Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrMartin , NextMan-- Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (3 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.691
Cevap
2.721
Favori
21.311.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: DerokaLP

22 haziran

eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Hitman First season indirime girmiş. Daha da iner mi yoksa şimdi alsak mı?

alın indirin oyunu ama 2 saat oynama süresini doldurmayın.Eğer daha fazla indirime girerse 22 haziran'da oyunu iade edip tekrar ucuz fiyattan alırsınız.

(oluyor muydu böyle yanlış bilgi vermiş olmayayım?)

Alsam da şimdi indirimem zaten. Birkaç gün daha bekleyeyim en iyisi. 40 tl civarına inse güzel olurdu.
  • PUBG yaz indiriminde indirime girer mi arkadaşlar şuan 69 tl erken erişim diye girmez diyolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fremanfedaykin

Arkadaşlar, originde BF1 23€'ya düşmüş son 1.5 saat. Sizce alınır mı?

göremedim hocam bitti mi acaba
  • qqEagless kullanıcısına yanıt
    Girmez
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Hitman First season indirime girmiş. Daha da iner mi yoksa şimdi alsak mı?

alın indirin oyunu ama 2 saat oynama süresini doldurmayın.Eğer daha fazla indirime girerse 22 haziran'da oyunu iade edip tekrar ucuz fiyattan alırsınız.

(oluyor muydu böyle yanlış bilgi vermiş olmayayım?)

Alsam da şimdi indirimem zaten. Birkaç gün daha bekleyeyim en iyisi. 40 tl civarına inse güzel olurdu.

ben indirmeyi şimdiden halletmeniz için öyle demiştim ama madem indiremiyorsunuz şimdi, o zaman bekleyin tabiki de yaz indirimlerini.

• Geometry Dash %75 indirimle 2 tl'ye düşmüş, oyundan koleksiyon kartı da düşüyor. Benim gibi küçük oyun seven varsa kaçırmasın derim. Farkettiğim tek olumsuz yan oyunun hafif zor olması müzikler falan harika.
  • Saolasın yine de riske atmıyım bekliyim
  • Arkadaşlar origin'in kendi sitesinde indirimdeydi. 21'de bitecekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Winchester

Geometry Dash %75 indirimle 2 tl'ye düşmüş, oyundan koleksiyon kartı da düşüyor. Benim gibi küçük oyun seven varsa kaçırmasın derim. Farkettiğim tek olumsuz yan oyunun hafif zor olması müzikler falan harika.

Rozet yapıp geri iade edersin :)
  • Bugün starwars battlefront ultimate edition vpn ile g.koreden 30 liraya aldım.Pc multiplayer oyuncu sayısının az olduğu ile ilgili yazılar okudum.Bu oyunu oynayan arkadaşlar varsa tecrübelerini yazabilirler mi? Şu an iniyor 52 gbcık :)
  • Dynamole kullanıcısına yanıt
    Hocam Steam da cs1.6 18 TL imiş.4.5 TL ye kadar düşer mi?
  • This War Of Mine indirimde . 6.20 TL . Atmosferi ile eşi benzeri az bir oyun. Her ne kadar kısa sürsede .
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

22.16.2016 tarihinde 4.5 TL olmuş. 2 gün sonra da 4.5 TL olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

Bugün starwars battlefront ultimate edition vpn ile g.koreden 30 liraya aldım.Pc multiplayer oyuncu sayısının az olduğu ile ilgili yazılar okudum.Bu oyunu oynayan arkadaşlar varsa tecrübelerini yazabilirler mi? Şu an iniyor 52 gbcık :)

Ben 5-6 ay önce oynuyordum oyuncu sıkıntısı yoktu. 5-10 saniyede bir oyun bulup sokuyordu. Şimdi de çok değişiklik olmamıştır sanırım.
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    oyuncu konusunda sıkıntı yok güzel kitlesi var
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    30-30 mp si var çok sarıyor oyuncu sayısının az oldugunu sanmıyorum soylentıdır grafıklerı eglencesı cok iyi ama yaklasık 1 aydır oynamıyorum. :) bir origin klasiği ben normal sürümü aldıgım ıcın cogu yerler kapalı sen daha ıyı oynarsın.
  • nako8 kullanıcısına yanıt
    GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    nigya08 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • This War of Mine : 6,20TL

Kesinlikle kaçırmayın. 9/10 bir oyun.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.