Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 Android )
245.678
Cevap
1.828
Favori
11.383.062
Tıklama
Giriş
    4571 Mesaj
    Steam region lock muhabbetini kaldırsa bari . Eskisi gibi ruslardan meksikalılardan ordan burdan alırdık. Gerçi paypal da kapandı ama bir yolunu bulurduk yine .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 12 Haziran 2017; 22:26:37 >

region lock kalktı zaten fiyat farkı çok olan bölgeler arası gift gönderimi kapalı onun yerine. bu sistem region lock'tan bile kötü 50$ olan ingiltere'den bile alınamıyor mesela. orası row bölgeydi.

https://steamdb.info/app/601430/

ben buradaki bölgeler arasından norveç, kanada ve ingiltere'yi denedim sadece norveç'ten gönderime izin veriyor, onun da fiyatı 70$. (bizde 75$)
    kanada 60$, ingiltere 50$ bunlardan gönderilmiyor. alınsa alınsa en ucuz avrupa'dan alınır heralde o da 67$, cd-key ile almak dışında ucuz yöntem yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Haziran 2017; 22:44:36 >
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Bu fiyatlar bu şekilde artmaya devam ettiği sürece ki ediyor zaten eski sisteme geri dönüş yapacağım.Korsana tekrardan döneceğim başka çare yok.Eskiden korsan olarak bitirdiğim oyunları fiyatları düştüğü zaman alıyordum.Bundan sonra yine öyle yapacağım.Fazladan verecek param yok.

The Evil Within 2 ve Wolfenstein II: The New Colossus PS Store fiyatları Steam den daha düşük.PS Store da 209 liraya satılan bu iki oyun Steam de 266 lira.Steam in artık hiçbir avantajı kalmadı.Konsol fiyatlarını geçti.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Evil_Within_2_ve_Wolfenstein_II_The_New_Colossus_On_Siparise_Acildi-87112.htm
    Steam -- 266.00 TL
    PS Store -- 209,00 TL

Burada korsan morsan diyenlere ates puskururdum normalde ama guncel dolar kurundan 59$a satin alsam benim icin daha avantajli oluyorsa ben o region lock'in anasini avradini yani mubarek ayda insanin agzini bozduruyorlar. Iyice kantarin topuzunu kacirdilar. Zaten bi ozelligi olmayan salak sacma oyunlar yapip duruyorlar. Indie piyasasi sagolsun muhtac kalmiyoruz.
    |
    |

• Yarbay
    4571 Mesaj

O halde kalktı diyemeyiz günün sonunda Ruslardan alamadıktan sonra 3-5 dolar için uğraşmaya değmez o kadarlık kinguin tarzı yerlerden de bulunuyor.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IGEZEGENI -- 12 Haziran 2017; 23:19:3 >
    |
    |
    Zup! 5 yarın çıkıyormuş.İlgililere duyurulur.
    http://store.steampowered.com/app/645090/Zup_5/
    |
    |
    Region lock uygulaması korsana teşviktir. RPG/FPS türü oyunlar zaten kur bitir hikayeyi sil at sonra gerek yok 100-200 tl ödemeye. İngilizlere indirim yapsınlar dursunlar. Bizim ülkeyi sömürge olarak görüyorlar başka bir şey değil bu fiyat politikaları.
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2765 Mesaj
    Cogumuzun konsol almama sebebi oyun fiyatlariydi. Simdi bakiyorum konsol oyunlari daha avantajli geliyor. Bunun onlemini almamiz lazim. Change.org imza kampanyasi acmamiz lazim hatta gerekirse mail spamlayacagiz.

Bu sefer digerlerinden farkli olarak bu kampanyayi sonuna kadar goturmeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 12 Haziran 2017; 23:50:59 >
    |
    |

Oyun fiyatları ile ilgili de şöyle yorum yapayım. Kimse almazsa seve seve değil mecburiyetten indirecekler fiyatları. Eğer indirmezlerse bizde korsan oynarız
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri

• Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Yahu korsan oynamak istemiyorum ya. Emeği geçen herkesin mezarına işiyim arkadaş vallaha korsan oynamak istemiyorum da bu nedir kardeşim ya
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ne bekliyordunuz ki?İndirim mi?
    |
    |

http://store.steampowered.com/app/571530/Superdimension_Neptune_VS_Sega_Hard_Girls__VS___VS_SEGA/
    |
    |
    60 dolara satılan oyunların 209TL'ye (~$60) satılmasına bir bakıma anlam veriyordum fakat bu hamle ile ipin ucunu kaçırdılar. Global fiyatı $60 olan oyunu Türklere yaklaşık 76 dolara satmak nedir? Torrent, korsan vs. diyenlere ceza versek konuda adam kalmayacak. Forumda illegal sohbet istemiyoruz, siz yine de ipin ucunu fazla kaçırmayın tadında kalsın. Arala söve söve inatlaştırdınız, fiyatları bu hale sizler getirdiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Teğmen
    210 Mesaj
    Hayatımda korsanı övmedim hep tepki gösterdim hatta şu an bilgisayarımda sayıyla tek korsan oyun dahi yok hatta (idm hariç) korsan uygulama bile yok müzik falan bile alırım alabildikçe öğrenciyim sonuçta ama siz o kıçı kırı b*ktan story modu toplasan 30 saat etmeyecek oyunlarınıza 209-266 lira fiyat biçerseniz en büyük korsan destekçisi olurum. Ne lan bu? Aklımızı mı deniyorsunuz? Koskoca bir şaka mı bu? 1400 lira asgari ücretin 7'de biri oyun mu olur lan? Vallahi çıldırıcam, aral falan da bahane bu herifler sağır-dilsiz/kör mü? Ülkedeki GDP'den ekonomik düzeyden hiçbir şeyden haberleri yok mu? Yerim sizin yapacağınız oyunu da emeğinizi de. Artık cinnet geçirme noktasına gelmeyip tepki koymadan hala pre-order yapan ya da satın alan varsa artık ne diyeyim ki, el insaf be...
    Online kısmı olmayan oyunları bekleyip uygun fiyatla alıp oynamak,yada korsan oynayıp hakettiği fiyata düşünce emeğin karşılığı olarak almak mantıklı.online oyunlarida ya erteleyecegiz yada bulduğumuz en ucuz yerden alacağız artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Aga neden nickini değiştin be.

bi laf ettik o yüzden 1 ay değiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 13 Haziran 2017; 10:43:1 >
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.