Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ruvhart , The Frost Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 28 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı, 20 Mobil Kullanıcı ( 18 Mobil Cihaz 2 Android )
245.919
Cevap
1.835
Favori
11.410.047
Tıklama
Giriş
    7784 Mesaj
    Age of Empires: Definitive Edition geliyor.
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1922 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Steam nasıl yanlışlıkla 89 a koyar ki?

Orasını bilemiyorum ama oluyor. Mesela Prey ve Mafia 3 satışa 89 tl den çıkıp sonradan fiyatı artan oyunlar. Her zaman olmuyor denk gelirse şans işi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Preyin_Steam_Fiyati_219_TL_Oldu_Guncelleme-85996.htm
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mafia_3_179_TL_ile_Steame_Geri_Dondu-85023.htm
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4

• Yarbay
    9411 Mesaj
    Skyrim vr geliyor ps4'e. Bethesda bahsetmedi ama Sony bahsetti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1696 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1 5 5

quote:

Orijinalden alıntı: g-sync

quote:

Orijinalden alıntı: smartenes

Stopaj vergileri Steam'i de kapsar bundan sonra

Devletin bundan haberi olsa, steamı haraca bağlar, alınan her iteme valve kadar vergi koyar. Aman sessiz olalım

sanmam en az valvenin 2 katı alırlar
    bence iyi olur yoksa cebimde para kalmıyor nerde indirim görsem 1 saat oynamayacağımı bilsem bile alıyorum
    |
    |
    1 5 5

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: dikenlikaktüs

Metro Last Light Redux yaz indirimlerinde 7,75'in altına düşer mi ? Yoksa 7,75 mi olur ? Ona göre yarın alıcam

belli olmaz al gitsin 3-4 tl'nin şeyini mi yapıcan hocam

millet 3 4 tllik kart düşürmek için saatlerce uğraşıyo
    1 5 5

quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Benim laptop berbat. Şu an oynayabildiğim en son oyun da Fallout 4, W3 oynayamıyorum. Laptop değil de düzgün bir pc olsaydı da korsan muhabbeti yapmazdım. Steam ile yeni tanışan biri rahat korsan muhabbeti yapar ama birkaç yıllık bir kullanıcı daha elini korsana sürmez indirim kovalar bir şekilde alır o yüzden şunun muhabbetini bitirin bence.

güncel steam hesabım 5 yıllık daha önceki hesabımı saymıyorum bile ama az maddi durumunu düşünen biri gidipte bi oyun 250+ vermez.
    |
    |

Su an 4 liradan bile fazlaya geliyor kur, 2.7 degilde 7.7 lira falan yaparlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    choyrn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Skyrim vr geliyor ps4'e. Bethesda bahsetmedi ama Sony bahsetti.

Bethesda da bahsetti. Zaten tanıtacak cok birseyleri yoktu vr lar ile biraz oyaladılar.

Psn : fecranzela
    Steam : fecranze
  • Binbaşı
    1171 Mesaj
    Sonunda Mortal Kombat XL indirimde 23 TL http://store.steampowered.com/sub/128345/
    |
    |
    6209 Mesaj
    Arkadaşlar steam indirimleri sırasında bir kaç oyun alacağım ama şu oyun (hellblade senua's sacrifice) için ikilemde kaldım ne diyorsunuz ? Almak istememin En büyük sebebi türkçe olması ama tek düze bir oyun olmasından korkuyorum.

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Binbaşı
    1742 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sony konferansındaki yeni Spider-Man oyunu çok iyi görünüyordu.

maalesef exclusive :/

@Gwynbleidd. oyun çıkmadı daha kimse bilemez oyunun nasıl olacağını anca youtube'dan videolara bakarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 13 Haziran 2017; 11:44:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Gwynbleidd.

Trailerın sonunda gösterdiği üzre hemen siteye gidip betaya kaydoldum. Heycanla bekliyorum. Haber için teşekkürler.

Ama 97 yapımı ile HD görüntü arasındaki karşılaştırmaya gelince bi hayal kırıklığına uğramadım değil. Sanki HD falan olmamış.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Arkadaşlar steam hesabımda metro last light (Ru) vardı. Vpn açmadan ne indiriliyor ne de oynanıyordu. Bugün öylesine bir tıkladım, bölge uyarııs vermedi, direk indirmeye başladı . Steam bölge kilitlerini falan kaldırdı mı ne oldu?

Kütüphaneye eklendikten 90 gün sonra kilit kalkar. Yeni sistemle bu da duman oldu gerçi.

Nasıl yani, şimdi bugün Ru key alıp hesaba girsem, 90 gün kenarda beklese, 91. Gün rahat rahat oynayabilecek miyim?

• Binbaşı
    1922 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    2PÁC

Yeni gift sistemi çıkmadan önce öyleydi evet ama şuan durum ne kalktı mı devam ediyor mu bilmiyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar steam indirimleri sırasında bir kaç oyun alacağım ama şu oyun (hellblade senua's sacrifice) için ikilemde kaldım ne diyorsunuz ? Almak istememin En büyük sebebi türkçe olması ama tek düze bir oyun olmasından korkuyorum.

Bende aynı ikilemdeyim. Kısa sürecek ve tatmin olmayacak gibi hissediyorum. 6 saat felan sürecek oyun sanırım. Witcher öyle mi aynı para 200saat götürüyor adamı :)

|
    |

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sony konferansındaki yeni Spider-Man oyunu çok iyi görünüyordu.

çıkış tarihi belli mi?
    |
    |

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
    "Bismillahirrahmanirrahîm"

Playstation 4 / PSN: karamavi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    PS4 oyunları PC'ye gelecekti, bir ara öyle bir haber okumuştum. Ne oldu o olay.

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Sırf TR desteğinden dolayı desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Yeni çıkan AAA oyunlara göre fiyatı da iyi.
    |
    |
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.