Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
33 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.460
Cevap
2.719
Favori
21.283.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş

• Yarın cdkeys indirimleri başlayacak. Zaman sayacı koyup iyice beklenti oluşturdular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox gamepass ultimate ocak sonuna kadar indirimli 6 tl olacakmış diye okumuştum bir yerde dogrumu acaba.ocak da yeni hesaptan bi 3 ay daha patlatırız

hayran kaldım sisteme ya 6 tl verip 3 ay rage 2 metro exodus oynamak şahane
  • beyler humble monthly ne zaman yenileniyor ?
  • RDR 2 sürpriz bir fiyatla steame gelme ihtimali var mı yoksa 400 tl dayayacaklar mı yine ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 28 Kasım 2019; 23:45:5 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    sanmam. indirimlere şimdiden başladılar. 299 liradan giriş yapar steamde
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum hadi inşallah. Yılbaşı indirimlerinde 250 TL altına da inerse çok iyi olur o zaman kesin alırım. Bu yılbaşı indirimlerinde güzel indirimler bekliyorum ama bakalım ne olacak.
  • Rdr2yi PC’ye almamak için zor tutuyorum kendimi 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar witcher hiç oynamadım. Steam de witcher 3 game of the years paketiyle birlikte 20 tl bide trilogy var 1. Ve 2. oyunlar olmak üzere oda 20 tl hangisini alayım sizce? 1. ve 2. Oyunlar çok gerekli değilse GOTY paketinimi alsam direk ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Bende meraklandım bakalım neler gelecek.Bu arada siz Wolfenstein II: The New Colossus almak istiyordunuz.Bazı key satan sitelerde 50-55 civarı fiyatlandırma mevcut.Ama ekstra ücret de kesiyor bu yerler.Güven meselesi zamanında gündeme gelmişti.
    https://www.eneba.com/steam-wolfenstein-ii-the-new-colossus-uncut-steam-key-global
    https://www.g2a.com/search?query=Wolfenstein%2BII%3A%2BThe%2BNew%2BColossus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Kasım 2019; 0:14:6 >

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Witcher3 GOTY al. Pişman olursun sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Arkadaşlar witcher hiç oynamadım. Steam de witcher 3 game of the years paketiyle birlikte 20 tl bide trilogy var 1. Ve 2. oyunlar olmak üzere oda 20 tl hangisini alayım sizce? 1. ve 2. Oyunlar çok gerekli değilse GOTY paketinimi alsam direk ne dersiniz?
    Ben bu tür oyunlardan çok sıkılan birisi olarak 3. oyunu aşırı zevk alarak oynadım. İlk 2-3 saat çok sevmedim ama sonra aşırı içine çekti. Türden çok haz etmeyen birisi değilsen 2. oyun da sarar ki ben bile yarısından fazlasını oynadım. İlk oyun için birşey diyemem. 3. oyun dlcleriyle beraber kesinlikle oynanması gereken bir oyun. Dlcleri de resmen ayrı bir oyun gibi.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    bilgennyk hocam 1,2 boşver GOTY yeterli diyosun. Türkçe dil desteğide var ayrıca.

Greggs hocam bende kararsız kaldım 1,2 yi oynamazsam acaba anlamaz mıyım diye ama herkes GOTY al geç diyo zaten. Zaten türkçeside var gayet güzel bir şekilde içine çeker beni umarım.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ok zehirli, yapmayın.

• AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    https://oynasana.com/collections/ea-oyunlari/products/battlefield-1
    https://www.mmoga.com/EA-Games/Battlefield-1-Titanfall-2-Ultimate-Bundle.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 29 Kasım 2019; 1:22:52 >
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Neden hocam noldu :)

• Arkadaşlar sniper ghost warrior 3 alıp oynayan var mı. Bir ara teknik ve optimizasyon sıkıntıları vs var diye okumuştum. Hani istek listemdeki hiç bir oyunun fiyatı da doğru düzgün deşmedi bu oyunu mu alıp oynasam dedim. Son zamanlarda alıp oynayan varsa yorumlarsa çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-5993D5759 G kullanıcısına yanıt
    xbox one s controller ve logitech f310 var bende de. zaman zaman programa girişte sıkıntı olabiliyordu. ds bağlı değil falan diyordu ps now. ama bendeki kontrolcülerin bağlantısını kesip tekrar bağlayınca çalışıyordu. 1-2 defa oldu bu, sebebini çözemedim açıkçası. oyun içinde ise herhangi bir sıkıntı olmadı.

geç cevap için özür ayrıca :)
  • Origin access im aktif olmuş bugün. Tam da BF 5 almamın ardından olması tesadüf mü?
  • Steam'de 8tl var bana bende olmuyan güzel bir oyun önerin anime,2d,platform,cartoon,board game,click&find,leş konsol port harici herşey olabilir mass effect almayıda düşünmüyorum ona göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 29 Kasım 2019; 10:13:47 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.