Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

238.134
Cevap
1.791
Favori
10.810.404
Tıklama
Giriş
    18718 Mesaj

oyun listesinin linki var önceki sayfada
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler bi bakayım
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    10773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

arkadaşlar Xbox Game Pass Ultimate aldıktan sonra aboneliği iptal etsem sıkıntı çıkarmı acaba 84 tl yazıyor
    bir sorun yok ben iptal ettim
    |
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

1903 sürümü gerekiyordu sanırım windows'un
    1803 demek istediniz sanırım çünkü windows 10 da 1803 güncellemesi ve türevleri var. 1803 güncellemesi kadar sorunlu bir güncelleme olamaz. 1803 kurduğumdan bu yana sıkıntı yaşıyorum. PC nette dolanırken veya çoklu işlemler yaparken ara sıra donuyor. İşin tuhafı oyun oynarken donma yok. Donma sorunu yaşatan güncellemeyi siliyorsun 5-10 gün sorun yok ama sonra tekrar pc donmaya başlıyor. Hatta bazı donmaya yol açan güncellemeleri sildirmiyor. Bazı sildirdiklerini de pc kapatıp tekrar açınca tekrar kuruyor. Pc güncellemelere kapatsan veya engelle sen de bazı güncellemeleri yinede kuruyor. Bu arada kullandığım pc dizüstü. Dizüstü güncellemeleri kesinlikle sorunlu win10 da

• Yarbay
    18718 Mesaj

hayır 1903, 1803 eski sürüm
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya benim kafa karıştı. Hani 5 liraya 3 aylık game pass kampanyası vardı geçen ay biten. O game pass ile bu game pass farklı şeyler değil mi? Yani 5 liraya aldığımız game pass ile Metro, Tomb Raider falan oynayamıyoruz ve yenisini almamız lazım? Ki onun adı da game pass ultimate oluyor sanırım?

o xbox game pass'ti, play anywhere olan bir kaç oyunu pc'de de oynayabiliyorduk. şimdi pc game pass geldi ama tr'de kapalı, ultimate (xbox live + xbox game pass + pc game pass) versiyonu açık şimdilik içerisinde pc game pass'de var. 5.90₺ a yenisini alarak 1 ay uzatıp mevcut aboneliğini de ultimate'e çevirebilirsin.
    |
    |
    darth hede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Noctivagant

1803 demek istediniz sanırım çünkü windows 10 da 1803 güncellemesi ve türevleri var. 1803 güncellemesi kadar sorunlu bir güncelleme olamaz. 1803 kurduğumdan bu yana sıkıntı yaşıyorum. PC nette dolanırken veya çoklu işlemler yaparken ara sıra donuyor. İşin tuhafı oyun oynarken donma yok. Donma sorunu yaşatan güncellemeyi siliyorsun 5-10 gün sorun yok ama sonra tekrar pc donmaya başlıyor. Hatta bazı donmaya yol açan güncellemeleri sildirmiyor. Bazı sildirdiklerini de pc kapatıp tekrar açınca tekrar kuruyor. Pc güncellemelere kapatsan veya engelle sen de bazı güncellemeleri yinede kuruyor. Bu arada kullandığım pc dizüstü. Dizüstü güncellemeleri kesinlikle sorunlu win10 da

Alıntıları Göster
    1803 nisan da yayınlanmış bir sürüm hatalarla karşılaşmanız normal güncellerseniz pek çoğu düzelir muhtemelen
    |
    |

• Yarbay
    3974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Kafalar karıştı. Şimdi benim 3 aylık Games Pass'im var ve 10.07.2019 da bitiyor. 09.09.2019 akşamı Gears 5 çıkıyor, bunu Gamepass/Gamepass Ultimate olarak PC'de oynama şansım yok değil mi. 3 Aylık gamepass bitsin, oyun çıkacağı dönem alacağım ilk aylık gamepass ultimate 6 TL mi olacak acaba.
    Bu fiyatlar tanıtım fiyatı. O zamana kampanya olmazsa 6 tl sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: b0Ni

hayır 1903, 1803 eski sürüm
    1903 nereden kurabiliriz peki çünkü ben güncelle denetimi yapınca 1903 sürümünü bulamıyor win10. 1803 ile bağlantılı sürüm buluyor hep.
    |
    quote:

1903 nereden kurabiliriz peki çünkü ben güncelle denetimi yapınca 1903 sürümünü bulamıyor win10. 1803 ile bağlantılı sürüm buluyor hep.

Alıntıları Göster
    şu app'i kurmaya çalışırken eğer eski sürümse kendisi uyarıp yeni sürümü kurmanız için sizi yönlendiriyor zaten.
    https://www.xbox.com/en-US/xbox-app
    |
    |

• Yarbay
    18718 Mesaj

ben temiz kurulum yapıyorum her zaman, alttaki linkten indirebilirsin. özellik güncelleştirmelerini kapatıp 2 sürüm geriden kullanıyorum.

https://tb.rg-adguard.net/public.php
    https://forum.donanimhaber.com/windows-10-may-2019-update-1903-build-18362-1-rtm-18362-175-gdr-11-06-2019--124927623
    https://forum.donanimhaber.com/daha-kararli-windows-10-deneyimi-icin-sac-guncellestirme-kanalini-kullanin-build-17763-529--124319355

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Haziran 2019; 13:59:34 >
    |
    |

• Yarbay
    10895 Mesaj
    1903 güncellemesi konusunda cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Kendi esas güncelleme kısmından nedense 1903 bulamıyor o sebeple Pissacore verdiği link den indirdim şuan kuruyor.

o aldığımızla da oynayabiliyoruz. uygulamayı indirin yeterli. yenisini de alırsanız 1 aylık ekleniyor 4 aylık ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    darth hede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Windows 10 güncelleme geldi dün, yaptım ama hala Xbox uygulamasını indiremiyorum. Hangi sürümde olduğuma nereden bakabilirim? Bir de doğru sürümü nasıl yüklerim? Beceriksizliğimi mazur görüp açıklarsanız sevinirim. :(
    quote:

Orijinalden alıntı: Sir Sherlock

Windows 10 güncelleme geldi dün, yaptım ama hala Xbox uygulamasını indiremiyorum. Hangi sürümde olduğuma nereden bakabilirim? Bir de doğru sürümü nasıl yüklerim? Beceriksizliğimi mazur görüp açıklarsanız sevinirim. :(
    ayarlar sistem hakkında
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

ayarlar sistem hakkında

Alıntıları Göster
    Sürüm 1803 yazıyor, sanırım doğru sürümde değilim.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sir Sherlock

Sürüm 1803 yazıyor, sanırım doğru sürümde değilim.

Alıntıları Göster
    1803 ise güncellemeyi otomatik bulmuyor şu linkten kurun. pc de harici hdd varsa sökün yoksa kurmuyor
    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

• Yüzbaşı
    710 Mesaj
    quote:

1903 güncellemesi konusunda cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Kendi esas güncelleme kısmından nedense 1903 bulamıyor o sebeple Pissacore verdiği link den indirdim şuan kuruyor.
    bende de aynı sorun vardı bulmuyordu linkten kurdum oldu
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.