Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10177. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 29 Misafir (5 Mobil) - 28 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
349.567
Cevap
2.720
Favori
21.294.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: drhardware

beyler indirim basladi mi. bu aksam 20 de mi basliyor yarin aksam mi. cs go oyununda indirimlerde fiyat ne oluyodu 12 mi 18 mi

edit: tamam yarin 22 haziran saat 20 de basliyomus. peki cs go kac oluyodu ya son indirimde kacti unuttum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Multiplayer oyunculuk eski nesillere göre daha çok revaçta.İnsanlar artık sene boyunca Battlefield,Fifa,R6 Siege vb multiplayer oyunları alıp arkadaşları ile beraber stres atıp oyununu oynuyor. Özellikle benim gibi evli-çocuklu insanlarda bu olay daha da belirgin. Düşünün yıllardır oynamayı istediğim single oyunları anca araya sıkıştırarak 3-4 ayda 1 oyun atabiliyorum. Mesela sizin dediğiniz Squad ve PUBG. Bu oyunda kafa dengi 3-4 arkadaşınız oldu mu kolay kolay single oyunlara eliniz gitmiyor.

Tam olarak 3-5 arkadaşız hepimizde evlilik yolunda koşar adımlar ile ilerliyoruz :) o kadar sıkıldık ki nerdeyse her gün yeni oyunlar deniyoruz fakat hep hayal kırıklığı oluyor. Süreklilik olarak oynayabileceğimiz bir oyun arayışı içerisinde değiliz mesai bitiminden sonra güzel vakit geçirip eğlenebileceğimiz oyunlar olsun istiyoruz. Hal böyleyken bu indirim fırsatını cebimizi çok fazla yormadan değerlendirmeyi düşünüyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• theabir kullanıcısına yanıt
    MMORPG'leri de denediniz mi? Süreklilik arz eder ama madem kalabalıksınız çok zevk alırsınız.Hangi tür seversiniz bilmem ama FPS/TPS tarafında alternatifiniz çok. Keza survival oyunlardan da zevk alırsınız.

PUBG çok stabil değilmiş.Ben de merak ediyorum ama elimdeki H1Z1 KOTK ile idare edeceğim sanırım. PC dünyası ayrı bir dünya.Alternatifi çok geniş.Bende konsol da mevcut ancak ilk göz ağrıma geri döneceğim yavaş yavaş.
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Geçen sene yaz indiriminde 12 TL'ye düştü fiyatı. En son yapılan yılbaşı indiriminde oyun 16,08 TL'den satıldı. Yüksek ihtimal yine aynı fiyattan indirime girebilir
  • Alacak oyun bulamıyorum muhabbeti dönmüş. Bunun sebebi alacak oyunun kalmaması değil, şuana kadarki güzel oyunları toplamış olmanız. Yeni çıkanların ise fahiş fiyatlardan satılmasından dolayı elinizin gitmemesi.
  • Bu indirimlerde almayı düşündüğüm oyunlar. Dark Souls 1-2 yi de alacaktım ama fiyatları 2 kat artınca çıkardım listeden.

Elite Dangerous 75TL- Kaç yıldır bekletiyorum. %50 veya daha fazla indirim görmezse yine almayacağım. İnat ettim
    Undertale 18TL - Kesin alacağım ne kadar indirim olacağı önemli değil.
    Rising Storm 2 39TL - %10-20 artık neyse alacağım.
    Gang Beasts 31TL - %50 ve arkadaşlara da aldırabilirsem alacağım
    N++ - %75 görürse belki alırım.
    PUGB yi de alıp iade edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 21 Haziran 2017; 15:47:29 >
  • Fallout 4 dışında bir şey almayacağım. Bazı yerlerde season pass'ın 80₺ olduğunu gördüm (kutulu) para olsaydı onu da alacaktım. Bütün yaz bu oyunu oynayacağım zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC de Batman Arkham Knight oynamış arkadaşlar var mı? Bir ara optimizasyon sorunları olduğunu okumuştum, düzeltildi mi? Cevap verirseniz sevinirim ona göre almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marnop

PC de Batman Arkham Knight oynamış arkadaşlar var mı? Bir ara optimizasyon sorunları olduğunu okumuştum, düzeltildi mi? Cevap verirseniz sevinirim ona göre almayı düşünüyorum.

Düzeltileli seneler oluyor hocam. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Akıyor oyun. Ama sisteminiz oyunun gereksinimlerini karşılıyor olması lazım.
  • yarın steam ile birlikte diğer sitelerde indirime girermi acaba? gmg, g2a vs vs...???
  • quote:

Orijinalden alıntı: marnop

PC de Batman Arkham Knight oynamış arkadaşlar var mı? Bir ara optimizasyon sorunları olduğunu okumuştum, düzeltildi mi? Cevap verirseniz sevinirim ona göre almayı düşünüyorum.

970 ile oynadım optimizasyon arada bir kasıyor ve ben oynarken arada birde sesde gidiyordu. Ama yinede al oyna Arkham Knıght oynanmazmı be müdür :)
  • Arkadaşlar şu kartlarla ilgili bilgi verirmisiniz ?

Amaç kartları biriktirip Xp kazanıp steamde level atlamak mı ? Baya bi kartım var.
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    steam hesabımda 12.40 TL var acaba bu gang beatı alabilicek miyim zevkli bir şey:D
  • GTA Collection çok düşerse ilk onu alıcam. Yine cüzdanı boşaltacaklar.
  • Şidmdiye kadar en yüksek %40 indirim gördü galiba.

İndirimler başlayınca her gün 3 tane yaz kartı verilecek. Bunları satarak 5 lira daha kazanabilirsiniz. O zaman belki paran yeter.
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    çok doğru bir açıklama katılıyorum herkes alacağını aldı zaten.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk sayfasında faydalı linkler bölümünde vardı.

Buyrunhttp://forum.donanimhaber.com/m_75825646/tm.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catho C kullanıcısına yanıt
    Hocam güvenilir key sitelerinden kastınız ne? İsimilerini alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Yorumlar için teşekkürler @, oldukça olumlu geri bildirimler geldi ama önemli olan ağa katılım oranı. DH Steam discord kanalı açılsın ben de girerim diyenler şu mesajı artılasınlar potansiyeli görelim. Sistemi kurar üye sayısının gidişatına göre de gerekli sayıda yönetici atar, kuralları belirleriz. Forumun hitini düşürmeyeceğinize söz verirseniz olur gibi bu iş.

Bu mesaja 45 kadar beğeni gelmişti. Discord kanalını açmış bulunuyorum. Önlerden yerinizi alın :https://discord.gg/G8P46SY
    Katılan arkadaşlar kanala özel isimlerine forum nicklerini yazarsa sevinirim. Duyuruları okuyun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun discord :D 2.ci üye benim:D
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.