Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roman_Gladius Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
238.148
Cevap
1.790
Favori
10.812.862
Tıklama
Giriş
    4679 Mesaj
    Konudaki iki gruptan da rahatsızım.
    Birinci grup bir konuyu gereksizce uzatanlar; ikinci grup konuya hiçbir katkı sunmayıp sırf laf sokmak için pusuda bekleyenler.
    Konuya elimden geldiğince katkı sunmaya çalışıyorum, arada bir oyunlarla ilgili muhabbet de ediyorum, bir bakıyorum pusudaki arkadaş hemen çıkıyor ayar vermek için. Birileri de sırf birileri birşey desin de laf dalaşına gireyim modunda konuyu provoke etmek için aynı muhabbeti sayfalarca sürdürüyor. Azıcık saygı lütfen. Sırf yüz yüze bakmıyorsunuz diye klavye üzerinden hakaret edince alfa erkek olmuyorsunuz. İşin aslı klavyeden hakaret edenlerdir ezik olanlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Birinci grup bir konuyu gereksizce uzatanlar; ikinci grup konuya hiçbir katkı sunmayıp sırf laf sokmak için pusuda bekleyenler.
    Konuya elimden geldiğince katkı sunmaya çalışıyorum, arada bir oyunlarla ilgili muhabbet de ediyorum, bir bakıyorum pusudaki arkadaş hemen çıkıyor ayar vermek için. Birileri de sırf birileri birşey desin de laf dalaşına gireyim modunda konuyu provoke etmek için aynı muhabbeti sayfalarca sürdürüyor. Azıcık saygı lütfen. Sırf yüz yüze bakmıyorsunuz diye klavye üzerinden hakaret edince alfa erkek olmuyorsunuz. İşin aslı klavyeden hakaret edenlerdir ezik olanlar.
    O biraz da sanal bir ortam olmasından bence. Dışarda tanışsalar steam id takas edecek adamlar burada kavga ediyorlar.

Steam

2008 üyesi.

• Emekli Yönetici
    7422 Mesaj
    Humble Monthly | #47 Eylül - #48 Ekim

Bu Ayın Başta Açıklanan Oyunu
    https://www.humblebundle.com/monthly

Tablo ve dahası:
    https://steamcommunity.com/groups/DHGrup#announcements/detail/1609396439708824740
    Monitör: MSI Optix MAG271CQR (Curved 27" 2K 144Hz 1ms)
  • Yarbay
    2434 Mesaj
    Dead Cells Xbox Gamepass e eklenmiş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mustang_88

Gears 4 ü bitiremediğim için 5'e başlayamadım ama videolardan aynı 4 gibi geldi bana yenilik falan göremedim, inşallah yanılıyorumdur, oynayan fark gören var mı?
    kingdom come d. gamepass ike konsolda oynasam türkçe altyazılı mı acaba, steamde türkçe var diyor? Deneyen var mı ?
    Çok fark var. Geow4den her konuda 2 gömlek üstün bir oyun olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
  • Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

O biraz da sanal bir ortam olmasından bence. Dışarda tanışsalar steam id takas edecek adamlar burada kavga ediyorlar.

Alıntıları Göster
    steam id takası nasıl oluyor hocam

Geçen ay baya güzel oyunlar vermişler, alsaydım keşke
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ota boka her yerde her şeye karışıyorun hayırdır ya ortak mısın foruma bilader ? Diktatör ruhlu falan mısın birilerinden öğrendin ? Millet gears 5 konuşur burda yeri gelir gamepass konuşur, yeri gelir witcher muhabbeti döner. Ali kıran baş kesen misin ? Seçerek parayla mı gönderdiler seni buraya ? Laf olsun torba dolsun herkese ahkam kesiyorsun hiçbir cacık yaptığın yok bilgiç kesildiniz milletin başına.

Yürü git reddit game deals kısmından indirimleri takip et. Diktatörlük efelik taslama.
    The Balance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaş eklemek için. URL'in sonundaki kısım id oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sarah Kerrigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam

2008 üyesi.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bu konuda çoğu kez indirim haberi paylaştım. Bilgilendirmeler yaptım oyunlar hakkında.

Bir gün sırf kullanıcı adından dolayı şahsına uygunsuz ithamlarda bulunan kişileri görmezden mi gelirsin yoksa hakaret yolunu mu seçersin ? Herkesin bir sabır sınırı var.

Mantıklı cevap vereceksen tartışırım.

Adın çıkmış ahlaksıza, terbiyesize, saygısıza yok şuna buna diyip geçiştireceksen yazdığın mesajın bir anlamı yok sadece gösteriş için yazdın diye düşünürüm.

Steam konusunda tartışacak değilim diye bir cevap kabul etmiyorum.

Çamur at izi kalsın durumlarına gelemem.

Konudan birkaç kişi bilir nasıl bir kişiliğe sahip olduğumu (isim belirtmeme gerek yok).
    |
    |

• Emekli Yönetici
    7422 Mesaj
    Konu çok dağılıyor bu duruma ortak olmayalım arkadaşlar.
    |
    |
    Monitör: MSI Optix MAG271CQR (Curved 27" 2K 144Hz 1ms)
  • Yarbay
    5494 Mesaj
    South Park: The Fractured But Whole -90 ile 30,90₺
    https://store.steampowered.com/app/488790/South_Park_The_Fractured_But_Whole/

South Park™: The Stick of Truth™ -80% ile 30,80₺
    https://store.steampowered.com/app/213670/South_Park_The_Stick_of_Truth/

Her iki oyunun olduğu paket ise -88 ile 55,53₺
    https://store.steampowered.com/bundle/6115/Bundle_South_Park__The_Stick_of_Truth__The_Fractured_but_Whole/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Eylül 2019; 10:20:31 >
    |
    |

• Yarbay
    4679 Mesaj

Konuya hiçbir katkın yok durup durup ahkam kesiyorsun. Burası da canın sıkılınca insanlara ayar vereceğin yer değil. Çok istiyorsan şikayet butonunu kullanırsın. Ama amacın laf sokmak olduğu için işine gelmez bu dediğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 7 Eylül 2019; 10:33:44 >
    |
    |

Evet burası ahır değil senin yerin de burası değil, ahırına dön bir an evvel.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Neredeyse her oyuna bir ana konu açılıyor haliyle burada oyunla ilgili belli mesaj anlaşılabilir ancak oyunun ana konusu kıvamına dönünce çok mantıklı olmuyor düşüncesindeyim ben de.
    Buna ben de katılıyorum. Tamam Gears 5 yılın beklenen oyunlarından, fakat muhabbetler çok uzuyor. Gerçekten kampanya olan mesajlar arada kaynıyor böyle zamanlarda

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Bu konuda bu gozler klima btularini kapistiranlari gordu. O yuzden cok yadirgamiyorum. Hele ki Gears5 konusunda. Cunku 3 gun onceye kadar ana konusu bile yoktu oyunun pc Bir diger merak ettigim bu konuda sikayet edilmis mesajlar hemen siliniyorken Turkce Yama tarafinda anca 3-5 gun sonra islem yapiliyor. Neyse bunlar hep indirimsizlikten, millet nereye saracagini sasiriyor.

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bu konuda bu gozler klima btularini kapistiranlari gordu. O yuzden cok yadirgamiyorum. Hele ki Gears5 konusunda. Cunku 3 gun onceye kadar ana konusu bile yoktu oyunun pc Bir diger merak ettigim bu konuda sikayet edilmis mesajlar hemen siliniyorken Turkce Yama tarafinda anca 3-5 gun sonra islem yapiliyor. Neyse bunlar hep indirimsizlikten, millet nereye saracagini sasiriyor.
    yok artık konu klima btu'larına nasıl geldi

• Yarbay
    4526 Mesaj

Dijital İndirme Kampanyaları konusu altında her mesajda mutlaka indirim bilgisi verilecek diye bir kural mı var sanki anlamıyorum. Alt alta 3-5 mesajda indirim verilir ardından bir muhabbet döner sonra kesilir.

10 senedir hep böyle ilerliyor zaten. Konu çok dağıldığında insanlar bir şekilde uyarıyor zaten veya konuyu kesiyorlar. Başlık indirim ve oyunlar olunca haliyle insanlar indirim alan oyunun kendisiyle ilgili bir konuşma
    içine de girebilirler bundan doğal ne var. Oyun kısmında kendi başlıkları burası kadar aktif değil hemen cevap alamayabilirsiniz. Burası daha aktif olduğu için ara sıra başka konular da dönebilir. Sorular sorulabilir.

Bu kadar baskıcı kontrol etme çabası nerden doğuyor anlamıyorum. Bir bakıyorsun adam oyunun grafiklerini eleştirmeyin mesajınızı görmek istemiyorum diyor bi bakıyorsun Gears 5 hakkında konuşmayın. Senden izin mi alacağız sana mı soracağız ? Olduk olacak foruma giriş için ücret talep et. Rahatsız oluyorsan blokla geç gelip ne yazıyorsun. Madem öyle sen indirim mesajı paylaş veya başka bir katkı sun.

Anatoly Dyatlov gibi tutturmuş santralin gücünü azaltın. ( Ayrıca insanların indirim dışında oyunla ve bazı diğer konularla alakalı konuşması her zaman ilgi çekici bilmediğim faydalı bir çok şey de öğrenebildim bugüne kadar bunu kısıtlamanın ne gereği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 7 Eylül 2019; 13:19:0 >
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9957 Mesaj

Niye uzatıyorsunuz ki? Ortalıkta kıyamet koparacak ne oluyor?

Özür dilerim ama ne olur uzatmayın yahu. Neden 2 defa cevap vermeye çalışıyorsunuz? Önceki cevabınız yeterince açık olmadı mı? Konu kirlenmesin diye sildim yorumları hala açıklama yapıyorsunuz.

Benim kimseye sürekli laf sokma gibi niyetim yok. Ben bu konuya arada girer güzel indirim var mı diye bakarım oyun muhabbeti olur katılırım ama spesifik olarak sadece bir oyunun üstünden gidilmesi hoş olmuyor çünkü insanlar buraya girerken indirim var mı diye bakıyorlar. Belki çok güzel bir indirim yazılmıştır arada kaynayacak zira herkes tek tek yorumlara bakacak değil.

Siz bundan razıysanız benim için sıkıntı yok ben sağdan soldan indirimleri bir yolla görmeye çalışırım. Reddit bile tek başına yeterli yani.

Bende epeydir buradayım ama bu kadar abartıldığını görmedim veya kaçırdım. Zira belirli sayfalarda ki yorumlar sırf Gears 5 ile alakalı.

m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,669
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.