Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kaya4136 , İhsanblack02 , BJKBLADE Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    En son martta almışım. Epostaya gelen mailde ki linke tıklayınca, tekrar doğrulama istiyordu eposta veya sms'le. Gelen epostanıza bakın, sistem değişmemişse doğrulama yapmanız gerekiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Rainbow Six® Siege alınır mı beyler 40 liraya?
    Bu soru gelmişken ben de şunu sorayım: 60 liralık paket ile arasındaki fark nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

En son martta almışım. Epostaya gelen mailde ki linke tıklayınca, tekrar doğrulama istiyordu eposta veya sms'le. Gelen epostanıza bakın, sistem değişmemişse doğrulama yapmanız gerekiyordur.
    Hocam dediğinizi de yapmıştım ancak gelmemişti. Mail attığım gibi geri dönüş yaptılar ve kodu yolladılar. Bilmiyorum artık unuttular mı ne oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Uzun süredir istek listemdeydi şimdi aldım DLC leri ile beraber. Strateji oyunlarını severim şimdi indirdim biraz oynayayım yorumumu yazarım.
    Beklemedeyim.
  • Ride 2 nasıl beyler tavsiye eder misiniz ?
  • geforce now

geforce now bir stream servistir. Oyunlar 2080 ekran kartlı bir makinede çalıştırılır. Görüntüsü sizin pcye gönderilir.

İyi yanlarI:

1. Pcnize oyun kurulmaz. Oyunlar çok hızlı açılır. Yaklaşık 258gb ssd verirler.
    2. steam, epic, uplay ... hesaplarınızı eklerseniz içindeki oyunları oynarsınız.
    3. İstanbul ve çevre illerde iseniz ve 35mbit fiber varsa sorunsuz oynarsınız.
    4. Single oyunlarda normal şartlarda hiç bir gecikme yaşamazsınız.
    5. Bugün ana menüye steam simgesi geldi. Böylece çalışan tüm oyunları steam menusunde topluca görüyoruz.
    6. Steamden kayıtları alıyor.
    7. Fullhd, full grafik ayarları ile çalışır.
    8. fortnite, apex gibi oyunlar çok çok iyi çalışır ve oynanır.
    9. Kasım ayında bir çok kişide full uplay+ üyeliği ücretsiz olacak. Burada oynayabileceğiz.
    10. Hafta sonları 2-3 günlüğüne ücretsiz denemeye açılan oyunları oynayabilirsiniz. Örneğin bu hafta sonu division 2 oynadık.

Kötü yanları:

1. Herkese üyelik vermiyorlar.
    2. steam, epic tüm oyunlar değil son ve güncel oyunların bazıları çalışır.
    3. Düşük hızda veya aynı evde dosya çeken, video çeken varsa görüntü bozulur.
    4. Tüm oyunlar yok.
    5. Türkçe yama, trainer yüklenemez.

Yanlışlar varsa affola. Yazarsanız düzeltirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 23 Ekim 2019; 23:2:7 >

• hauntblast1 kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam key
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Hocam bu yükseltme işi nasıl oluyor? Rockstar üzerinden Special Edition aldım ve çözemedim. Nasıl Ultimate Edition'a yükseltiyoruz çünkü her ikisi de var gözüküyor.

Alıntıları Göster
    bunu bende merak ediyorum
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    1. Yıl Operatörleri 60 TL lik paketle geliyor, almak zorunda değilsiniz ama 8 operatör için o fark değer bence(oyun oynayarak da açılıyor). Oyun zaman istiyor, Haritaları öğrenmek ve operatör açmak (çıkışında bulunan oplar kolay - sezon opları zor). Önceki yorumlarda 3-4 saat oynarım değer mi yazan vardı, öğrenene kadar oyuna sinir olacaksınız. Normal koş koş bir fps değil, taktiksel. 100 saat civarında ancak harita rotasyonunu öğrenirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Hudson51 kullanıcısına yanıt
    299'a special, 379'a ultimate olarak satılıyor ekstra birşey yapmıyorsunuz. normalde standart 299 tl, special 379, ultimate 449 tl. rgs'de standart yok o yüzden şuan, aynı fiyata special var.
  • 5 yılda bir çıkan iki oyun için Rgs ile uğraşılmaz, şifresini falan unutursun, hesabın çalınır, sunucuları yavaş olur vs.
    Steam'ı bekleyeceğim ben, ya da sağlam bir indirim alacaksa Epic'ten de alabilirim. Ya da hiç de almayabilirim fiyatı epey pahalı çünkü. Hiçbir oyun 300-400 tl etmiyor, etmez.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Mail attım attığım gibi cevap verdiler ve geldi hocam
  • Rainbow six Uplay store da niye indirimde değil acaba ? %60 indirim diyor kendi sayfasında, satın almaya gelince 89 TL gözüküyor hala.
  • Kesinlikle katılıyorum, 300 TL fahiş bir fiyat evet oyun çok güzel , ilki de çok güzeldi fakat gerek yok . Zaten indirime de girecek ben de steami hatta bahar indirimini bekleyeceğim acelesi yok ,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acofaco

1. Yıl Operatörleri 60 TL lik paketle geliyor, almak zorunda değilsiniz ama 8 operatör için o fark değer bence(oyun oynayarak da açılıyor). Oyun zaman istiyor, Haritaları öğrenmek ve operatör açmak (çıkışında bulunan oplar kolay - sezon opları zor). Önceki yorumlarda 3-4 saat oynarım değer mi yazan vardı, öğrenene kadar oyuna sinir olacaksınız. Normal koş koş bir fps değil, taktiksel. 100 saat civarında ancak harita rotasyonunu öğrenirsiniz.
    Season Pass olayı var mı hocam bunda Division'daki mantık?
    Oyunun ömrü nasıl sizce daha oynanır mı bi kaç sene daha?
  • Steam'da yaz aylarındaki Grand Prix etkinliğinde oyunlar indirime giriyor mu?

Aslında tam anlayamadım nasıl bi etkinlik bu? Katılmış olanların görüşlerini merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet giriyor. Yaz ve Kış indirimlerinden bahsediyorsanız onların tarihleri aşağı yukarı aynı dönemde olur. Hemen hemen bütün oyunlar indirime girer. Eskiden % olarak daha yüksek indirime giriyordu ancak şimdiki indirim, normal dönemlerde giren indirimlerle hemen hemen aynı. Bazı oyunlar daha fazla indirim alabiliyor ama sayısı az.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    O etkinlikte oyunlar aldıkça Steam XP falan veriyor sanırım? bazı arkadaşlar etkinlikten ücretsiz oyun kazandım diyor bu iş nasıl oluyor?
  • Şöyle, o dönem istek listesine en çok istediğin 3 oyunu ekliyordun. Grand Prix'te yanlış hatırlamıyorsam 5 yarışçı vardı. bir gruba katılıp o grubu destekliyordun. aldığın oyunlar vs. sana ekstra hızlandırma imkanı sunuyordu. Her gün bir şeyler kazanıyordun ama bunlar oyun veya indirim değil. puan gibi şeyler. bunlarla kimisi 10 tl indirim aldı kimisi hesabının leveli yükseltti. etkinlik sona erdiğinde de belli kurallar vardı. birinci yarışçının grubundaki x kişiye istek listesindeki 3 oyundan biri, 2. yarışçının grubundaki y kişiye istek listesindeki oyunlardan biri gibi şeyler vardı. burada x ve y sayı. 500 veya 1000 falandı sanırım tam hatırlamıyorum. ama her sene değişiyor etkinlik. tekrar olmaz büyük ihtimalle çünkü başlarda bug vardı sıkıntılar oldu biraz.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Gelecek baharda nasıl olacak göreceğiz bakalım kazançlı etkinlik olur umarım.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.