Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %33 Valve
    %33 Valve
    1 Kömür
    Arkadaşlar herhangi bir oyuna karşılık verebilirim, tekliflere açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytax

%50 Grid
    %33 Valve
    %33 Valve
    1 Kömür

Yukarda arkadaş site paylaşmış orda yabancılar bu işi abartmışlar benim ingilizcem iyi olmadğı için birşey yapamaıyorum 3 kömürle kaldık ama ingilzicen iyi ise o siteye bakmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanzo hansai

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Zorunuza gittiyse okumanıza gerek yok herkez gabefanboy değil.İstediğim gibi yererim.

günlerdir şurada troll gabe diye ağlayıp duruyorsun. nedir bu adamdan istediğin anlamadım ki? Sanki her gün steamin başına oturup tek tek oyunları o belirliyor. Ayrıca o troll dediğin adam olmasaydı biz bugün hala aral gibi çıkarcı firmaların şeyinin keyfine göre belirlediği fiyattan oyun alıyor olurduk. adam indirim yapıyor sen gelmiş yok trol gabe %30 çek verdi yok trol gabe kötü indirim koydu. Beğenmiyorsan alma kardeşim. adam seni mutlu edicek diye steamdeki tüm oyunları sana hibe edicek hali yok ya.

Adamın Kendisi Trol belkide trollük yapacak arkadaş arıyordur

Evet arıyorum senin çok yakından aklına gelen bir kişi zorla kaşınıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hanzo hansai

quote:

Orijinalden alıntı: aytax

%50 Grid
    %33 Valve
    %33 Valve
    1 Kömür

Yukarda arkadaş site paylaşmış orda yabancılar bu işi abartmışlar benim ingilizcem iyi olmadğı için birşey yapamaıyorum 3 kömürle kaldık ama ingilzicen iyi ise o siteye bakmanı tavsiye ederim.

Teşekkürler malum siteyi inceliyorum (İngilizcem pek iyi değil bu arada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytax -- 24 Aralık 2011; 2:13:24 >

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Kızdırmayın gabe abimizi

Adam daha ne yapsın güzelim oyunları komik fiyatlara indiriyor. PC oyunculuğunu yükseltiyor.

Ayrıca envanterinize gelip beğenmediniz şeyler rastgele geliyor Gabe'in seçicek hali yok. Gabe'e laf atıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

hay ulan yaptık şu gerizekalı oyunun başarımını kömür çıktı. lanet olsun ya.

http://www.getgamesgo.com/little-big-bunch

buradaki bundle'da acaba frozen synapse steam'e ekleniyor mu? eğer ekleniyorsa çok daha ucuza hem de yanında 4 oyunla almış oluruz.

eklenmiyor. orada birtek serious sam ekleniyo steam'E
  • O değil de mesela amazon dan alırken steam e eklenip eklenmediğini nerden anlicaz ?? oyun steam de var görünüyo ama ordan aldığımız key bazen steam de çalışmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

O değil de mesela amazon dan alırken steam e eklenip eklenmediğini nerden anlicaz ?? oyun steam de var görünüyo ama ordan aldığımız key bazen steam de çalışmıyo

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601
  • ya bu steam'in sitesinde üye girişi yaptıktan sonra oyunlarımızı göremiyormuyuz ? Hesap ayrıntıları'na giriyorum ama hiç oyun yok gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnsuff

Beyler bu Railworks 3: Train Simulator nasıl bir oyun?
    Bu nasıl bir indirim böyle %90
    3.5 $. Alasım geldi lakin oynanabilir birşey mi? Oynayan var mı aranızda

ben zamanında ilk oyununu oynamıştım biraz eksiği vardı ama bir kaç tren kullanmayı tam olarak öğrenmiştim hatta acaba metro şöförlüğü için başvursammı demiştim en zoru kara trendi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Kızdırmayın gabe abimizi

Adam daha ne yapsın güzelim oyunları komik fiyatlara indiriyor. PC oyunculuğunu yükseltiyor.

Ayrıca envanterinize gelip beğenmediniz şeyler rastgele geliyor Gabe'in seçicek hali yok. Gabe'e laf atıyorsunuz.

harbiden yahu. pc oyunculuğunu kurtarmakta olan adamdır gaben. bağımsız yapımcıların iyice cesaretlenmesini sağlayan kahramandır, pc oyuncularının şişman şövalyesidir, bizim adamımıza bile takır takır yasal oyun kopyası aldıran insandır

digital dağıtımda ea'in lider olduğunu düşünün veya activision denilen oyun dünyasının kanseri yahudi şirketin, sonra gelin gabe'e laf edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 24 Aralık 2011; 3:33:03 >

• hakkaten bu gabe beni bile orjinal oyun manyağı yaptı
    şimdi korsan oyun oynayasım gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

quote:

Kızdırmayın gabe abimizi

harbiden yahu. pc oyunculuğunu kurtarmakta olan adamdır gaben. bağımsız yapımcıların iyice cesaretlenmesini sağlayan kahramandır, pc oyuncularının şişman şövalyesidir, bizim adamımıza bile takır takır yasal oyun kopyası aldıran insandır

digital dağıtımda ea'in lider olduğunu düşünün veya activision denilen oyun dünyasının kanseri yahudi şirketin, sonra gelin gabe'e laf edin.

Yahudi şirketlerinden çokmu farklı ?Elin Amerikalısını meğer nekadarçok tanıyan varmıs babanız olsa bu kadar savunmazsınız heralde.Gülmemek elde değil.Körü körüne fanboy olmuşsunuz..En son müslüman oldu deyinde tam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 24 Aralık 2011; 3:49:51 >

• Arkadaşlar elimde toplamda 2 kömür var. Doğalgaz kullandığım için işime yaramıyor. Valve Complete Pack ile takas etmek isteyen var mı

Bu iğrenç espriye dayanamayıp kabul edecek arkadaşlar vardır belki :) Hatta yanına %25 + %50 Valve + The Orange Box veririm.

Kısacası; Valve Complete Pack = The Orange Box + 2 Kömür + %25 Valve + %50 Valve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 24 Aralık 2011; 4:04:37 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kızdırmayın gabe abimizi

Yahudi şirketlerinden çokmu farklı ?Elin Amerikalısını meğer nekadarçok tanıyan varmıs babanız olsa bu kadar savunmazsınız heralde.Gülmemek elde değil.En son müslüman oldu deyinde tam olsun

kimsenin dini beni ilgilendirmez. kimse gözümde müslüman diye kimseden üstün değildir. activision yahudi şirketi demem dinleri yüzünden aşağılamak için değil politikaları yüzündendir.
    ayrıca gabe aşığı felan değiliz, babamızın oğlu değil ama malum ki bu adam çoğumuzun hayatının oyunlarından half-life'ın yaratıcısı ve eskiden orjinal oyunları umursamayan bana bile orjinal oyun aldırıyor..

achievement kasıp dandik kupon, kömür kazandığına hayıflanıyorsan burada çoğumuz o dandik kuponları kazanıyoruz. ha çatacak yer arıyorsan iyi olmuş dandik kuponları kazandığın, umarım bundan sonraki steam başarımlarında da dandik oyunlar, kupon ve kömür harici bir şey kazanamazsın. kudur kudurabildiğin kadar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kızdırmayın gabe abimizi

Yahudi şirketlerinden çokmu farklı ?Elin Amerikalısını meğer nekadarçok tanıyan varmıs babanız olsa bu kadar savunmazsınız heralde.Gülmemek elde değil.En son müslüman oldu deyinde tam olsun

kimsenin dini beni ilgilendirmez. kimse gözümde müslüman diye kimseden üstün değildir. activision yahudi şirketi demem dinleri yüzünden aşağılamak için değil politikaları yüzündendir.
    ayrıca gabe aşığı felan değiliz, babamızın oğlu değil ama malum ki bu adam çoğumuzun hayatının oyunlarından half-life'ın yaratıcısı ve eskiden orjinal oyunları umursamayan bana bile orjinal oyun aldırıyor..

achievement kasıp dandik kupon, kömür kazandığına hayıflanıyorsan burada çoğumuz o dandik kuponları kazanıyoruz. ha çatacak yer arıyorsan iyi olmuş dandik kuponları kazandığın, umarım bundan sonraki steam başarımlarında da dandik oyunlar, kupon ve kömür harici bir şey kazanamazsın. kudur kudurabildiğin kadar

Mesajları nerenle okduğunu merak ettim cidden, kudurduğum felan yok üstelik sana orjinal oyunu aldırdığıda umrumda değil ne halt ediyosan et.achievement kasmadım hiç sorunum o bile değil mesajları okumadan yazdığın gayet ortada.Gelen oyunları eleştirmeye kalktık ama arı kovanına çomak sokmak oldu bir fanboy grubu eleştirisi çıktı birden.

''steam başarımlarında da dandik oyunlar, kupon ve kömür harici bir şey kazanamazsın.''achievementler umrumda değil ama istersen sana kına yollayabilirim yazık sana acınacak haldesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 24 Aralık 2011; 4:01:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kızdırmayın gabe abimizi

Mesajları nerenle okduğunu merak ettim cidden, kudurduğum felan yok üstelik sana orjinal oyunu aldırdığıda umrumda değil ne halt ediyosan et.achievement kasmadım hiç sorunum o bile değil mesajları okumadan yazdığın gayet ortada.Gelen oyunları eleştirmeye kalktık ama arı kovanına çomak sokmak oldu bir fanboy grubu eleştirisi çıktı birden.

''steam başarımlarında da dandik oyunlar, kupon ve kömür harici bir şey kazanamazsın.''achievementler umrumda değil ama istersen sana kına yollayabilirim yazık sana acınacak haldesin

• takas mesajları ile konu kirleniyor diyen kişi, yukarıdaki mesajlara ne der acaba? onlar içinde konu açalım bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

takas mesajları ile konu kirleniyor diyen kişi, yukarıdaki mesajlara ne der acaba? onlar içinde konu açalım bence.

onları ben şikayet ediyorum. sağolsun yönetici abilerimiz sabaha birşey bırakmıyorlar bu tartışmalardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.