Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saner08 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bende 44,99 TL gözüküyor. Daha önce satın aldığım için mi acaba? Bir defa mı yararlanabiliyoruz bu indirimden?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye özel fiyatlandırma devam ediyor. Gears 5 gibi bu da aynı fiyatta kalır. Helal olsun adamlara daha iyi yerlere gelirler umarım. Tek eksik olan şey oyun yelpazesi. Yeni nesilde aşılır bu eksiklik umarım.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun sizede hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Kasım 2019; 0:54:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha lan microsoft gercek yerel fiyatlandirma politikasi uyguluyor helal

gecen gun rus vpniyle 230 liraya rdr2 alinca birden 61 liraya halo mcc gormek iyice garip oldu kendimi birden 2008e donmus hissetim
  • pc / konsol / pc + konsol game pass için eklenecek oyunlar bu şekilde :

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Inside Xbox Ever - Live from X019 in London etkinliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Kasım 2019; 0:56:34 >

• Xbox Gamepass PC tarafına eklenecek oyunların listesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Kasım 2019; 0:58:52 >
  • 3 aylık 5.90₺ kampanyası kalkan var mı? 15 dakika ile kaçırdık mı yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp!deR -- 15 Kasım 2019; 1:0:43 >
  • Shadow of the Tomb Raider yine yok. Su oyunu beleşe getirip bir türlü oynayamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halo: The Master Chief Collection 61 TL aldım geçtim.Daha önce hiçbir HALO oyununu oynamamış biri olarak merak ve heyecan içindeyim Bakalım nasılmış
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Konsol tarafında ekli nornalde PC tarafina eklemiyor adamlar ilginç. Artik steam indirimlerine bakıcaz başka çare yok. 80 liraya inmişti en son ben 50-60₺ ye bekliyorum sonbahar veya kış indirimlerinde

• Halo Gamepass'e geliyor zaten neden satın alıyorsunuz, kaçırdığım birşey mi var?

• Wasteland 3 de 219 dan açılmış ön siparişe.19 Mayıs 2020 çıkış tarihi .

https://store.steampowered.com/app/719040/Wasteland_3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Kasım 2019; 1:19:23 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam kacirdiginiz bir sey yok. Sadece biz steam kullanicilari olarak uyelik sistemlerine kucuk bir miktar para vererek oyunlari kiralamak yerine sirf steam kutuphanesinde gozuksun diye (bir nevi sahip olma icgudusu) satin aliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Master chief collection 40 euro bandından çıkış yapmış steamde ama bizde 61 tl fiyatta bir hata olabilir gibi olmayabilir de
    Adamlar 60 Dolarlık Gears 5'i de 90 küsüre sattılar. Yani Steam'in 1,5 TL'lik kuruyla satış yapıyorlar bize. Hata falan yok yani kısacası. Microsoft adamlık dersi veriyor.
  • Bu game pass indirimi ne zamana kadar devam eder acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Halo Gamepass'e geliyor zaten neden satın alıyorsunuz, kaçırdığım birşey mi var?
    İlk kez üye olmayanlara gamepass 30 lira. Tüm halo oyunları aynı anda çıkmayacak aralık 3de halo reach ile başlayacak. Her oyun için 30 liraya üyelik alacağıma steamden 60 liraya komple paketi alır, istediğim zaman oynarım.
  • Arkadaşlar bu xbox beta uygulaması gayet düzgün çalışan var mı yoksa benim sistem mi tamamen bozuk ? Hiç bi şekilde düzgünce çalıştıramıyorum ben bu uygulamayı. İndirme yapmaya çalışıyorum 20kbps'le yapıyo sürekli donuyor veya açılmıyor windows orjinal sahte de değil bu nedir yahu..
  • Doom. D kullanıcısına yanıt
    Şu an 53 gün kaldığı yazıyor. 6-7 Ocak gibi falan biter muhtemelen üç aylık paket indirimi. Bir aylığın tarihi yazmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Çok da sahip olma değil ben süresiz kiralama olarak bakıyorum bu olaya. Steam gümlediği anda oyunlara girilmiyor sonuçta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xbox Game Pass'e mod desteği gelecek deniliyordu. Hala gelmedi mi? Mağazasındaki oyunlara Türkçe yama yükleyip oynamak iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Çok da sahip olma değil ben süresiz kiralama olarak bakıyorum bu olaya. Steam gümlediği anda oyunlara girilmiyor sonuçta.
    Offline giriliyor hocam.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.