Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Blackdik , pphammer , özggür , agms91 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 43 Misafir (3 Mobil) - 42 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.729
Cevap
2.721
Favori
21.316.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Cholo

Eskisi kalkmış ama link üzerinden ulaşılabiliyor. Yine de steam üzerinden indirime sokulmuyor sanırım eski oyun. Special Edition ile normal versiyonun grafik ve 1-2 dlc harici farkı yok sanırım. Sizce değer mi 40 küsür lira fazla vermeye?

Ayrıca hi2games’te sadece Special Edition görünüyor 42,25 ₺’ye.
    Evet daha indirime girmiyor eski oyun ve dlcleri kapsamıyor legendary editionu da kaldırdılar ayrı ayrı dlc satıyor ki tamamen Special satılsın

40 lira verebilecek durumdaysanız kesinlikle Special alın fiyat ve içerik olarak çok daha mantıklı malum

Eski versiyonun linkini bırakıyorum;

https://www.hi2games.com/stm-the-elder-scrolls-v-skyrim.html

Tamamiyle sizin kararınıza kalmış eskisini oynayınca bir şey değişmeyecek sonuçta hattaha ben de eskisini almayı düşünüyorum modlaması daha kolay diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 27 Haziran 2019; 5:20:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    İndirime girmesini beklemeyin her an kalkabilir oyun. Guardians of the Galaxy kalktı geçenlerde.
  • Dying Light'ın hangi paketini almak daha mantıklı olur? Enhanced Edition ile diğeri arasında season pass farkı var ama season pass ile daha fazla içerik gelecek mi oyuna bilmiyorum...
  • Rainbox Six
    Pubg
    Dying Light Enhanced Edition
    Modern Warfare 2

yi yüzde 45 indirim ile 88 liraya aldım. 2 de oyun hediye etti arkadaş.

Benim için karlı geçti bu dönem. Bu bug dan yararlanıp xp kasanlar oyun satıyor şimdi uygun fiyata.
    Olası bir revoke durumunda da para iadesi garantisi verdi arkadaş. Baya referansı var. Temiz iş oldu.
  • GTA 5 Premium Online sürümü ile normal GTA 5 arasındaki fark, fiyat farkına değer mi? Özellikle multiplayer için soruyorum? Arkadaş premium sürümünü aldı ben normal alsam sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 27 Haziran 2019; 8:43:46 >
  • Steam de büyük kampanya başlıyor. İndirimleri beğenmeyen bizlere indirimleri sindirelim diye Soda hediye edilecek. Yapmamız gereken istediğimiz ama beklediğimiz kadar indirim almayan bir oyunu satın almak. Not özel olarak belirtirsek yanında bir dilim limon da gönderilecek

Steam'e olan sinirden kafayı yedim. Yanız çiğ yemeyin tadı bek güzel olmuyor. Izgara veya fırında yemeniz tavsiye olunur
  • Aga bu nedir ya komedi. Millet bunu mu bekledi şimdi
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Mantıklı diyorsanız onu alayım. Bu siteden daha önce alışveriş yapmadım.

Evet special edition’ın yorumlarında zor modlanıyor yazmışlar. Daha fazla para verip bir de modlarken uğraşmayalım diye düşündüm biraz da o yüzden karar veremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir beklentim yok zaten 2016’dan beri indirim almamış. Special Edition’ın zor modlandığından bahsetmişler. Bu konudaki fikriniz nedir eğer oyuna sahipseniz?

• Cholo kullanıcısına yanıt
    Batman'i soran arkadaş yazmıştım da yanlış alıntıladınız sanırım. Skyrim için soruyorsanız ben normal oyuna 60'dan fazla mod yaptım sıkıntı yaşamadım ama Special Edition hakkında bir bilgim yok.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yeni başlayan diye bir şey yok. Eu4'ü alırsın zamanla öğrenirsin. Ama bir oynayış çok çok uzun sürüyor. Hoi4'te bile 1940'a gelene kadar 2 saat sürüyor. Kaldı ki 1940'tan sonrası zulüm. Çok çok yavaşlıyor.

İkiside kıyaslanacak oyunlar değil bu arada bence. Diplomasi diyorsun o zaman EU4(DLCleri unutma.).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Evet öyle olmuş kusura bakmayın :/ Benim steam nickim de gwynbleidd olunca dalgınlığıma gelmiş

• Son 80 TL kaldı oyun önerecek var mı 👌

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 27 Haziran 2019; 9:30:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tosbağa Yoshi

Bonus Genç kartım var ancak bonus flaş uygulamasında 30 lira alışverişe 15 lira bonus kampanyası gözüküyor sadece.

Uygulamada gözükmediği halde aşağıdaki bağlantıdaki kampanyaya katılabilen var mı acaba?
    https://www.bonus.com.tr/kampanya1?
    Kisiye ozel bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    Çok geniş tutmuşsunuz yelpazeyi
    Herneyse öneri olarak dragon age origins , dark souls serisi , slay the spire, salt and sanctuary , fable anniversary , darkest dungeon , metro serisi , bioshock serisi , risen , shadow tactics .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiivii kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ♥️

• Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Müşteri bazlı bir kampanya sanırım , ben 40 tl kazandım. Sen de ne gözüküyorsa onu uygula bonus olarak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Yok öyle bir beklentim yok zaten 2016’dan beri indirim almamış. Special Edition’ın zor modlandığından bahsetmişler. Bu konudaki fikriniz nedir eğer oyuna sahipseniz?
    Ben special edition'a 20-25 tane mod uyguladım dostum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Aşağıdakini almanız yeterli olacaktır. 56 TL'lik pakette ekstra araç ve player skinleri var. Gereksiz yani.
    https://store.steampowered.com/sub/88801/
  • quote:

Orijinalden alıntı: eKsTazi

Rise of the Tomb Raider'ı oynamayan varsa kesinlikle kaçırmasın tavuk döner fiyatına oyun
    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ile Season Pass arasındaki farkı biliyor musun ? hangisi daha mantıklı ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.