Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1002. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HRNclk777

arkadaşlar bu kömürleri harcamassak nolucak hala cevap alamadım

her kömür 1 çekiliş bileti (yılbaşından sonra yapılacak dev çekiliş için) elinde ne kadar kömür kalırsa o kadar şansın artıyor çekiliş için.
  • beyler bu kömür kömür takasında tek kömürü nasıl vereceğiz, 2 kömürü de atıyor bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Arcania: Gothic 4 çıktı, takas yapmak isteyen var mı 5 dolarlık herhangi bir oyun olabilir mesela mass effect 1, brink vs..

Bir de Alpha Protocol oyunum var takas için.

Arcania: Gothic 4 ile magicka takası istermisin ?
  • http://resim.donanimhaber.com/m_55878985/tm.htm

Lütfen artık takaslar için şu başlığı kullanın da oyunlar hakkında fikir alışverişi yapalım burdaaaaaaaaaaaaaaaa
  • bu rise of immortalın görevini yapmak için hala zaman var mı yoksa geçti mi? hayır üyelik alamıyorum, kilitlenmiş salak şey. böyle sırf görev için rise of immortal hesabı alan varsa bana bi özelden atabilir mi üye adı ve şifresini girip yapayım hemen görevi. zaten bi daha yüzüne bakmayacağız şu salak oyunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 23 Aralık 2011; 21:24:24 >
  • ghimco problemlerin mi var? yoksa küçükken dikkat çekmeyle ilgili travmatik bir olay mı geçirdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

ghimco problemlerin mi var? yoksa küçükken dikkat çekmeyle ilgili travmatik bir olay mı geçirdin?

Hocam dikkate alınmaya değmezsin lütfen sessizce uzaklaş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

bu rise of immortalın görevini yapmak için hala zaman var mı yoksa geçti mi? hayır üyelik alamıyorum, kilitlenmiş salak şey. böyle sırf görev için rise of immortal hesabı alan varsa bana bi özelden atabilir mi üye adı ve şifresini girip yapayım hemen görevi. zaten bi daha yüzüne bakmayacağız şu salak oyunun.

son güne kadar yapabiliyorsun sanırım ve aklında olsun hemen girip yapayım tarzı bir şey değil uğraştırıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdmeE -- 23 Aralık 2011; 21:27:18 >
  • Bugünkü takas görevini yapabilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

http://resim.donanimhaber.com/m_55878985/tm.htm

Lütfen artık takaslar için şu başlığı kullanın da oyunlar hakkında fikir alışverişi yapalım burdaaaaaaaaaaaaaaaa

Bukadar açtığın başlığın tutulmasını istiyorsan 1. mesaja kim ney takasa sunuyor yazarsın. İnsanlarda daha kolay görülüyor,daha işlevsel diye senin başlığını kullanırlar.Seninde ikide bir oraya yazın ora yazın diye kendini yırtmana gerek kalmaz.

• Hay Allah'ım sabır ver ya!!! Dirt 3 neden kapalı!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Bugünkü takas görevini yapabilen oldu mu?

demin steam i kapatıp açarak denedim oldu :)
  • bugün de hiç doğru düzgün oyun yok....geçen seneyi mumla aratır oldu steam..
    şu ana kadar hayal kırıklığı oldu bende ama umarım düzelir ilerleyen günlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

Bukadar açtığın başlığın tutulmasını istiyorsan 1. mesaja kim ney takasa sunuyor yazarsın. İnsanlarda daha kolay görülüyor,daha işlevsel diye senin başlığını kullanırlar.Seninde ikide bir oraya yazın ora yazın diye kendini yırtmana gerek kalmaz.

Başlık tutulsa bana ne faydası var bıktım şu başlığın altında %33 , % 50 , 5 kömür , 2 kömür tarzı yazılar görmekten amaç burda bilgi paylaşımı . Başlığa indirim var diye geliyorum kömür ve indirim kuponu görüp çıkıyorum .

• Gene Kömür yne kömür
  • quote:

quote:

quote:

Başlık tutulsa bana ne faydası var bıktım şu başlığın altında %33 , % 50 , 5 kömür , 2 kömür tarzı yazılar görmekten amaç burda bilgi paylaşımı . Başlığa indirim var diye geliyorum kömür ve indirim kuponu görüp çıkıyorum .

Yılbaşına kadar ne yaparsan yap kaç ayrı konu açılırsa açılsın bu çılgınlığı durdurmak imkansız. İyisimi oluruna bırakmak

• quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

Achievement Manager nedir?

Achievementların oynanmadan elde edilmesini sağlıyor. Hesabı riske atmaya değmez.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yılbaşına kadar ne yaparsan yap kaç ayrı konu açılırsa açılsın bu çılgınlığı durdurmak imkansız. İyisimi oluruna bırakmak

bburası yine durgun. steam forumda trade yerinde herkes kupona kömüre oyun istiyo bıraktım bakmıyorum

• İndirime giren oyunlar gittikçe güzelleşir diye beklerken tam tersi oluyor. Yine almaya değer bir şey yok.
  • Hala çöp oyunlar, çöp indirimler kömür takas işine döndü indirim yok düzgün.
  • 
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.