Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Banzai! , altunuz , phalantan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.014
Cevap
2.712
Favori
21.221.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 7 hızlandırmam var gösteriyor basamıyorum ne yapmam lazım sizde de öyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper Elite 4 - 17,80 tl
    Payday 2 - 4,62 tl
    Rust 14,25 tl

Bunlar dikkatimi çeken indirimler. Alacağım gibi duruyor. Özellikle Siniper Elite'in bu denli ucuz olmasına şaşırdım. SOnuçta 2017 çıkışlı bir oyun.
  • payday 2 ultimate 10 tl gördüm alacaktım 30 tl olmuş
  • Rise of the Tomb Raider'ı oynamayan varsa kesinlikle kaçırmasın tavuk döner fiyatına oyun
  • İndirimler o kadar kötü ki konu ikinci günde öldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: eKsTazi

Rise of the Tomb Raider'ı oynamayan varsa kesinlikle kaçırmasın tavuk döner fiyatına oyun
    Yanında patatesi ve colası yoksa sizin orada palıymış tavuk döner. Bizim burada yanında patates ve cola ile ancak 12.50 TL yapıyor.
  • Batman: The Enemy Within - The Telltale Series oyunu indirime girmez mi arkadaşlar? Almayı planlıyordum ama indirime girmemiş hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yanında patatesi ve colası yoksa sizin orada palıymış tavuk döner. Bizim burada yanında patates ve cola ile ancak 12.50 TL yapıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam o ucuzlukta tavuk döner? Tavuk koyuyorlar değil mi?
  • Lütfen gidin bir döner fırsatları başlığı açıp oradan devam edin. Steam'in olmayan indirimlerini takip edemiyorum. Bizim tavşan da kaplumbağanın gerisinde kaldı zaten, moralim çok bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 27 Haziran 2019; 1:13:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Lütfen gidin bir döner fırsatları başlığı açıp oradan devam edin. Steam'in olmayan indirimlerini takip edemiyorum. Bizim tavşan da kaplumbağanın gerisinde kaldı zaten, moralim çok bozuk.
    Hocam o tavşanı kesecem zaten, resmen domuzlarla rakip olduk. Oyun kazanmayı falan geçtim artık, şeref meselesi artık
  • Europa universalis 4 mü hearts of iron 4 mü?

Strateji türüne yeni başlıyorum. Daha çok diplomasi ağırlıklı bir oyun oynamak istiyorum ama eu4 yeni başlayanlar için ağır diyorlar doğru mu?

Hangisini alayım?

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Çoğu satıcıdan %30 indirimle alırsan döner ayran ediyo
  • Ohoooo muhabbete bak iyice yemeğe kaydı.

Tamda patates kızartması colaya denk gelmesi ne güzel.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    bende çok anlamıyorum ama yerinde olsam eu4 alirdim
    araştırmalarıma göre en önemli dlclerin olduğu paket şu 50 tl küsürlük olan empire founder pakedi başlangıç için ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 27 Haziran 2019; 1:59:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Europa universalis 4 mü hearts of iron 4 mü?

Strateji türüne yeni başlıyorum. Daha çok diplomasi ağırlıklı bir oyun oynamak istiyorum ama eu4 yeni başlayanlar için ağır diyorlar doğru mu?

Hangisini alayım?
    Yeni başlayacağın için ve kolay olması bakımından ben HOİ4 diyorum. Lakin eğer kendine güveniyorsan, tabikide EU4. Sebebini açıklayayım öncelikle: Hoi4 , EU4 kadar geniş ülke fikirlerine (idealarına) sahip bir oyun değil. Bu sebeple HOİ4 teki focus bölümünden hemen olayı kavrayıp ülkeyi kalkındırabilir, İnşaat bölümünden de destek alarak ülkenin asker sayısına dengeli veya fazla bir şekilde askerini arttırabilirsin. Ama maalesef ki EU4 için bunları söylemek zor. Başka bir basit örnekle: HOİ4 de ticaret olayı çok basit. Yapman gereken tek şey ülkenin askeri ihtiyacını karşılayamadığın gereçleri başka ülkelerden temin edebiliyorsun. Aynı vakit diğer bir ülkede senden de ihtiyacını karşılayabilir. ama EU4 de ise olay hiç öyle değil. Aynı tarihteki gibi ticaret yollarının önemi çok büyük. Bunun önemlerini yazarsam destan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

bende çok anlamıyorum ama yerinde olsam eu4 alirdim
    araştırmalarıma göre en önemli dlclerin olduğu paket şu 50 tl küsürlük olan empire founder pakedi başlangıç için ideal
    Katılıyorum. EU4 alacak varsa mutlaka bu paketten yararlansınlar. Oyunu çeşitlendiren ve kolaylaştıran DLC'lerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Europa universalis 4 mü hearts of iron 4 mü?

Hangisini alayım?
    2'si de zor oyunlardır. İyi zaman ister, ders çalışır gibi açıp videoda izlersin yazı da okursun oyunu anlamak için. Üstüne full dlc almak gerektiği kanaatindeyim. Basit olsun vurayım kırayım dersen Total War oyna.
  • Uzak ara en kötü yaz indirimleri sanıyorum bu oldu 10 yıl içinde. Şartlar değişmeye başlıyor gibi. Özellikle indie kategoride oranlar geçmiş yıllara göre az hatta bazıları indirime girmek dahi istememiş.

Epic gamesin rekabetçi politikalarına steam cevap verememiş gibi duruyor. Oyun geliştiricilerinden aldığı payla ilgili sıkıntı sürüyor olmalı. Epice başta kızıyordum oyunları safına çekiyor vs diye ama steamin de burnu sürtsün biraz iyi oldu. Kendini geliştirme açısından son yıllarda hiç adım atmıyordu. Hali de bu summer saleden belli oluyor iyice.

Grand Prix event çok gereksiz sayfaları kastırıp bela çıkartmaktan başka bir işe yaramıyor. Keşif kuyruğu kart düşürme vs olsa hiç yoktan daha iyiydi.

Tabi çok oyun alınca geçmişte geriye alacak pek de bir şey kalmıyor. İlk steamle tanıştığım zamanlar heyecanla max payne borderlands falan kafa oyunları topladığım zamanları özlüyorum valla. ( Küfür etmeyin ama flash sale valla başka bir heyecandı evet sabahın 4ünde kalkıp bakmanız lazım takibi vs çok zordu ama güzeldi o zamanlar community seçimi vs ..)

dark souls remastered
    i am the hero
    beholder 2
    rime
    streets of rage 3
    my brother rabbit
    shadow of the tomb raider
    balrum
    the room three

aldığım oyunlar. Bunların dışında bir ihtimal darksiders 3 alabilirim.. Başka da alacak bir şey göremiyorum ben.

İstek listemde 550 civarı oyun vardı sile sile 324 e düşürdüm.https://store.steampowered.com/wishlist/profiles/76561198011116338/#sort=discount
  • GTA 5 kaç yıl geçti hala 50'tl olmadı anlamadım gitti fakirler oynamasın mı ?
  • Skyrim alsam mı diye düşünüyorum lakin Special Edition’ın fiyatından dolayı kararsız kaldım. Alternatif sitelerde daha uygun fiyata satıldığı oluyor mu yoksa bu fiyata almalı mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.