Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 13th Patronus , phalantan , Roronoa Zoro
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.018
Cevap
2.712
Favori
21.221.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Vpn ile başka ülkeden oyun alma işlemi nasıl yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

steam salı geceleri bakım yapıyor arkadaşlar her hafta aynı muhabbet

ne zaman biter bu bakım ?

şimdi?

halen giriş yapılmıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

steam salı geceleri bakım yapıyor arkadaşlar her hafta aynı muhabbet

ne zaman biter bu bakım ?

şimdi?

halen giriş yapılmıyor

en fazla 10-15 dk'ya kendine gelir
  • Ulan hadi gel artık summer sale. ETS2 için going east, scandinavia ve viva la france alcam artık bekleyemiyorum. Normal map sıkmaya başladı bayağı. Promods yüklemek için de dlc lazım.
  • Gezmeyi Seven Adam G kullanıcısına yanıt
    Yani madem güncel oyun kurundan çevirip satacaksın TL'nin ne mantığı kaldı ki ama tüm oyunlarda dolar kuru güncel değil sanırım bayadır bakmıyordum gerçi
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    hiç de hoşlanmam aynı soruyu cümleleri yazmaktan ama gözden kaçırmışım pardon :(
  • kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    Hocam akn iptal derken? O nasıl oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phenx

gece 2 ile 8 arası akk devreden çıkıyor/internet normal hıza dönüyor ya onu diyor
  • Outlast tarzı oyun seven arkadaşlar varsa steamden Roots of Insanity bir bakın derim atmosfer sağlam Türk yapımı ve türkçe seslendirmeli bir şans verin derim. :)
    Fiyatı 9 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supernova1071 -- 21 Haziran 2017; 4:9:59 >
  • Nex machine çıkış yaptı 21 TL

• Günaydın beyler.

Bundle sitelerinde satılan ufak oyunların hangilerinden kart düşer, hangilerinden düşmez? Bunu gösteren bir site var mıdır?Çok mu hazıra konmak oldu bu ?
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Bende böyle birşey arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Yllardır var olan idlemaster programını dün kullanmaya başladım da.Daha önce de buralarda şuı tür postlara denk gelmiştim ; "x bundle sitesinden şu bundle alınsın oradan zaten şu şu şu oyunlardan kart düşüyor bundle bedavaya gelir, kalan kartları da satarsınız vcya rozet tamamlarsınız" vs diyorlardı . yeni bir idle kullanıcısı olarak bu tür bir siteye ihtiyacım var. Steamde bu iş kolay da humble sitelerindeki oyunları tek tek bakmak gerekecek sanırım.
  • Akşam bunu alırım :)

• Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Zala_ kullanıcısına yanıt
    https://www.steamgifts.com/discussions/deals

Bu konuyu takip edin yeter. Şu Scriptler olacak yanında hangi oyunun sizde olduğunu göstermesi gibi özellikleri var. Genelde tablo halinde hangisinin kartı var, Steam fiyatı neymiş yazar.Scriptler için tampermonkey uzantısı indirin Chrome için.

1-)Extended Steamgifts [ En özet olarak steamgifts sitesinde hediye oyun sayfasına gitmeden ana sayfaya enter butonu koyması, sayfa geçişlerini tatlış hale getirmesi vb. ]

2-)SG Game Tags

3-)RaChart™ Enhancer [ Bunu yükledikten sonra üst kısımda discussions sekmesinde RaChart™ Enhancer kısmı eklenir. Ona tıklayıp o boşluklara API Key ve Steam ID64 'nizi yazacaksınız. İnternette bu bilgileri nasıl bulacağınız yazar basit işlemler. ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 21 Haziran 2017; 10:51:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

Outlast tarzı oyun seven arkadaşlar varsa steamden Roots of Insanity bir bakın derim atmosfer sağlam Türk yapımı ve türkçe seslendirmeli bir şans verin derim. :)
    Fiyatı 9 TL.

Oyun hakkında baya bi olumsuz yorumlar var.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Anlatım için teşekkürler.

Ufak bir araştırma yapmıştım aslında ama sadece steamde hangi oyunlardan kart düştüğüne bakabilmeyi öğrenmiştim. Demek ki benim araştırma epey ufak çaplı kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 21 Haziran 2017; 10:58:46 >
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam ben bilmiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Orijinalden alıntı: Phenx

gece 2 ile 8 arası akk devreden çıkıyor/internet normal hıza dönüyor ya onu diyor

Ben bu sistemi hiç denemedim. Kotamız dolu olsa bile o saatlerde boş gibi mi sayılıyor?
  • İndirimler bu gece mi başlıyor

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.