşı kaydedeyim dedim onu edemedim. Ben nasıl olduysa oldum ama arkadaşımda da processing... saçmalığı oldu. ADBlock'u kapattım, vpn denedim yine de olduramadım. Nerden çıktı bu sorun anlamadım.
    |
    |
    Phenx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aral'ı bombalasak mı napsak. Allah'ın belaları.
    |
    |
    2PÁC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyuna zam gelir diye soruyoruz halbuki her şey zamlı halde Üzülmeyin beyler süper güçsünüz işte Abd'si Almanya'sı hepsi sizi kıskanıyor. Gelir durumumuz o kadar iyi ki oyunlar 500 tlden gelse koymaz size.

Oyun firmaları da zaten bu güçlü durumumuzu görüp fiyatları artırdılar adamlar haklı boş yere isyanları oynamayın .

AMD Ryzen R5 1600 @4.1GHz 1.416v ~ @3.925GHz 1.232v || MSI B350M Pro-VD Plus || AMD Sapphire R9 280 @1125 | 1500MHz || ARCTIC Liquid Freezer 240 Cpu Cooler || Crucial Ballistix Tactical 3000 MHz 16 GB DDR4 || EVGA SuperNOVA G2 750w || Deep Cool Kendomen Red || PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS || Xbox 360 Wireless Controller || Logitech G502 RGB & G633 & G710 & F710 Wireless Controller

• Çavuş
    48 Mesaj
    Dying Light %60 indirim ile 39,60 TL. Oyun minimum %66 ile 33,66 TL görmüştü.

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Daha önce koleksiyon kartları ile ilgili birisi sormuştu "satayım mı rozet mi yapayım" diye onu bulamıyorum şuan. Bende de 400 tane var. Rozet işleyince mi yaz indirimi kartı düşüyordu?

Yaz indiriminden birşey satın alınca sanırım.
    |
    |

Yaz indirimi kartından kastınızı bilmem ama rozet bastığınızda (şu an değil tabi) Yaz indirimine özel bir kart düşecek envanterinize. Onun dışında bir ifade, bir arka plan ve bir indirim kuponu kazanacaksınız her zaman olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rurounius -- 13 Haziran 2017; 20:7:34 >
    |
    |
    Mr.ED kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sonunda aradığım cevabı buldum. Millete bakıyorum bir galeyan havası bir isyan durumu. Delinin biri kuyuya taş atmış pahalı diye bunlar da onun peşinden gitmiş yok pahalıymış da yok şöylemiş de böyleymiş. Azıcık insafınız olsun oyunlar bu kadar ucuz olmasa Türk kullancılar bu kadar oyun alabilir mi hiç bir düşünmek lazım.
    Madem bir argümanınız var oyunlar sözde pahalı diye arkasında durmak lazım. Mesela 2015 verilerine göre GTA V adlı oyun Türkiye'de 27,030 adet satılmış. O gelişmiş dediğiniz ülkelerden olan İngiltere'de ise sadece '' 2.2 million copies '' satılmış. Kaynak isteyene link atarım özelden. O paraları nerelere vermiyorsunuz da Steam oyunları pahalı geldi sorarım. 2 karton sigara , en basit mekanda bir akşam yemeği veya bir kulaklık parasına yani çerez parasına hatta daha düşük fiyatlara oyun alabiliyoruz. Örneğin Sennheiser Momentum In Ear kulaklık D&R'da 395 TL. Peki hangi oyun 395 TL'den pahalı Steam'de ? Hele birisi de demiş ki 180 'lere alışamamışken 266 TL çok pahalı geldi diyor. Hay allahım nerden başlasam ne anlatsam olmayacak zaten anlamasını da beklemiyorum bu kafaların.
    Özetle burada pahalı mahalı diyen insanların gazına gelip hareketler yapmayın. M-99 hocamın dediği gibi bu fiyatlar bizi etkilemez. Açın hele CS:GO'yu bakın bakalım kaç tane TÜrk oyuncu var veya bu pahalı diyenlerin hesaplarını kontrol edin hepsinin 500+ oyunu var. Düz mantık çok basit, madem pahalı sen o 500+ oyunu nasıl edindin ? Hadi 300 tanesi bedava dağıtılsın 200 tanesi 30 TL'lik oyun olsa 6000 TL 'lik hesabınız var gelmiş burada pahalı diyorsunuz. Siz yolunuzdan şaşmayın bu fiyatlar çok uygun halen oyun almaya devam edin. Özellikle de yaz indirimleri geliyor ki %15 , %33 gibi devasa indirimler bizi bekliyor.

Hype Gaben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 13 Haziran 2017; 20:26:3 >
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #

• Enhanced sürümünde tüm DLC'ler var değil mi?

Gerçeklikle ironi arasındaki o ince çizgide can verdim HankMoodies.
    |
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TraVeLL -- 13 Haziran 2017; 20:15:56 >
    |
    |
üniversite
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.