Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: azos , Yhe_Belmondo , Dürüstİnsan , Rocha , Darksun80 Daha Az
5 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (5 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.568
Cevap
2.720
Favori
21.295.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Halloween indirimlerinde ilk kez 30 TL altına düşmüştü. Kış indirimlerinde yine düşebilir.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140734031
  • Way out çok konsol bir oyun hikayesi prison break gibi pek orjinal değil ama seslendirmesi,karakterleri ve atmosferi fena değil en kötü tarafı oyunun kısa olması 5 saatte bitirdik arkadaşla uzun yolu seçmemize rağmen.
    Ayrıca oyunu tek kişi oynuyamıyorsun co-op split screen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 29 Kasım 2019; 16:8:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

beyler humble monthly ne zaman yenileniyor ?
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    7 gün 4 saat sonra.
    https://www.humblebundle.com/subscription?hmb_source=navbar
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    bu süre bitiminde direkt yenileniyor mu? Ben bunun bitişini temsil ediyor sadece diye biliyodum. daha önce hiç böyle bir işe girişmedim. güzel bir şeyler çıkarsa almayı düşünüyorum.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    her ayın ilk cuma günü yeni bundle yayınlanıyor, o süre bitince yenisi gelecek.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Benim merak ettiğim forumdan bir arkadaş Shadow of the Tomb Raider'ın önümüzdeki Monthly'de geleceğini yazmıştı. Yeni çıkan Monthly paketlerinde artık gelecek oyunları görebiliyor mu olduk acaba.
    Fikir yürütmüştür .
  • Yok, bildiğin Humble'dan gelmiş ekran görüntüsü paylaşmıştı.
    Bulabilir misin acaba merak ettim . ?
    Enteresan bekleyip görelim .
  • Eyvahh ciddi misin single yok mu? Boşa indirmişim. Akşam oynarım diyordum. Oyunun iki karakter üzerinden ilerlediğini biliyordum ama diğer karakteri yapay zeka yönetiyordur diye tahmin etmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki kişi şart hocam belki ikisinide birlikte oynuyabilirsin yetenekli isen biri controllerdan diğeri klavyeden ama zevkli olcağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 29 Kasım 2019; 17:22:19 >
  • :D yok be hocam sarmaz öyle. Neyse dursun bir kenarda, hanımı kandırırsam onunla oynarım belki. Zaten beş saatmiş iki oturuşta biter.

• Direk 3ten başlıcam hocam ben. Sordum burdaki arkadaşlara herkes 3ten başlayabilirsin dedi. Belki 1-2 yide alırım.1-2 toplamı 7 tl zaten alıveririm nolucak :) ama 3 ten başlarım büyük ihtimalle hemde türkçe😎

• fifa 20 yi pc icin en ucuz nerden alabilirim? cdkeyste 33 dolar english olanı

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Witcher 2 de Türkçe sadece 1. oyunda resmi Türkçe yok ama forumdaki arkadaşlar Türkçe yamasını yaptılar . Ben 1. oyundan başlamanı öneririm .
  • Cdkeys Bf indirimi başlamış.https://www.cdkeys.com/sale
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.